Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster başka bir geyik yada farklı bi anlamı yoktur sanırım 😃

Gözün aydın kardeşim 🙂

Yok yok. Ben temenni de bulundum. Genel de kayıp(ölü doğumlar) da oluyor.

@Rhonster sevindim kardeşim.
    Resimlerini de paylaş gülümseriz biraz. 🙃

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya sağol abla gecenin bir yarısında doğum yaptı bide 😃 kız kardeşimin çığlıklarını görecen yüzü 5 karış geldi odaya doğuruyor bu diye 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster "Bu" demeseymiş iyiymiş 😃 panikledi herhalde 🙂

• ⭐⭐⭐

@Rhonster “ bu “😂😂😂

• ⭐⭐⭐

o değilde 8 Mayıs a az kaldı kafamda deli sorular 🙂 Bana akıl verin eşimi nasıl ikna edicem 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir şimdide oy ponçiğim diye seviyor kediye yemek vermemiş ya 😃 demin kapı ziline uyandım ee gider yer yemeği orda diyor 😃 hayvan acından ölecekmiş az kalsın 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster Hani sahiplendirme sayfalarında daha önce beslediğiniz kedi köpek vs soruyolar ya şuan daha anlamlı oldu 😃

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir bu konu forumda bir çok kişinin ortak sorunu maalesef🤦🏻♀️Benim de öyleydi ama şimdi eşim benden çok istiyor gitmeyi😂sübliminal mesajlar verin sevdiği ama burada çokta rahat yapamadığı şeylerle ilgili yazılar okuyun videolar izletin😀mesela benim eşimin zayıf noktası arabalar😀

• ⭐⭐⭐

@bidünya ya benimki işsizdi çok güzel gider deneriz diyordu, geçen ay ortasında iş buldu hemde güzel şartları ve ortamı olan bir iş şirket gerçekten de çok güzel bir şirket, şuan tamamen döndü 😃

• @tolgasatir ülkedeki durumlar (ekonomi, kadın cinayetleri, yolsuzluk, hukuksuzluk vb.) biraz daha bu şekilde devam ederse ki edecektir muhtemelen sizden önce gitmek isteyecektir. Kendisi için olmasa bile doğmuş ya da ileride doğacak çocuklarınız için... Bırakın başka bir ülkeyi başka bir şehre bile taşınmak istemeyen kız arkadaşım şu anda kesinlikle başka bir ülkede yaşamak istiyorum diyor.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir eyvah bu hiç iyi olmamış dicem olmayacak hayırlı olsun diyim en iyisi😀
    olsun gc kazanırsanız bir giriş çıkış yapalım hakkımızı kaybetmeyelim der ikna edersiniz bence. Belki gidip gördükten sonra da fikri değişir👍

• Bıhhtıhhhh yaaa bi değüşüklük olsun bıhhtık yaaa konu değüşsün !

Şahsen ben Amerika hakkında bilgi alışverişi yapmak istiyorum, bilgilenmek istiyorum bu yüzden bu forumdayım.
    Hangi dine inanıyorsanız oturunda dua edin veya bişeye inanmıyorsanızda evrene pozitif enerji gönderin “22” küsür gün kaldı. Buna odaklanın bence

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz Allah bağışlasın 1.5 yaşında bir oğlumuz var zaten damardan giriyorum onun eğitimi vs, ülkenin gidişatı, birde şirket amerika borsasında olan bir şirket, belki oraya alırlar falan zaten çıksa bile 1- 1.5 yıllık bir süreç oluyo karar vermek içiç gibisinden bakalım 8 mayıs ı bekliyorum sabırla boşa darlamamak için 😃

• ⭐⭐⭐

@bidünya Benimde A planım şimdilik o kuzenim de var NY de olmadı @semavi abi bize yardımcı olur 1 haftalığa kalacak yer oteldir airbnb falan akıl verir vs 😃

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir kesinlikle 10/10 plan😄Kadir abinin yol göstereceğinden şüphem yok herkese canla başla yardımcı oluyorlar zaten. E eşinizin işi de bir anlamda fena olmamış. Şirketinin usa bağlantılı olması büyük bir artı gerçekten hayırlı olmuş😀

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir bu yazınızı daha önce yazdınız mı başka bir yerde 😃 yoksa şuan bildiğin dejavu yaşıyorum quantum fiziği aktif durumda 😃

• ⭐⭐⭐

@bidünya işte bende belki bunda da bir hayır vardır çekilişe günler kala Amerika bağlantılı bir şirkette uluslararası geçerliliği olan bir pozisyon bulması iyiye işaret gibi geldi 🙂 @semavi Kadir abiye sonsuz güven var zaten samimiyetine güvenerek yazdım yoksa öncesinde konuştuğumuzdan değil 🙂 baktığınız zaman Amerika vizesi içinde bu sürecin büyük bir kısmını geçmek gerekiyor hatta turist vizelerinde geri döneceğinin garantisini vermen gerekiyor turist olarak gideriz kısmını yedierbilirim belki 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster valla bu konuyu yazmıştım daha önce de şuan tamamen şu son 10 sayfadır giden Amerikadan uzak konuşmanın havası değişsin diye hortlattım 🙂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir iyi fikir😂

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG Sizin insanlara cahil demeniz, namık kemal benzetmeleri bilmem ne, calibroya şizofren misin demeniz? pardon da siz kimsiniz. Çok zeki olduğunuzdan bahsetmişsiniz çoğu iletinizde. Zeki bir adamım, denizci bir adamım şöyle adamım böyle adamım. Kimde ne eksikse onu diline dolarmış.. Hiç şaşırmadım zekadan bahsetmenize..

Hee bir de bana algı seviyesi yüksek zeki insanlar çarpıtmalarınızı anlayacak diyorsunuz sizinkileri anladıkları gibi değil mi? bir kaç örnekle göstereyim;

-Sonraki iletilerinin asabi ve üst perdeden bir dil ile yazılmış olması ilk iletisinin mizah amaçlı olduğunu değiştirmiyor.

-Bunu niye dislike ile taclandirdiniz anlamadim. Turkiye'de bazi et urunlerinde domuz eti ve diger bazi hayvanlarin etleri hatta sakatatlari zaten kullaniliyor. Bunu ben demiyorum, ilgili bakanlik marka marka acikliyor zaten. Sayin @Calibraturbo bunu zaten ABD'de yapacagini soylemis, Turkiye'de degil.

-Yazma bilader, zor değil.

İnsanlar sizinle aynı şeyi düşünmüyor diye burda kimseye aptal gerizekalı, şizofren benzetmesi yapamazsınız bu size düşmez. Haddinizi bilin. Aslında bana söylediğiniz şeyin kendinize yapıldığının farkındasınız ve çok zeki olduğunuz için kuyruğu dik tutuyorsunuz.

Siz benim zihniyetimle alakalı şöyleysin böyledir demişsin, bende sana sokakta darp edilen bir kadın görsem buna mudahele ederim ama kimseyi ramazanda oruçsuz diye dövmem dedim cevaben. Siz Calibroyu burada like almak uğruna iletisinden saatler sonra ( ki genelde ona cevap verilmiyor ben çoğu zaman yazdıklarını bile anlamam bu bnm gerizekalı olduğumu değil onun farklı düşüncelere sahip oldğunu gösterir) taşlamaya çıkmışsınız cevap vermişsin, bi siz misin burasının yargı dağıtıcısı, siz misin had bildiricisi, Ben calibroyuda tanımam sizide tanımam ama sizin gibilerin ne yapmaya çalıştığını çok iyi bilirim. Artık uzatmayın. Derdinizde aman insanlar kırılmasın müslimanlar üzülmesin falan değil birde ben aslında iyiyim lafımı söylüyorum sonra özür diliyorum demek için oraya minik bir kusura bakma iliştirmekle olmuyor. Herkes farkında zaten yaptığınız sizin algı operasyonunuzun, Bende calibroda burdaki bir çok insan dümdüz böyle şeylere ihtiyac duymadan yazışıyor arkadaşlık ediyor. Kimsenin kimseyi karalamasına gerek yok yani anlatabildim umarım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |