Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells Evet aynen dediğin gibiymiş üstad hata vermiş bu sefer açtı; burayla ilgili kafa takılan yerleri de cevaplarsan çok sevinirim,

• en üstte SİGN diye bir seçenek var ona tıkladığımda "Your Immigrant Visa and Alien Registration Application (DS-260) was sent to the Kentucky Consular Center (KCC) for review." bilgisini görüyorum bu başvuruyu yapıp submit ettiğimin kanıtıdır değil mi?
    • "https://ceac.state.gov" sayfasına ilk giriş yaptığımda ise Applicant Information kısmında ise "Completed" yazıyor bu da DS-260 formununun KCCye gönderildiğini teyit eder değil mi?
    • Son olarak, "https://ceac.state.gov" sayfasına ilk giriş yaptığımda add aplicant kısmı aktif çocuk ya da eş ekleyebiliyorum, acaba göndermedim mi diye şüphe yarattı bende, aydınlatırsan çok sevinirim.
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Can, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@crazycells Evet aynen dediğin gibiymiş üstad hata vermiş bu sefer açtı; burayla ilgili kafa takılan yerleri de cevaplarsan çok sevinirim,

• en üstte SİGN diye bir seçenek var ona tıkladığımda "Your Immigrant Visa and Alien Registration Application (DS-260) was sent to the Kentucky Consular Center (KCC) for review." bilgisini görüyorum bu başvuruyu yapıp submit ettiğimin kanıtıdır değil mi?
    • "https://ceac.state.gov" sayfasına ilk giriş yaptığımda ise Applicant Information kısmında ise "Completed" yazıyor bu da DS-260 formununun KCCye gönderildiğini teyit eder değil mi?
    • Son olarak, "https://ceac.state.gov" sayfasına ilk giriş yaptığımda add aplicant kısmı aktif çocuk ya da eş ekleyebiliyorum, acaba göndermedim mi diye şüphe yarattı bende, aydınlatırsan çok sevinirim.
    1. evet

2. evet

3. sorun degil, o kisim aktif gorunuyor ama siz kendi formunuzu gonderdikten sonra eklerseniz butonlar aktif gorunse de hata verebilir, yeni uye eklemek icin KCC ile gorusmelisiniz.

• merhaba,
    KCC evrak isteği sadece kazanan bireye mi geliyor yoksa tüm aile fertlerine ayrı ayrı e-posta geliyor mu?

• @TT-TT Kazanan kişinin DS260'a yazdığı mail adresine geliyor.

• @muhalif Tesekkurler.

• Arkadaşlar merhaba case numberim 33XXX lerde DS 260 formunu doldurup gönderdim 21 gün önce ama hala kcc den mail gelmedi bu normal mi yoksa bir terslik mi var?

• @Deniz-Kızıl, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar merhaba case numberim 33XXX lerde DS 260 formunu doldurup gönderdim 21 gün önce ama hala kcc den mail gelmedi bu normal mi yoksa bir terslik mi var?

Merhaba, Evrak isteği mailini kast ediyorsanız , şu an 6-binli rakamlara yeni ulaştı. Normal bir durum , size mail gelmesine daha var.

• @Masda çok teşekkür ederim 🙏bir an panik yaptımda peki bir yerden takip edebiliyor muyuz kaç binlerde şuan diye ?

• @Deniz-Kızıl Rica ederim. Şuradan takip ede bilirsiniz Google DV-2021 Excel Dosyası

• Evrak talep e-maili eski pasaport açıklaması için örnek bir yazı bırakıyorum. Yanlışım varsa düzeltmenizi rica ederim.
    Hi
    Dear Sir/Madam, my previous passport using which I applied to the DV lottery program will be expired on 02.01.2022 so I applied to the new passport and filled the Ds 260 form using my new passport information. In this email, I have attached all the required documents. Moreover, ı have attached both my new and old passport as a pdf file.
    In case you need further information or documents, ı am in your service. Thanks for your consideration.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhalif, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@TT-TT Kazanan kişinin DS260'a yazdığı mail adresine geliyor.

DS-260 formunda degil, cekilis sirasinda yazdiginiz email adresine geliyor. Eger email adresiniz degistiyse veya eski adresinize erisiminiz yoksa KCC ile iletisime gecip "iletisim email adresinizi" degistirmeniz gerekiyor.

• @supertramp Sadece ufak birkac degisiklik yaptim.

Dear Sir/Madam,

The passport that I used for applying the DV2021 Program expires on 02.01.2022 (2022 olduguna emin misiniz?), therefore, I have applied for a new passport, and I have filled the DS-260 form using my new passport information. FYI, I attach all the required documents including my new and old passports’ information page as pdf files.

In case you need further information or documents, please let me know.

Thanks for your consideration.

• Pasaport bitis tarihi ne ise onu yazmak gerekiyor. Tesekkur ederim.

• @crazycells Çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız, insanın içine su dökmek deyimi böyle bir şey işte 🙂

• Merhaba, benim eşim talihli ben de derivative olarak onunla birlikte mülakata katılacağım (Burada mülakat tarihi verilmesiyle ilgili bir şekilde olumlama yapıyorum 😊🤫). Mülakatta ana muhatap eşim olacak, fakat ben sadece yanında görünecek miyim, yoksa konsolosluk çalışanı benle de bir noktada iletişime geçecek mi?
    Bir de daha önceden WAT ile NYC'de bana kesilen birkaç park ticket'ı vardı, tarihleri gelmeden ve bu ticketları ödeyemeden ayrılmak zorunda kaldığım için acaba mülakata etkisi olur mu diye merak içindeyim.
    Yardımlar için teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@zuzzy, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhaba, benim eşim talihli ben de derivative olarak onunla birlikte mülakata katılacağım (Burada mülakat tarihi verilmesiyle ilgili bir şekilde olumlama yapıyorum 😊🤫). Mülakatta ana muhatap eşim olacak, fakat ben sadece yanında görünecek miyim, yoksa konsolosluk çalışanı benle de bir noktada iletişime geçecek mi?
    Bir de daha önceden WAT ile NYC'de bana kesilen birkaç park ticket'ı vardı, tarihleri gelmeden ve bu ticketları ödeyemeden ayrılmak zorunda kaldığım için acaba mülakata etkisi olur mu diye merak içindeyim.

Sorular çoğunlukla asıl talihliye olacak ama evet vize alacak tüm aile bireyleri mülakata katılacak.
    Linklerden geçmiş mülakat deneyimlerini okumanızı öneririm.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/73/dv2018-mülakat-deneyimleri/3694
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/525/dv2019-mulakat-deneyimleri/6483
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2163/dv2020-mulakat-deneyimleri/7539

• mülakat tarihi alan var mı acaba ?

• ⭐⭐⭐

@yusuf88, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

mülakat tarihi alan var mı acaba ?

DV2021 süreci icin soruyorsanız, henüz yok. Trump’in kararnamesi yürürlükte olduğu sürece de maalesef imkansız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@supertramp sayin @hardrock 'in yazdigi cumleler daha anlasilir, o sekilde gondermenizi tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zuzzy, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhaba, benim eşim talihli ben de derivative olarak onunla birlikte mülakata katılacağım (Burada mülakat tarihi verilmesiyle ilgili bir şekilde olumlama yapıyorum 😊🤫). Mülakatta ana muhatap eşim olacak, fakat ben sadece yanında görünecek miyim, yoksa konsolosluk çalışanı benle de bir noktada iletişime geçecek mi?

trafik ticket'lari bir soruna neden olmaz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |