Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tolgasatir Ama sen bir vize görüşmesine gidiyorsun ve eğer sende bir şey varsa eleniyorsun, greencard değil de başka bir vize olsa o parayı yine ödeyeceksin. Ama çekiliş öyle değil paralı olsa başvuru sayıları %75 düşse sana çıkma olasılığı yine en fazla %8 %10 arası olacak.

• @xackletaker 1.80 üstü erkekler iyice kıymete bindi desene 🙂

• <iframe width="560" height="315" src="

" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Bu anı yaşamak istiyorum. 🙏🏻 Hayali bile insanı heyecanlandırıyor ...

• Bu ileti silindi!

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@tolgasatir Ama sen bir vize görüşmesine gidiyorsun ve eğer sende bir şey varsa eleniyorsun, greencard değil de başka bir vize olsa o parayı yine ödeyeceksin. Ama çekiliş öyle değil paralı olsa başvuru sayıları %75 düşse sana çıkma olasılığı yine en fazla %8 %10 arası olacak.

Başvuru için ödenecek para ile konsoloslukta ödenen vize ücretinin karşılaştırılması da şuna benziyor sen İlkay Zaman'dan eğitim aldın, eğitimi aldın ancak para kazanabileceğinin garantisi yok dimi bunu bilerek aldın eğitimi diğer taraftan da parayı veriyorsun ancak eğitim alabileceğinin de garantisi yok çekilişte şanslıysan ve sana çıkarsa eğitimi alabileceksin.

• .,.,.,.,

• @justdream İnsanın hayatındaki en güzel en anlamlı anlardan biri olacağı kesin...
    Umarım bize de nasip olur 🙏🏻

• @kotpantelon Umarım 🙏🏻

• @kotpantelon Şahsen dv2020 ve dv2021 kazananlarını gördükten sonra eğer gidemeyeceksem lazım değil çıkmasın diyorum 🙂 Hatta belki de züğürt tesellisi olarak değerlendirilebilir ancak şu turizm sezonundan sonra pandemi burada yeniden patlayacak muhtemelen, Amerika'da durumlar iyi burada kötüyken Ankara konsolosluğu nasıl bir yol izler kestirmek zor o yüzden dv2022 çıkmamış olması iyi bile olabilir diyorum 😃 😃

• Yasaklı

@justdream, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ping-PONG Relax dostum. İnsanlar bu sayfaya geldiklerinde sinir küpü olup gidiyorlar karamsar yazıları okuyup. Biraz da makara yapın. Çok ciddiye almayın lotoyu. Kazanana kadar. Tamamen eğlence amaçlı yazdığım mesaja uslup gereksiz falan yazmak da ne diyim bilemedim. Rahatlayın azıcık.

Güzel insan, insanlar bir konu hakkında tartışırken, tartışmanın ortasında ve bu şekilde olmaz espri. Saçmalayabiliriz tabi ki ben de severim. Tartışmanın ortasına girip espri de yapabilirsin elbette ama ince mizah ve gerçekten komik olursa olur. Sen sadece laf sokmaya çalışmışsın gibi duruyor. Geriye dönük 3-5 yorumu okuyarak yazdığını dışarıdan bir gözmüş gibi tekrar oku. Tavsiyemdir.

Ben son 6 aydır bu forumda en fazla espri yapan en fazla gevezelik yapan adamımdır büyük ihtimalle ama insanların düşünceleriyle dalga geçer gibi yapmadım bunu. Boş muhabbetler yarattım kendimce katılan olursa yürüdüm gittim oradan. Ama sen insanları düşünceleri üzerinden sanki tamamen tepki çekmek ister gibi yazmışsın.

• ⭐⭐⭐⭐

@justdream aranan mesleklerden birindeysen yoksa 55 bin euro 😃 pardon cuk

• Tamam ya istemiyorum seni Amerika beni Murmansk a göndersinler.. Cimer e yazayım da reisim bilet alsın bana 😏

• @nevzatyildizz Umarım bir gün benimde forum da sabır ve ümitle bekleyenlerinde Amerika hayali gerçek olur 🙏🏻 🙏🏻 🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐

@justm silivriyemi 😃

• Yasaklı

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@tolgasatir Ama sen bir vize görüşmesine gidiyorsun ve eğer sende bir şey varsa eleniyorsun, greencard değil de başka bir vize olsa o parayı yine ödeyeceksin. Ama çekiliş öyle değil paralı olsa başvuru sayıları %75 düşse sana çıkma olasılığı yine en fazla %8 %10 arası olacak.

Bak burada da afaki olmuş yine🙃 katılan sayısı 50.000 e düşünce şans 8% e çıkmıyor. Güzel kardeşim sen bu forumdaki sohbeti en güzel genç kardeşlerden birisin. Yapma dur gözünü seveyim. 🙃

• @Rhonster uçak biletini reisim almıyor muydu 🤔

• ⭐⭐⭐⭐

@justm alıyor ama ters köşe yapıp silivri yede gönderebilir 😃

• @Rhonster yapabilir neyse ben kendim hallederim reisime zahmet vermeyeyim 😂😂

• @Ping-PONG dv2021 üzerinden konuştuğumuzda ki burada baya konuştuk ortalama %2 civarı dedik dimi çıkma olasılığını 🙂 50.000 falan demedim başvurular şartlar ile sallamasyon bir şekilde %75 düşse yani normal başvuruların 1/4 ü olsa çıkma olasılığı da 4 kat artacak. 🙂

• @Ping-PONG Güzel insan. Ben sizlerle dalga geçmiyorum, içinde bulunduğumuz durumla dalga geçiyorum. 4 sene ardarda hayal kırıklığı yaşadım. Ama hiçbir zaman diğerleri katılamasın benim şansım artsın kafasında olmadım. Ben sadece kendi şansıma sövdüm. Başka yollarla oraya gidemememe kızdım. Saçma uslup, komik değil, tavsiyemdir falan... Laf sokmaya çalışmışsın diyip ince ince yazıyorsun. Yapmayınız, etmeyiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |