Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

• @tolgamg, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

@heroinchains, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

@tolgamg Valla bu doğruysa HARİKA haber. Ama işte ne zamana mülakat tarihi alıcaz o meçhulll gün kalmadı

Yalan söyleyeceğini sanmıyorum, çok samimi ve bizim iyiliğimizi istiyor gibi konuştu 🙂 Daha önce Brit Simon da KCC davada ismi geçenleri Salı günü gibi bitirir ve Grup-4’e geçer demişti. KCC ile bugünkü 2 görüşmem baya umut vericiydi. Bizi bir yere sıkıştırırlar diye düşünüyorum ama inancım zaten uzatma olacak yönünde...

Saat kaçta konuştunuz? Hava durumundan ötürü kapandığını yazanlar gördüm.

• @AlicanKidd, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

Bu hava durumu muhabbeti 3. kez oluyor. Benim de başıma geldi 2 kez. Ah bu KCC!

Ben bugün 3 defa görüştüm. TR saatiyle:
    16:46 (4 dk)
    21:22 (7 dk)
    21:30 (8 dk)

• @tolgamg, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

@AlicanKidd, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

Bu hava durumu muhabbeti 3. kez oluyor. Benim de başıma geldi 2 kez. Ah bu KCC!

Ben bugün 3 defa görüştüm. TR saatiyle:
    16:46 (4 dk)
    21:22 (7 dk)
    21:30 (8 dk)

Belki sizin son görüşmenizden sonra kapattılar normal saatinden önce. Neyse ki aldığınız cevap gayet umut verici. Bekliyoruz. 25-28-29-30 Eylül var mülakat verilebilecek. Tamamen eforlarına bağlı.

• ⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠
    AVUKATLARA YARDIM ETME ZAMANI GELDİ ARKADAŞLAR... Avukatlar 21’inde Yargıç Mehta ile yapılacak duruşmada bizlerden gelecek DEKLARASYONLARI toplamaya başladı. CUMA’YA kadar göndermemizi istiyorlar. Bu deklarasyonlar süre uzatımı için çok önem arz edecek...
    Brit Simon biraz önce YouTube’da yayınladığı aşağıdaki videosunda bir deklarasyonun nasıl hazırlanıp gönderileceğini detaylı olarak anlatıyor. KCC ve Konsolosluklarla sorunlar yaşayan arkadaşlarımız deklarasyonlarını videoda anlatıldığı gibi hazırlayıp Philip Kuck’a maille göndersinler lütfen: [email protected] 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ben de göndereceğim tabi ki 🙂
    NOT: İngilizce konusunda yardım isteyenler bana ulaşabilirler: [email protected]

• Declaration ornegimi buraya birakiyorum:

To the Honorable Judge Mehta

I, xxxxxx, selectee of DV2020, from Turkey declare that since I have been notified that I am a Diversity Visa lottery winner, I have made below efforts to get an update on my case and to request timely processing.

--Kronolojik sekilde yaptiklarim, email, arama , webform vs..)

--

I certify under penalty of perjury that the foregoing is true and correct.

Isim Imza case number (ben koydum, koymayanlar da var, size kalmis)

NOt: pdf e kanit niteligindeki eklemeleri yapanlar da var. Tum gonderdiklerinizin tek bir pdf olmasini istiyorlarmis.
    Pardon, yukarida bold ve buyuk font olmus, duzeltemedim.

• Charles Kuck tweet’inde bizzat DOS’un kendisine yazarak çuvalladığını bildiriyor:

• @simin şimdi gönderdim sağolun hatırlatma için. Mr.Kuck kanıt ta yollayın dedi ama bende ki mailler genelde tek taraflı olduğu için ne kadar anlamlı olur bilemedim KCC ile aramda bir monolog var aylardır süren...

• @artwin hahahaah! Ben de sadece imzali yaziyi yolladim. emaillerin eklenecegini bilmiyordum ilk heyecan yollamis oldum. Sanirim sorun olmaz.

• @simin tamamdır, şimdilik cevap yok. Bakalım gelişme olursa bildiririm:)

• @tolgamg selamlar ingilizce için mail atıyorum sana. çok teşekkürler.

• @tolgamg PDF yapıp imzalandı.Dun gönderdim.

• @tolgamg Merhaba konu başlığı ve mail içeriği nasıl olmalı sizce ?

• @salih2825, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

@tolgamg Merhaba konu başlığı ve mail içeriği nasıl olmalı sizce ?

Ben kendiminkini hazırladım. Mailinizi gönderirseniz örnek olarak sizinle de paylaşabilirim. Islak imzalı PDF olarak mailin içinde göndermeniz gerekiyor: “Declaration_Salih_XXX.PDF” gibi bir dosya ismiyle.

• @Hosko, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Vizesi yeni basilanlarin pasaportlarinda "entry subject to PP 10014" yazisi mevcuttur. Yani yasak durdurulana kadar veya sona erene kadar giris yapamayacagiz. @Muhtaradana bey buraya paylastim dogru mudur?

• @tolgamg Teşekkür ederim görev tamamlandı. Şuan geriye kalan son 3 günü yine yeniden beklemek.. Hepimiz için en güzel şekilde sonuçlanır umarım bu süreç.

• Merhabalar,

@tolgamg şablonu tarafımada göndermeniz mümkünmüdür acaba?

[email protected]

Teşekkürler

• @tolgamg [email protected] yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

• @tolgamg [email protected] adresinede gonderirmisimiz rica etsem ? bu deklerasyon olayi nedir ozetle biraz geri kaldim ben bu konuda.

• İsteyen herkese örnek gönderdim. Ben de kendiminkini tamamlayıp Charles Kuck ve Philip Kuck’a maille gönderdim bugün. Charles Kuck geri dönüş yaptı ve teşekkür etti. Yüzlerce geldiğini ve aralarından iyi olanları seçeceklerini söyledi. Siz yine de vazgeçmeyin, göndermeye devam edin lütfen. Pazartesiye az kaldı...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |