Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Slm mülakat numarasi kaça geldi bakabilirmisiniz lütfen

• @Ibrahim-Akbaba Merhaba, "DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları" başlığının ilk iletisinde bulunan excel listesinden sorunuzun cevabına ulaşabilirsiniz. Ayrıca sürecinizle ilgili yapmanız gerekenler de detaylıca bu iletide yer almakta; okumanızı tavsiye ederim.

• Ekim 2023 Bulteni aciklanmis.

• @btek14 Mali yilin ilk ayi olmasina ragmen fazla bir ilerleme olmamis; hemen hemen tum kategorilerde.

• @dpdemir evet haklisiniz. USCIS AOS yapacaklar icin bir degisiklik yapip filing dates tablosunu kullanacagini acikladi EB kategorisinde, en major degisiklik bu oldu sanirim.

• @btek14 sizin icin avantaj olmus. Sanirim AOS yapacaksiniz.

• @dpdemir uzun vadede evet ama daha PERMden cikamadim maalesef.

• @btek14 En uzun surec PERM’in sonuclanması. Onu atlatınca gerisi daha hızlı ilerliyor. İşiniz rast gitsin.

• @dpdemir tesekkurler.
    surecler cok yipratici, bir sey bitiyor bir sey cikiyor. audit denial AP derken dile kolay.
    sizin de bekleme sonlanir umarim kisa surede...

• @btek14 kesinlikle çok yıpratıcı. Haklısınız. Çok teşekkür ederim. Çok yoruldum. Umarım yakında biter.

• Yasaklı

Dosya numaram 25 bin. Mülakat tarihi verilmeme oranı çok mu yüksek. Şu an bile dosyamı taşımayı düşünmeli miyim?

• @feedermann Merhaba, ben 2023 kazananı(?) olarak 14k ile son ay randevu aldım ama kota dolduğu için (randevu almama rağmen kota nasıl doluyorsa) konsolosluktan döndürüldüm ve sürecin kapısından döndüm... Buna göre kararınızı veriniz, umarım yardımcı olabilmişimdir.

• Yasaklı

@iyilikyapveiyilikbul çok geçmiş olsun. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Sanırım taşımaktan başka çarem yok gibi.

• Kasim 2023 Visa Bulletin aciklandi.

• nov2023.jpg

cut off 6000 olarak aciklanmis EU icin .

• December 2023 Visa Bulletin yayinlandi.

cut off 12000 olarak aciklanmis EU icin

• Ocak 2024 Visa Bulletin yayinlandi.

Subat icin cut off 13500 olarak aciklandi EU icin.

• @btek14 merhaba, rus tavandaşı olan eşimin case no 2024EU24XXX. Siz 13500 son demişsiniz. Yani burda bize çıkmayacak mı demek oluyor? 24 bine gelene kadar beklemeli miyiz?

• @Eser-0 su durumda evet. sonraki bultenlerde cut off icinde olursaniz mulakat alma sansiniz olabilir. rus vatandaslari baska elcilikte giriyor, DV2024 basligini incelerseniz cok daha kesin cevaplar bulabilirsiniz.

umarim gonlunuze gore olur her sey.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |