DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@aydın-t paris / fransa henüz dv vizesi vermeye başlamadi. hazırladığımız siteyi kontrol edin lütfen..

• @gucarslan yani sonuç olarak dosyamin nvc de olması normal degi mi? Turkiyedeki açıklamayla bir alakası yok yani paris vermeye başladığı zaman dosyamda transfer edilir anlamına geliyor doğrumudur sayın @gucarslan Değerli bilgileriniz içinde çok çok sagolun

• ⭐⭐

@aydın-t Paris konsolosluğa son durumu sormayı deneyebilirsiniz. Henüz DV dosyası işlemiş görünmüyorlar.

• ⭐⭐

@aydın-t, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@gucarslan yani sonuç olarak dosyamin nvc de olması normal degi mi? Turkiyedeki açıklamayla bir alakası yok yani paris vermeye başladığı zaman dosyamda transfer edilir anlamına geliyor doğrumudur sayın @gucarslan Değerli bilgileriniz içinde çok çok sagolun

Siz en baştan Paris’i seçtiğiniz işin sürecinizin Türkiye ile bir ilgisi yok, transfer gibi bir durum da olmayacak. Paris konsolosluğunu takip edip, onlara sormalısınız.

• Merhaba , neden bazı evraklar KCC de bazıları ise NVC de görünüyor. Farkı nedir?

• ⭐⭐

@ucakci, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba , neden bazı evraklar KCC de bazıları ise NVC de görünüyor. Farkı nedir?

Nerede KCC’de görünüyor?

• @goblis sizinki nerede görünüyor ?

• ⭐⭐

@ucakci Bazı evraklar KCC’de bazıları NVC’de görünüyor yazmışsınız, nereden baktığınızı merak ettim.
    Benim bildiğim dosya durumuna CEAC’tan bakılıyor ve KCC diye bir status yok. At NVC ile başlar, In Transit, Ready, AP, Refused, Issued şeklinde devam eder. Yani mülakat emaili alana kadar tüm dosyalar NVC’de görünür.

• @ruhimücerret, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Orhan-Cabarov saçma sapan işler ya wat için çıkıp unutun diyorlar bana da diyin kardeşim vermiyorum diyin bitti diyin. neyin olayı bu ya. anlamıyorum yani mayıs ayında haber versen haziranda mülakat veriyorsun zaten 267 vize basmışlar. konsolosluğu açsan ne olacak bu saatten sonra ilk 5 kişiyi mi alacaksınız ülkeye? alın ve süreç bitti diyin bu işkence bitsin. gerçekten inşallah bu covid belasından kafasını kaldıramaz bu amerika. aşısı falanı filanı inşallah bir işe yaramaz ele ayağa muhtaç olurlar.

Sizin vize isiniz stresli geciyor diye binlerce belki milyonlarca insan hasta olsun ve ölsün onemli degil, öyle mi? Sanki Amerika (ya da baska bir ulke) kovid belasindan kurtulamasa o bela gelip eninde sonunda bizi bulmayacak! Sanirim siz hicbir yakininizi kaybetmemissiniz bu beladan dolayi boyle konusabiliyorsunuz.

Stresli ve kizgin olmayi anlarim ama kizginligi dogru yere yoneltip oradan cikarmak lazim, sizin gibi koca bir millete bela okuyarak degil.

• ⭐⭐ Yasaklı

Asiyi kim yaptiysa belayida onlar cikardi cini namusla uretimle y enemediler vurusu yayip karalamayi basardilar. Kowit belaysa neden turkiye harici ulkeler vizeyi veriyor. Kovit bahanesiyle istenmeyen ulkeler ekonomik ve sosyal olarak silahsiz sopasiz linc edilecek . Kovit bahanesiyle hakkımi yiyenlere lanet olsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aydın-t, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@gucarslan yani sonuç olarak dosyamin nvc de olması normal degi mi? Turkiyedeki açıklamayla bir alakası yok yani paris vermeye başladığı zaman dosyamda transfer edilir anlamına geliyor doğrumudur sayın @gucarslan Değerli bilgileriniz içinde çok çok sagolun

siz, size verdiğim linkten kontrol ederek paris konsolosluğu açıldığında mulakatinizi yapacaksınız. bunun dışında sizin kontrol etmeniz gereken bir durum yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goblis, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@ucakci Bazı evraklar KCC’de bazıları NVC’de görünüyor yazmışsınız, nereden baktığınızı merak ettim.
    Benim bildiğim dosya durumuna CEAC’tan bakılıyor ve KCC diye bir status yok. At NVC ile başlar, In Transit, Ready, AP, Refused, Issued şeklinde devam eder. Yani mülakat emaili alana kadar tüm dosyalar NVC’de görünür.

sn. @goblis hakli..
    CEAC verilerinde "KCC" diye bir statü bulunmuyor. şuan mülakat tarihi almamış bütün dosyalar "at NVC" statüsünde sn. @ucakci

• @Calibraturbo çok değil 1 2 sene sonra abarttık diyerek özür dileyecekler. sağlık sistemi çökmesin diye 2 senedir eve tıkıyorlar bizi. kapalı alanlara, zorla.

• @gucarslan hocam tekrar merhaba. Burada "içimizden dosyasını farklı konsolosluğa taşıyan arkadaşlar oldu. bu onlar için büyük bir avantaj ve şuan bütün dosyalar current olduğu için şansları daha da arttı." demişsiniz. iletişime geçmek adına kimler olduğu hakkında bir bilginiz var mı? kendilerinden bilgi almak istiyorum. Şimdi biz hem fastaki amerikan elçiliğine hemde kcc ye mail attık cevap bekliyoruz. Belki yapılması gereken adımlar vardır ve o arkadaşlardan öğrenebiliriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rayen alan arkadaşlar aynen sizin gibi oturumu alan arkadaşlar. şu kişiler demem doğru olmaz ama yaptıkları şey sizin yaptığınızdan farklı değil. onlar da konsolosluğa mail attılar gelen cevaba istinaden hareket ettiler.

• @gucarslan Capture.JPG
    ancak sonradan anladım ikiside aynı yer oluyor. Teşekkürler bilgi için.

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Asiyi kim yaptiysa belayida onlar cikardi cini namusla uretimle y enemediler vurusu yayip karalamayi basardilar. Kowit belaysa neden turkiye harici ulkeler vizeyi veriyor. Kovit bahanesiyle istenmeyen ulkeler ekonomik ve sosyal olarak silahsiz sopasiz linc edilecek . Kovit bahanesiyle hakkımi yiyenlere lanet olsun

Sevgili @Calibraturbo cok haklisin. Bir Azeri atasozu der ki;
    " Osturanın önüne sıcmazsan, seni korktu zanneder " 🙂
    Lanet olasi jenositci Bati'nin kendisi virus. Covid onun yaninda pürü pak kalir.

• @arturobandini @gucarslan @crazycells , KCC den banada evrak talebi gelmedi.
    Mail göndereceğim, işlemlerimi hızlandırmak için .
    mail formatı var ancak
    mailin konu satırına ne yazmalıyız?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@leo sıfırlar dahil sadece case numaranizi yazın lütfen.

• alt metni

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

252

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.6k

| | | |