Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• grubun ismi falso zaten :)) dedikodu olan yerde kavgada olur nifakta olur :)))))

• @yekta :))))) @crazycells başkan kendi de diyor burada konuşulanlara ben bile karışamam diye :)))

• @gözde @heleniki saygılar reisler giriş izni var mı 😂

• @tanti gc kazanma maceranı anlatmayacaksan girebilirsin 😉

• @gözde DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

@tanti gc kazanma maceranı anlatmayacaksan girebilirsin 😉

Kazanırsam özellikle sizi kızdıracağım

• @tanti aaaa bu aklını kaçırmış @gözde 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gözde DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

@crazycells keşke forumda herkes her konuya giremese bir şifreleme yöntemi olsa :)))))

aslinda buna benzer bir ozelligi var nodeBB'nin , ozel gruplar olusturup sadece o gruptaki kisilerin gorebilecegi veya yorum yazabilecegi konular olusturmak mumkun, ama;

• ilerde amaci disinda kullanilabilecegini goz onunde bulundurarak
      ve
    • insanlar arasina bariyer koymak ya da gruplasma olusturmaktan cok kaynastirma amaci guttugumuzden

dolayi siteyi kurarken o ozelliklerin hepsini kapattik. Sadece bu konuya ozel olarak talihli arkadaslarin anlayis gosterip konu disi kalmalari lazim. Bu anlayisi gostermeyecek arkadaslarin forumda tutunacagini zannetmiyorum zaten.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Evet, daha once de denildigi gibi talihli arkadaslar sevinclerini ve umutlarini lutfen diger uygun konularda paylassinlar. Onlar icin o konularda sevinelim. Her konunun olusturulma amaci farkli. Iyi niyetinizden suphemiz yok ama buradaki arkadaslara da anlayis gosterin. Bu konu onlarin konusu, onlarin gormek istemeyecegi mesajlari israrla bu konuda paylasmak dogru degil. Birazdan daha uzun yazacagim. Bazi kirici ifadeler soylenmis, umarim herkes kendi mesajindan onlari kendi kendine kaldirir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@heleniki DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

@gözde sayın @crazycells başkanım niye ikonlar yok yada ben mi bulamıyorum.ayakta alkış yapmak istiyordum gözde arkadaşımı 🙂

Su konuya bir goz atin isterseniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/361/emoji-denemesi

O kisimdaki mesajlar forum disindan gorulmedigi icin gozden kacirmis olabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ben diger arkadaslara ozelden de yazdim, daha sonra bu ve bunun gibi konulara referans olarak gostermek icin uzun uzun yazacagim...

Her ne kadar iyi niyetli olsa da "ben sonunda kazandim, siz de umudunuzu kaybetmeyin" turunde paylasimlar cok yarari dokunacak paylasimlar degil maalesef. Bu cekiliste secilmek tamamen sans isi, size katiliyoruz kesinlikle umudu kaybetmek dogru degil ve talihli olmanin tek yolu her yil israrla cekilise katilim yapmak, ama bu vurgulanacak ya da tabelaya yazilabilecek bir onerme degil, zaten cikarimi cok kolay bir ongoru veya herkesin sahip oldugu bir sagduyu. Kesinlikle cekilisten talihli oldugunuz icin mutluyuz, sizin icin seviniyoruz ve kesinlikle butun sureclerinizde bol sans diliyoruz! Forumda ilgili baslikta yazarsaniz zaten herkesin birbirine yardimci oldugunu ve birbiri icin sevindigini goreceksiniz.

Ama bu forum konusunda birakin da secilemeyen arkadaslar kendi kendilerini rahat ettirsinler, cesaretlendirsinler, geyik ve dedikodu yapsinlar. Cekiliste secilmis olabilirsiniz ama siz bu cekiliste daha iyi oldugunuz icin secilmediniz, daha basarili oldugunuz icin secilmediniz, daha ustun oldugunuz icin secilmediniz, daha egitimli oldugunuz icin secilmediniz, daha zeki oldugunuz icin secilmediniz, daha iyi niyetli oldugunuz icin secilmediniz, daha zengin oldugunuz icin secilmediniz, daha saglikli oldugunuz icin secilmediniz, daha iyi bir ise sahip oldugunuz icin secilmediniz, daha guclu oldugunuz icin secilmediniz, daha kararli oldugunuz icin secilmediniz, daha sempatik oldugunuz icin secilmediniz, daha yardimsever oldugunuz icin secilmediniz, daha genc oldugunuz icin secilmediniz, daha yasli oldugunuz icin secilmediniz, daha olgun oldugunuz icin secilmediniz, daha cesur oldugunuz icin secilmediniz, daha becerikli oldugunuz icin secilmediniz, daha duyarli oldugunuz icin secilmediniz, daha neseli oldugunuz icin secilmediniz, daha comert oldugunuz icin secilmediniz, daha hevesli oldugunuz icin secilmediniz, daha nazik oldugunuz icin secilmediniz, daha buyuleyici oldugunuz icin secilmediniz, daha dusunceli oldugunuz icin secilmediniz, daha titiz oldugunuz icin secilmediniz, daha onyargisiz oldugunuz icin secilmediniz, daha kibar oldugunuz icin secilmediniz, daha gecinmesi kolay oldugunuz icin secilmediniz, daha sakin oldugunuz icin secilmediniz, daha caliskan oldugunuz icin secilmediniz ve en onemlisi daha "ozel" oldugunuz icin secilmediniz....

Cekilis sirasinda sansiniz yaver gitti.... ve bundan dolayi secildiniz... Yorum yaparken bu gercekleri goz onunde bulundurursaniz eminim herkes icin daha faydali bir ortam olusturursunuz. Madem ortak bir forum paylasiyoruz, asgari mustereklerde birlesmemiz sart. Lutfen yorum yaparken duyarli olmaya calisin. Siz kendi hayatinizin merkezindesiniz, o konuda suphe yok; lakin bu durum herkes icin ayni... Herkese iyi forumlar dilerim.

• Burası ne ara bu hale geldi

• "yine kazanamadım hayret" 🙂 diye biraz inzivaya çekileyim dedim ortalık yangın yerine dönmüş.. kaçtı bütün dedikodu görüyor musun? 🙂

• @crazycells DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

Ben diger arkadaslara ozelden de yazdim, daha sonra bu ve bunun gibi konulara referans olarak gostermek icin uzun uzun yazacagim...

Her ne kadar iyi niyetli olsa da "ben sonunda kazandim, siz de umudunuzu kaybetmeyin" turunde paylasimlar cok yarari dokunacak paylasimlar degil maalesef. Bu cekiliste secilmek tamamen sans isi, size katiliyoruz kesinlikle umudu kaybetmek dogru degil ve talihli olmanin tek yolu her yil israrla cekilise katilim yapmak, ama bu vurgulanacak ya da tabelaya yazilabilecek bir onerme degil, zaten cikarimi cok kolay bir ongoru veya herkesin sahip oldugu bir sagduyu. Kesinlikle cekilisten talihli oldugunuz icin mutluyuz, sizin icin seviniyoruz ve kesinlikle butun sureclerinizde bol sans diliyoruz! Forumda ilgili baslikta yazarsaniz zaten herkesin birbirine yardimci oldugunu ve birbiri icin sevindigini goreceksiniz.

Ama bu forum konusunda birakin da secilemeyen arkadaslar kendi kendilerini rahat ettirsinler, cesaretlendirsinler, geyik ve dedikodu yapsinlar. Cekiliste secilmis olabilirsiniz ama siz bu cekiliste daha iyi oldugunuz icin secilmediniz, daha basarili oldugunuz icin secilmediniz, daha ustun oldugunuz icin secilmediniz, daha egitimli oldugunuz icin secilmediniz, daha zeki oldugunuz icin secilmediniz, daha iyi niyetli oldugunuz icin secilmediniz, daha zengin oldugunuz icin secilmediniz, daha saglikli oldugunuz icin secilmediniz, daha iyi bir ise sahip oldugunuz icin secilmediniz, daha guclu oldugunuz icin secilmediniz, daha kararli oldugunuz icin secilmediniz, daha sempatik oldugunuz icin secilmediniz, daha yardimsever oldugunuz icin secilmediniz, daha genc oldugunuz icin secilmediniz, daha yasli oldugunuz icin secilmediniz, daha olgun oldugunuz icin secilmediniz, daha cesur oldugunuz icin secilmediniz, daha becerikli oldugunuz icin secilmediniz, daha duyarli oldugunuz icin secilmediniz, daha neseli oldugunuz icin secilmediniz, daha comert oldugunuz icin secilmediniz, daha hevesli oldugunuz icin secilmediniz, daha nazik oldugunuz icin secilmediniz, daha buyuleyici oldugunuz icin secilmediniz, daha dusunceli oldugunuz icin secilmediniz, daha titiz oldugunuz icin secilmediniz, daha onyargisiz oldugunuz icin secilmediniz, daha kibar oldugunuz icin secilmediniz, daha gecinmesi kolay oldugunuz icin secilmediniz, daha sakin oldugunuz icin secilmediniz, daha caliskan oldugunuz icin secilmediniz ve en onemlisi daha "ozel" oldugunuz icin secilmediniz....

Cekilis sirasinda sansiniz yaver gitti.... ve bundan dolayi secildiniz... Yorum yaparken bu gercekleri goz onunde bulundurursaniz eminim herkes icin daha faydali bir ortam olusturursunuz. Madem ortak bir forum paylasiyoruz, asgari mustereklerde birlesmemiz sart. Lutfen yorum yaparken duyarli olmaya calisin. Siz kendi hayatinizin merkezindesiniz, o konuda suphe yok; lakin bu durum herkes icin ayni... Herkese iyi forumlar dilerim.

btün bunlara ek olarak kazanmış olmak vizeyi kesin alacağınız anlamına gelmiyor. dv2018 konularını iyi incelesin bu dv2019 cu arkadaşlar.

• @heleniki başına geleceklere hazırsan önce bizi kızdır @tanti

• He hey sakin olun sevgili Canlar 😁

• @islek bir arkadaş kazanma hikayesini burada anlattıktan az sonra 😉

• @gözde düşene herkes tekme atar ya ondandır, üstümüze geldikçe geliyorlar 🙂

• @crazycells 👏 ne kadar görünüyor bilmiyorum ama başkanı alkışlıyorum.bu arada emoji konusunu okudum indirdim bakalım yazınca görünüyor mu

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

• 355
  • 8
  • 236
  • 491
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |