Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Maldivler, ulkeye gelecek turistlere asilama kampanyasi baslatacakmis.

• ABD disislerinden Turkiye'ye seyahat etmeyin uyarisi:

• @MySea Nasıl bir şansızlıktır, tüm dünya da vakalar düşerken biz de rekor kırıyor. Bu gidişle Ankara konsolosluğu zor açılır baksana dünya da birinciyiz.

• ⭐⭐

...maalesef insanimiz kurallara saygi duymuyor,kendi sagligina zararli olacak seyler icin boyle yapmayin deniliyor ama dinleyen kim,millet duyarli davransaydi bu gunlere kadar korona biter yada minumum olurdu.,maalesef turkiyenin durumu her bakimdan hic ic acici degil, allah kolaylik versin...

• kural koyucular kendi koydukları kurallara uysa keske.

• Aksam 7 den sonra evde otur ama sabah kalk toplu tasimayla dip dibe ise git. Kalabalik ust uste sehirler ve toplu tasima yogunlugu ile bu isi kontrol altina alman imkansiz. Pandemi ekonomik krize ve kotu gidise kilif oldu. Yonetenler bitmesin diye dua ediyor bence.

• @crazycells Maldivler'de tatil yapacak kadar kodaman olsak, burada bütün aşıları kokteyl yapar şarap bardağından içeriz. 🙂

• Şöyle bi sorum var: Aşının 2.dozundan 1 gün sonra PCR testi yaptırırsak,aşının testi olumsuz etkileme gibi bi durumu olabilir mi?

• Yalan veya gerçek vaka sayıları düşmeye başladı. Umarım bu düşüş ankara konsolosluğu'nun açılmasına vesile olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkangeziyor, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Şöyle bi sorum var: Aşının 2.dozundan 1 gün sonra PCR testi yaptırırsak,aşının testi olumsuz etkileme gibi bi durumu olabilir mi?

Hayir, asi sizi hasta yapmaz. Dolayisiyla PCR sonucunuzu etkilemez; fakat eger yakin zamanda hasta olduysaniz tamamen iyilesseniz bile PCR testiniz pozitif cikmaya devam edebilir (maksimum birkac ay).

• 2 hafta tam kapanma, detaylari gorecegiz.

• Yaz turizminden gelecek doviz icin 2 hafta kapanma. Bu iki haftayi asi ile destekleyebilirsek isler biraz daha yoluna girer. Rus asisi da yolda, bakalim ne olacak. Merak ettigim bir konu, bu iki hafta kapanmada test sayilari azalacak, bu da vaka sayilarini dusurur. Haziran basi turist gelsin pesindeyiz. Yazin artacak vaka sayisini , gelen tursite baglayacaklar , eger asilama yetersiz kalirsa. Kafamda cilgin sorular.

• Bu arada aklima takilan bie kısım ; madem aciklama yaptiniz neden bakanlik yazili kismi hala yayinlamaz .

• @cnpist alyapisi hazir olmayan kararlar boyle olur. Normal sartlar altinda, ilk planlar yapilir aciklama son safhada yapilir. Ayni anda butun kararnamaler ve tamimler yayinlanir.

Yeni Turkiyede ise, Devletlu ister sonra hersey kilifina uydururlur.

• arkadaslar selamlar
    amerika floridada statu degisikligi icin basvura bulundum. pending durumunda asi olabilirmiyim ? yardimci olabilirmisiniz ?

• ⭐⭐

bu,yaz sezonunda avrupadan pek turist gelecegini zannetmiyorum,virus dolayisiyla avrupa devletlerininde butceleri cok sarsildi,paralarinin ab icinde kalmasini isterler diye dusunuyorum,italya ve ispanya cok buyuk darbe yedi, belki turistleri bu ulkelere yonlendirebilirler.

• Turkiye, su an Rusyadan gelecek pazara calisiyor @sir-altan

• @cnpist, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Turkiye, su an Rusyadan gelecek pazara calisiyor @sir-altan

Ruslar en son turist gondermeyecegini aciklamamismiydi?

• @sigmoidalmammal haziran basina kadar kisitlama var. sonrasi icin bekleniyor. umut .

• @cnpist ukrayna ve kanal istanbul konusu gundemdeyken ben sanmiyorum. gene kremlin koridorlarinda bekleme vakasi olmasin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |