Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan dediğiniz gibi mail attım. Teşekkür ederim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Oguz-Talan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

KCC evrak talebi maili için gönderdiğim döküman maili 1 ayı geçti ancak onay maili hala bana ulaşmadı. Mailde gereksiz, spam gibi yerlerede baktım. KCC ye konu ile alakalı bir mail atmak istiyorum. Forumda buna benzer bir mail varmıydı göremedim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 🙂

Ayni emaili (evraklarin bulundugu) bir daha gonderip bekleyebilirsiniz.

• ⭐⭐

@Oguz-Talan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

KCC evrak talebi maili için gönderdiğim döküman maili 1 ayı geçti ancak onay maili hala bana ulaşmadı. Mailde gereksiz, spam gibi yerlerede baktım. KCC ye konu ile alakalı bir mail atmak istiyorum. Forumda buna benzer bir mail varmıydı göremedim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 🙂

Konuya case numberınızı yazarak içeriğinde Kasım ayı için current olduğunuzu ama henüz evraklarınızın onaylanmadığını belirten bir mail atın ve sebebini sorun. Eğer eksik/yanlış yaptığınız bir şey varsa ya da evraklarınız onlara ulaşmadıysa size bununla ilgili bir geri dönüş yapacaklardır. Cevaba göre yeniden bir aksiyon alabilirsiniz.
    Tabi eğer imkanınız varsa en iyi yöntem direkt arayarak durumunuzu öğrenmek olacaktır. Şu an arayabilirsiniz KCC'yi 🙂

• Herkese selamlar, formu açtırdık şuan tekrar ancak nereden revize edeceğimizi bulamadık.

Yardımcı olabilir misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Berk-Şendil, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Herkese selamlar, formu açtırdık şuan tekrar ancak nereden revize edeceğimizi bulamadık.

Yardımcı olabilir misiniz?

yine formu doldurduğunuz siteden revize yapacaksınız. ilk günkü doldurduğunuz gibi..

• Merhaba, vize görüşmesine kadar mevcut işimizde bir değişiklik yaparsak DS260 formunda güncelleme yapmamız gerekirmi? tşk.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TR35, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba, vize görüşmesine kadar mevcut işimizde bir değişiklik yaparsak DS260 formunda güncelleme yapmamız gerekirmi? tşk.

Hayır, gerekmiyor. Vize görüşmesinde işinizle ilgili soru/belge olmayacak.

• @gucarslan tesekkurler 🙂 en son kitlerken formu submit dememiz yeterli mi yoksa mail atmalı mıyız kilitleyebilirsiniz diyerekten kccye?

• ⭐⭐

@Berk-Şendil
    Submit etmeniz yeterli. Formunuzun durumu Incomplete’den Completed’a dönüşecek.

• twitterda böyle bir bilgi gördüm ve daha sonrada arstırdım travel state aynı bilgi mevcut vizeler acılmıs oluyormu konu hakkında bilgisi olan varmıdır?

• @godzilla1923 İnşallah öyledir, ne güzel olur mülakatlar bir an önce başlasa. Amin 🙌🏻

• @godzilla1923, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

twitterda böyle bir bilgi gördüm ve daha sonrada arstırdım travel state aynı bilgi mevcut vizeler acılmıs oluyormu konu hakkında bilgisi olan varmıdır?

Talihlilere Mülakat maili bir ay önceden ulaşıyor . Ekimde mulakata gire bilmeleri için 2nl mailini almaları lazım. Eylülde , Ekim için current olan 2500-ler den kimseye böyle bir mail gelmemiş. Yanlış bir haber.

• @Masda hocam twitterda görünce kendi sitesinde baktım aynı bilgi orada mevcut bakalım dediğiniz gibi mail gelmeden herhangi bir işlem olamaz inş. dogrudur sürec işler..mail beklicez artık..belkide süreci hızlı ilerletirler hayırlısı artık

• @godzilla1923, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Masda hocam twitterda görünce kendi sitesinde baktım aynı bilgi orada mevcut bakalım dediğiniz gibi mail gelmeden herhangi bir işlem olamaz inş. dogrudur sürec işler..mail beklicez artık..belkide süreci hızlı ilerletirler hayırlısı artık

Orada yazılanlar current olan numaralarla ilgili. Mülakat ile ilgili olan kısımda standart olarak her yıl aynı şeyi yayınlıyorlar. Şu an Ekim için mulakat verilmesi mümkün değil Kasım için bir şeyler ola bilir belki. inşAllah hepimiz için hayırlısı olsun 🙂

• @masda tesekkürler hocam

• Mahkeme kararı çıkar çıkmaz DV ler için yasak kallktı yazıldı sebebi ise mahkeme kararının açıklamasının departman için DV’ler vize alabilirdi.sonradan liste yaptılar ve sadece DV 2020 için kaldırıldı yazısı eklediler.ya düzeltirler yada arkadaşın dediği gibi uygulanan prosedür yazılıdır belki eklenti alert şeklinde elzem durumlar ayrıca belirtilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@godzilla1923, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Masda hocam twitterda görünce kendi sitesinde baktım aynı bilgi orada mevcut bakalım dediğiniz gibi mail gelmeden herhangi bir işlem olamaz inş. dogrudur sürec işler..mail beklicez artık..belkide süreci hızlı ilerletirler hayırlısı artık

Bu adresten bilgi aktarmayin bence, gereksiz ve dogru olmayan bir aciklama yapmislar. Ekim ayi geldi sayilir ama henuz tek bir randevu alan kisi yok ortada 🙂 Ne KCC, ne de konsolosluklar su an mahkeme karari olmadan calismiyorlar maalesef.

Tweet'te de bultendeki numaralari yazmislar, normal bir surecte gidiyor olsaydik mulakat tarihi zaten gecen ay bildirilmis olacakti; fakat normal bir surec yasamiyoruz su an. 31 Aralik'a kadar devam eden kararname DV2021 vizelerinin verilmesini su an icin engelliyor.

• Merhabalar, Ds-260 formunda askerlik yapmadı olarak işaretlemiştim, şuan da askerlik görevimi yapıyorum KCC belge talebinde askerlik durum belgesi göndermeli miyim yoksa konsolosluğa giderken askerliğim bitmiş olacağı için askerlik durum belgesini o zaman eklesem olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@UgurMutlu formu doldurduğunuz zamanki bilgiler önemli olan. mülakat sırasında terhis belgelerinizi iletirseniz sorun olmaz.

• Arkadaşlar merhaba, ben DS 260 formunu doldurmuştum ama entryleri okuyunca merak ettim, bu başka ülkelerden alınan sabıka kaydı gibi evrakları hangi soruya verdiğiniz cevaba göre sizden isteniyor? Have you travelled any country for the last 5 years? Sorusuna ben turist olarak gittiğim almanya ve fransayı yazdım. Bunlardan dolayı o ülkelerden birşey almam istenmez değil mi? @crazycells ne düşünürsünüz? Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

139

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |