Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@letsdothis indirdim bakacağım teşekkürler 😊😊

• ⭐⭐⭐

@Chandler iştee buu!! Özlemiştik bunları görmeyi geçen yıl @Final-Approach atardı. Yok bayadır buralarda nerede acep bilen varmı, Neden bıraktı burasını

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu kazandı ya oda ama ne oldu sonucu acaba alabildi mi

• ⭐⭐⭐

@comertcimen, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sıkıntıdan böyle bi şey yapmıştım yaklaşık 140 gün önce ve şu an 12 gün kaldı. Zaman çok çabuk geçiyor 🙂

https://amariga.netlify.app/

Ya insan sıkıntıdan nasıl böyle bişey yapar biz resim ekleyemiyoruz foruma valla sizin kafalar başla helal 👍 @comertcimen eline sağlık.

• biz hala "tam kapanma olacak mı? aşı olunmalı mı? yeterli sayıda aşı var mı?" gibi sorular soraduralım, o esnada Yeni Zelanda'da 👇🏼

20210425_213145.jpg

• ⭐⭐⭐

@hayallerabd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

biz hala "tam kapanma olacak mı? aşı olunmalı mı? yeterli sayıda aşı var mı?" gibi sorular soraduralım, o esnada Yeni Zelanda'da 👇🏼

20210425_213145.jpg

@hayallerabd vay Bee konsere gitmeyeli yıllar yıllar oldu ah gençlik

• Gencligimi çürüttü bu ülke.. Gezmek tozmak yeni insanlarla tanışmak görüşmek arkadaşlarla dışarıda doyasıya eğlenmek istiyorum.. Zengin olsak kayağa gideriz malum yasak yok para da yok.. Bahar geliyor 18 19 20 yasında aksam evimde tıkılı kalacaksam ne zaman ben bu baharın tadını çıkaracağım. Düşündükçe inme geliyor.. Vaka sayıları başlarda rekor kıran İtalya ne halde Avrupa ne halde..

• ilk başvuru ve büyük umutlar onca yıldır başvuran ve kazanamayanları görünce umutlarda kırılıyor tabi ama akılda hep o soru ya ilk başvurumda çıkarsa işte o zaman Türkiye yaptığım kariyere falan hiç bakmadan giderim bu diyardan. 4 sene üniversite okumuş + 2 sene yüksek lisans yapmış bir insan olarak 2 maaşım ile ancak son model Iphone alabilirken ( Bu arada hiç Iphone almadım çünkü 3 te 1 fiyata olan telefonlarda aynı işimi görüyor ama neden alamıyorum sorusu da kafamdan gitmiyor değil hani) Amerikalı asgari ücretle 1 aydan kısa zamanda bunu yapabiliyor. Kariyerimi geride bırakıp konfor alanından çıkmaya hazırım. Kısacası herkese bol şans herkesin gönlünce olsun.

• ⭐⭐⭐

@SparoX, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

ilk başvuru ve büyük umutlar onca yıldır başvuran ve kazanamayanları görünce umutlarda kırılıyor tabi ama akılda hep o soru ya ilk başvurumda çıkarsa işte o zaman Türkiye yaptığım kariyere falan hiç bakmadan giderim bu diyardan. 4 sene üniversite okumuş + 2 sene yüksek lisans yapmış bir insan olarak 2 maaşım ile ancak son model Iphone alabilirken ( Bu arada hiç Iphone almadım çünkü 3 te 1 fiyata olan telefonlarda aynı işimi görüyor ama neden alamıyorum sorusu da kafamdan gitmiyor değil hani) Amerikalı asgari ücretle 1 aydan kısa zamanda bunu yapabiliyor. Kariyerimi geride bırakıp konfor alanından çıkmaya hazırım. Kısacası herkese bol şans herkesin gönlünce olsun.

@SparoX Forumu okudukça insanların ne gemiler yaktığında şahit oluyoruz bizim ki de yansın varsın bir gidelim de 🙏

• Selamlar. 2010'lu yıllardan itibaren -ilk ne zaman başvurduğumu hatırlamamakla birlikte- sürekli başvururdum (maalesef çıkmadı), 3 yıl önce devlet memuru olduğumda ve öncesinde askere gittiğim süreci de dahil edersek 4 yıl kadar bir sürede başvurmamıştım. Devlet memuru olduğumda da birazcık da olsa rahat bir hayat yaşayacağımı umarak başvuru yapmamıştım ancak büyük hata yaptığımı geç de olsa fark ettim, umarım bu yıl şanslı kişiler arasında yerimi alırım.

• Yasaklı

Sonunda bitti beeeee,
    Nerde bu millet nerde bu devlet aloooooooo

• @SparoX bir tweet vardı kız yazmış ki :
    Abim şu anda doktorluk okuyor , en büyük hayali norveçte kasiyer olmak .
    o hesap 😃

Dostlar ben bir şey sormak istiyorum , forklift operatörlüğü sertifikam var , aynı zamanda ehliyete işlettim, yaza muhtemelen bir depoda işe başlayacağım . Olurda GC kazanırsak Amerika'da kullanabilir miyim ya da Avrupadaki gibi denklik filan işlemleri mi oluyor ? Yoksa 0 'dan ABD'deki kurslardan sertifika mı almalıyım ? aynı şekil ağır vasıta ehliyetinde olsa durum nasıl olurdu , teşekkürler.

• Yasaklı

@muhammed01, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@SparoX bir tweet vardı kız yazmış ki :
    Abim şu anda doktorluk okuyor , en büyük hayali norveçte kasiyer olmak .
    o hesap 😃

Dostlar ben bir şey sormak istiyorum , forklift operatörlüğü sertifikam var , aynı zamanda ehliyete işlettim, yaza muhtemelen bir depoda işe başlayacağım . Olurda GC kazanırsak Amerika'da kullanabilir miyim ya da Avrupadaki gibi denklik filan işlemleri mi oluyor ? Yoksa 0 'dan ABD'deki kurslardan sertifika mı almalıyım ? aynı şekil ağır vasıta ehliyetinde olsa durum nasıl olurdu , teşekkürler.

Benim ehliyet ve yatırımları bir görsen 😃 ama maalesef olmuyor öyle. Orada tekrar alman gerekiyor.

• @Ping-PONG kamyon ve tır ehliyeti almayı düşünüyordum bende , Almanya'da okuluna gitmek gerekiyoromuş , geçersizmiş bir nevi yani (ausbildung) . Vazgeçtim o yüzden . madem öyle o zaman Türkiyede almaya hiç gerek yok , gidilecek yerde 0'dan alınması en mantıklısı.

• @hayallerabd en son konser ismail yk 😆😆😆😆🗽

• Daraldım diyenler😩

🗽🗽🗽

• @muhammed01 İnşallah birkaç ay sonra mezun olacağım ve inşaat mühendisi olacağım. Ama bana Türkiye'deki en büyük inşaat projelerinin birinde mühendis olmak mı yoksa ABD'de sıradan bir çalışan olmak mı diye sorsan Ozan Güven misali ne kadar salak salak sorular bunlar diyip ABD'ye doğru yol alırım 🙂

• Merhaba değerli forum sakinleri, green kart başvurusunda bulunur iken, pasaportumun süresi dolmuştu. Süresi geçmiş pasaport ile Lotto yu kazanmam taktirde, problem teşkil eder mi? Teşekkürler.

• Yasaklı

@Rhonster Tosuncuk napıyorsun 😃

• 00.00 biri seni düşünüyor (gc)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

150

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |