Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Adama-Coulibaly hayırlı olsun 🙂

• @Adama-Coulibaly hayırlı olsun yolun açık olsun. Vize türünüz neydi

• Çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@Adama-Coulibaly hayırlı olsun gözünüz aydın. Uzun zamandır bekleyişten sonra sabrınızın sonu selamet olmuş. Yeni hayatınızda ailenizle mutluluklar dilerim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Adama-Coulibaly, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

Sn. @crazycells, Sn. @Muhtaradana ve diğer butün arakdaşlara sonsuz teşekkürü etmek istiyorum. Sayenizden DV süreci hakkındna çok şey öğrendim. 28 Eylül 2020 tarihinden 6 ay sonra vizemiz issued olmuştur. Darısı butün diğer arakdaşlarımızın başına. Her zaman söylediğim gibi inşallah her şey dahada çok güzel olacaktır.

Hayirli olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

@Adama-Coulibaly, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

Sn. @crazycells, Sn. @Muhtaradana ve diğer butün arakdaşlara sonsuz teşekkürü etmek istiyorum. Sayenizden DV süreci hakkındna çok şey öğrendim. 28 Eylül 2020 tarihinden 6 ay sonra vizemiz issued olmuştur. Darısı butün diğer arakdaşlarımızın başına. Her zaman söylediğim gibi inşallah her şey dahada çok güzel olacaktır.

Hayırlı olsun @Adama-Coulibaly Yeni hayatınızda mutluluklar şimdiden. Darısı tum bekleyen DV2020 ve DV2021 talihlilerinin başına.

• @Sono Amin

• @crazycells Evet beklemeye devam ediyoruz acaba rekor kimde bekleme sürelerinde bu süreç muhakkak bir sonuçla bildiriliyormu?Yıllar boyu bekleniliyormu?

• @Quaresmarda bugün tam bir yıl oldu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Quaresmarda, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

@crazycells Evet beklemeye devam ediyoruz acaba rekor kimde bekleme sürelerinde bu süreç muhakkak bir sonuçla bildiriliyormu?Yıllar boyu bekleniliyormu?

Maalesef maksimum sureyi bilmiyorum ama 1 yildan uzun bekleyenler kesinlikle oldu, o kismi biliyorum 🙂

Bol sabirli beklemeler.

• Şubat ayında mülakata katılmıştım ,sağlık raporum için ek balgam testi istendiği için raporum Nisan ayında cıktı ve konsolosluk kapalı oldugu için vizemi alamadım,son çıkan mahkeme kararına göre ayrılan 9000 vizeden benim yararlanma şansım var mı acaba?
    Konsolosluğa mail attım halen cevap yok,Unganlar'dan randevu aldım saglık raporunu halledeyim diye ,fakat Unganlar'dan arandım ve DV2020 için şu an sağlık raporu veremiyoruz (konsolosluktan onay gelirse verebiliriz diyerek)randevumu iptal ettiler.
    Şu an için çok fazla belirsizlik var,2020 talihlileri için cok kötü bir süreç oldu bundan sonrada ne olacağı belirsiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alpergldkn, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

Şubat ayında mülakata katılmıştım ,sağlık raporum için ek balgam testi istendiği için raporum Nisan ayında cıktı ve konsolosluk kapalı oldugu için vizemi alamadım,son çıkan mahkeme kararına göre ayrılan 9000 vizeden benim yararlanma şansım var mı acaba?
    Konsolosluğa mail attım halen cevap yok,Unganlar'dan randevu aldım saglık raporunu halledeyim diye ,fakat Unganlar'dan arandım ve DV2020 için şu an sağlık raporu veremiyoruz (konsolosluktan onay gelirse verebiliriz diyerek)randevumu iptal ettiler.
    Şu an için çok fazla belirsizlik var,2020 talihlileri için cok kötü bir süreç oldu bundan sonrada ne olacağı belirsiz.

Konsoloslugun yonlendirmesini bekleyin isterseniz, evet o vizelerden yararlanma sansiniz var.
    Balgam testi isteniyorsa 3 aylik vize alma ihtimaliniz yuksek, o nedenle su an saglik raporu almayin cunku 1 Ocak'tan once ABD'ye girebileceginiz supheli.

• @crazycells dediğiniz gibi konsolosluk yönlendirmesi beklemeye devam etmekten başka çare yok gibi gözüküyor,umarım bir haber cıkardı vizeyi alabilirim.

• Yok mu case’i sonuçlanan. Başkalarının mutluluğuyla mutlu olalım. Bir seneyi geçti benim ki

• @Elif-Chavez Elif hanim Mandamus davasi acarak mi idari islem bitti?

• benimde 1 yıla yaklaşıyor hala bekliyorum

• Sizce yılbaşından sonra AP’ler sonuçlanırmı ? Trumpın kararnamesi bitiyor bildiğim kadarıyla

• umarım sonuçlanır bir yıl oldu benim hala değişen bir şey yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@beklee, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

Sizce yılbaşından sonra AP’ler sonuçlanırmı ? Trumpın kararnamesi bitiyor bildiğim kadarıyla

AP'ler aslinda NVC'ye bagli daha farkli bir surec, bunlar kararnameden degil de Trump'in kendisinden etkilendi bence. Son yillarda gozlemleyebildigimiz kadariyla Trump, kontrol edilen ve forumda "kara liste" diye bahsettigimiz listeyi bayagi bir genisletti; eskiden rahatca vize almis kisilerin bile AP'ye takilip vize alamadiklarina sahit olduk.

O nedenle Biden ve NVC bu konuya ayrica el atmadigi surece hizli bir degisim yasamayacagiz bence.

• ceac de code hatası veriyor kaç gündür. Acaba sitede mi sorun var ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |