Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @alesta DV4ROGER sanki agustos ayında 25 k olcak diyordu

• O ne demek 23325 degil mi zaten

• @alesta yani 25 olur diye tahmin etti 23 k açıklandı

• @alesta o çılgın Türk benim 🙂 DV4ROGER en kötü ihtimalle 25.5k - 28.5k arası cutoff olur diyor. Ama redistribution olursa ve Africa'nın kullanılmayan kotaları dahil edilirse bir ihtimal 33-34K'lara gelir gibi bir tahmini var. Brit'e kıyasla rakamlarla konuşmayı seven bir arkadaş.

• Artik ne kadar artarsa o kadar kardir

• @superdem22 24800ler kesin gelir mi diyorsun yani :))))

• @yekta abi kimseyi yanıltmak istemem. Kotayı hesaplayan adam bile sonucu kestiremiyor 🙂 Ama daha realistik yaklaşımı Brit'e göre. Bence de 25.5k- 28.5k arasında bitmemesi için bir neden yok. Eğer bu kota muhabbetine sadık kalırlarsa 26500 gibi bir rakamda bitirirler en az. Bence sen 3lü valiz siparişini ver abi online 🙂

• 28050 tam sınırdayım sanırım 😞

• @superdem22 biri kesin dese bileti bile alacam :))))

• @yekta abi kimsenin kesin diyeceği bir matematik yok bence. Önceki aylarda vize bülteninin son günlerde hesaplandığını düşünüyordum regulasyon için ama iki ay üst üste aynı sayıda id açıklanması beni daralttı iyice. Dikkat edersen DV4Roger da son ay bir regulasyon bekliyor ki bu temponun üzerinde bir beklentisi var. Şu iki haftalık süreçte CEAC'ı takip etmek lazım.

• @superdem22 aynen işin şakası tabi kesin diye birşey yok . ama senin dedigin gibi siyasi bir sıkıntı yoksa eğer avrupa son ay artar

• Vallahi artik illalah ettirdiler ya biktim psikolojim bozuldu.ne oluyosa olsun artik.yeteeeeer diye balkona cikip bagirasim var

• @yekta DV4Roger'ın son yaptığı analiz iyi duruyor. Bunun onda birini Brit yapamaz. Adam hangi koşulda ne olur açıklamış. Son seçenekte ki bu en kötü senaryo zaten 25.5k- 28.5k arasında bir cutoff'da biter diyor. CN'i bu aralıkta olanlar için gelecek bülten bence çok büyük ihtimal.

• Ucundan giriyorum 28k ilk yuz umut var gibimi yani

• @alesta yerinde olsam umudumu korurdum. Ben mesela farklı yollar aramaya başladım yurtdışı için. Maalesef greencard yüzünden bir sene kaybettim. Farklı kariyer seçeneklerini de görmezden geldim nasıl olsa giderim diye. Demekki olması gereken bu diye düşünüyorum.

• Orda c seceneginde onceki cut offlar bunun olacagino gosteriyor gibi de dwmisti. Yani yuksek ihtimal bu gerceklesecek.aynen oyle britin bi nane bildigi yok adam gibi sundan sundan dolayi boyle . Boyle olursa boyle olur denmesi lazim. Mmm olmaz , mmmm bekle ve gor demekle bi konuda uzman olunmuyor ancak uzmanmis gibi gorunulur.aynen oyle 1 sene gitti .baska yollara bende netlessin bakacagim . Alanim bilgisayar muhendisligi belki o yuzden diger mesleklere gore 1 tik daha avantajlo

• @alesta sene sonunda belki Brit'in dedikleri doğru olur ya da olmaz buna sözüm yok ama "ne" sorusu yerine "nasıl" sorusunun cevabını vermiyor(veremiyor). Know how'ın varsa paylaşmayabilirsin buna okey. Ama EU'nun neden current olmayacağı vize kalmadı diyerek açıklanamaz. Yasada geçen redistribution olayını görmezden gelmesi de çok manidar. Site açan bir adamın ben bir yerlerden bilgi kaynağı olduğunu yada KCC'nin sahip olduğu bir know how'a sahip olduğunu düşünüyorum.
    Çünkü uzun vadeli tahminleri başarılı değil.
    Mesela sene başında kendi sorduğu "Will DV2018 go current?" sorusuna "No. Not all regions at least, and possibly no regions" yanıtını vermişti. Ancak 3 region current oldu. Ancak son aylarda ne hikmetse yasada geçen redistribution ibaresine rağmen kota gerçeğinden vazgeçmedi.

• arkadaşlar kcc ye kibar bir mail attım rica ettim yüksek sayılara şans tanıyın diye bakalım farklı bir cvp gelecek mi isteyenlere buradan paylaşırım

DV-2018
    CN: 28XXX

• ⭐⭐⭐⭐⭐

emaillere KCC'nin verdikleri cevabi gordum. Ben de bu aksam forumdaki emaili verdikleri cevaba gore (yasalarla ilgili aciklama ekleyerek) duzenleyip buraya aktaracagim, sonrasinda hepimiz emaili gondeririz.

• @pacaveli Bana da tam olarak bu mail geldi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |