Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Daha dogrusu normal isleyen bir yilda current olunmasi harika bir haberdir yuzde 99 sure yeterse herkesin vizesini alabilecegi anlamina gelir. Ancak bu yil boyle oldu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Burooo07, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Bir günlük çalıştığım bir işin başlığını part tıme securıty guard olarak gönderdim sorun olur mu? Bu arada çok yardımcı oldunuz bu süreçte Allah razı olsun

aynı iletiyi bir çok başlığa yazıyorsunuz. lütfen hangi yılın kazanani iseniz o başlığı kullanin ve cevap bekleyin. sorunuzu DV2022 başlığında cevapladım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@qrack, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba,
    Babam 2022 greencard talihlisi. Dolayısıyla ben ve annem de bu durumdan faydalanabiliyoruz ancak formu doldurmakla ilgili bir kaç sorum var.
    1.Babam 60 yaşında bu bir sorun teşkil eder mi?
    2.Şuan emekli kendisi öncesinde THY personeliydi. Formda iş ile ilgili kısmı doldururken müdürü ve işvereni ile ilgili bilgiler istiyor ancak babam çalıştığı süre içerisinde birçok müdürü olduğunu söyledi. En son müdürünü mü yazmalı ya da nasıl doldurmalıyız emin olamadık.
    3.Daha önce amerikaya 4 kez turist olarak gitmiştik. Ne kadar kaldığımızla ilgili bilgiler istiyor. Ülkeden giriş-çıkış zamanlarını e-devletten görebiliyoruz ama ülkeye girdiğimizden bir gün önce çıkmış oluyoruz ABD den, yolculuğun uzun olması dolayısıyla. Bu durumda ülkeye girdiğimiz tarihi mi yazmalıyız yoksa ABD'den çıktığımız günü mü yazmalıyız ?

Teşekkürler

aynı iletiyi bir çok başlığa yazıyorsunuz. lütfen hangi yılın kazanani iseniz o başlığı kullanin ve cevap bekleyin. sorunuzu DV2022 başlığında cevapladım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gunay-Seferzade, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Sono acaba tüm numaraları current yapdıktan sonra görüşmeye nasıl çağırcaklar ki bu kadar insanı, belki de mülakat olmaz hiç

burada amaç bütün herkesi mülakata çağırmak değil zaten. mülakat alabilenlerin mülakat alması. (aos yapanların, mülakat yerini degistirebilenlerin ve bir şekilde yüksek case numbera sahip olup evrak onayı olanların)

• @Gunay-Seferzade İnşallah. İşte o zaman piyango çıkar...

• Merhaba arkadaşlar, beklemekten ümidim kesildiği için bir süredir bakamıyordum foruma. şimdi tekrar baktım maillerime ve foruma, hala evrak isteği gelmeyenler var benim gibi sanırım.
    bende 22/7/2020 de ds formu doldurdum ve case numaramız 22xxx
    bu numaralarda olup hala evrak talebi gelmeyen var mı ? yoksa farkli bir durum mu var şimdilerde?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Use-Myplan evrak talepleri şuan 20.000lerde. yakında sizlere de evrak talebi gelecektir. süreci yakından takip etmenizi öneririm. açılan davalara katılma imkanınız varsa katılmayı düşünün lütfen..

Büyük Mandamus Davası

• @gucarslan bilgilendirmeniz icin tesekkur ederim. Maalesef Kanada disinda oturumum yok. Beklemeye ve taciz etmeye devam edicem en iyisi. Umarim herkes vizesine kavusur. Tekrar tesekkur ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kokyay bol şans dilerim.

• @gucarslan tesekkurler iyi bayramlar dilerim...bu gidisle surec 2022 ye uzar gidebilenler 2023de gider gibi ancak...vay halimize

• Getting started bölümünde ankarada giricektim karşısındaki yazıda yes olanımı tıklamalıydık no olanı mı kilitlendi fakat ben ortadaki kutuyu işaretledim.Cevap ne olmalıydı?

• Bu ileti silindi!

• @Use-Myplan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@gucarslan tesekkurler iyi bayramlar dilerim...bu gidisle surec 2022 ye uzar gidebilenler 2023de gider gibi ancak...vay halimize

Merhaba, sanırım imzanızda hata var 2021 olması lazım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gunay-Seferzade, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

arkadaşlar kesin bir bilgiye ihtiyacım var ama, ds-260 gönderdikten sonra konsolosluğu değişmek oluyor mu yoksa bunun için nedenler mi istiyor? bunu yapanlar oldu mu acaba

sorularınızı yanlış başlıkta soruyorsunuz. lütfen DV2022 başlığında sorun.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları/918

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@qrack, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba,
    Babam 2022 greencard talihlisi. Dolayısıyla ben ve annem de bu durumdan faydalanabiliyoruz ancak formu doldurmakla ilgili bir kaç sorum var.
    1.Babam 60 yaşında bu bir sorun teşkil eder mi?
    2.Şuan emekli kendisi öncesinde THY personeliydi. Formda iş ile ilgili kısmı doldururken müdürü ve işvereni ile ilgili bilgiler istiyor ancak babam çalıştığı süre içerisinde birçok müdürü olduğunu söyledi. En son müdürünü mü yazmalı ya da nasıl doldurmalıyız emin olamadık.
    3.Daha önce amerikaya 4 kez turist olarak gitmiştik. Ne kadar kaldığımızla ilgili bilgiler istiyor. Ülkeden giriş-çıkış zamanlarını e-devletten görebiliyoruz ama ülkeye girdiğimizden bir gün önce çıkmış oluyoruz ABD den, yolculuğun uzun olması dolayısıyla. Bu durumda ülkeye girdiğimiz tarihi mi yazmalıyız yoksa ABD'den çıktığımız günü mü yazmalıyız ?

Teşekkürler

DV2022 talihlisiyseniz sadece basliginda DV2022 olan konulari kullanmalisiniz!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Burooo07, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Getting started bölümünde ankarada giricektim karşısındaki yazıda yes olanımı tıklamalıydık no olanı mı kilitlendi fakat ben ortadaki kutuyu işaretledim.Cevap ne olmalıydı?

lütfen sorunuzu uygun başlıklarda yazın.
    hangi yılın kazananı iseniz lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• @gucarslan merhaba peki evrak onayları sırası kaç bugün itibariyle ? bize hala onay maili gelmedide.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İpek-Dedemen-Erdur şuan 8700'lerde.

• @crazycells Abi merhaba;

Malumunuz sizden sürekli davasız vizemizi almamız çok zor görünüyor şeklinde söylemler duyduk özellikle ankara konsolosluğunun şuan ki tavırlarından dolayı türkiyedeki talihliler için çok zor bir durumla karşı karşıyayız.Ankaranın açılma durumu var mı bu arada Jacob davacısıyım davadan bağımsız mülakat alma ihtimalim nedir? Case nunber 10XX. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ankaranın tavrı kalan 4 ayda nasıl şekillenir? Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@28Bjk1903, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Abi merhaba;

Malumunuz sizden sürekli davasız vizemizi almamız çok zor görünüyor şeklinde söylemler duyduk özellikle ankara konsolosluğunun şuan ki tavırlarından dolayı türkiyedeki talihliler için çok zor bir durumla karşı karşıyayız.Ankaranın açılma durumu var mı bu arada Jacob davacısıyım davadan bağımsız mülakat alma ihtimalim nedir? Case nunber 10XX. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ankaranın tavrı kalan 4 ayda nasıl şekillenir? Teşekkür ederim.

Maalesef durum pek ic acici gorunmuyor, konsolosluk acilsa bile DV'ye oncelik vermediginden ve biriken aile sponsorlu dosyalari incelediginden bir mahkeme karari olmadikca cok kisitli sayida kisi mulakata girebilecek gibi... Ama yuzlerce kisi olarak dusunmeyin, maalesef 10'larca kisi gibi dusunmek daha gercekci... Tum dunyada 1.5 ayda verilen DV sayisi 694

Ayrica bununla ilgili yeni bir konu olusturacagim birkac gune, o konuyu da incelediginize emin olun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |