Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gözde DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

Bu arada 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

YAŞASIN ATATÜRK

• @gözde KUTLU OLSUN.ÜLKEMİZ VE CUMHURİYETİMİZ DAHA NİCE BAYRAMLAR GÖRSÜN

• @heleniki DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

@gözde yaaa gerçekten uğramak gerek.çok hayır duası alıyordur dicem ve @tanti bana aman sen dua etme sakın dicek 🙂

Yok ver evrene mesajı karışmıyorum artık 🙂

• @tanti bende çok msj verdim evrene ama sanırım geri dönüşü biraz zaman alacak 😉

• @tanti ohhh çok sagol yaaa 🙂

• @gözde DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

@tanti bende çok msj verdim evrene ama sanırım geri dönüşü biraz zaman alacak 😉

numaran yuksekse zaar :))))

• @tanti sanırım öyle 🙂

• @tanti @gözde valla bakın ben artık sinirlenmeye başladım haaa.normal vizeyi alıp gidicem beyaz sarayın önüne orada bu başkana bippppppppppppp bippppppppppppp çok fena dalıcam 🙂 yaa mübarek ramazan olmasa kafam güzel dicemde içmedimde kahve çarptı kahve 🙂

• @heleniki @tanti ve diğer arkadaşlar iyi geceler diliyorum yarın görüşürüz dediğim gibi sabah 8 de buradayım 😉

• @heleniki DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

@tanti @gözde valla bakın ben artık sinirlenmeye başladım haaa.normal vizeyi alıp gidicem beyaz sarayın önüne orada bu başkana bippppppppppppp bippppppppppppp çok fena dalıcam 🙂 yaa mübarek ramazan olmasa kafam güzel dicemde içmedimde kahve çarptı kahve 🙂

sayın yetkililer biz bu arkadaşı tanımıyoruz bizi yakmayın 🙂

• iyi geceler herkese ben de diziye döneyim

• @tanti :))))))))))))))))))) olmazzzzzzzzz tek tek sayıcam nickleri.bunlara niye vermedin bakayım diye 🙂

• valla arkadaslar , amerikada hic yasanamis, orayi gormemis insanlar olarak bile ne kadar cok orada yasamak istediginizi, imkanlarindan faydalanmak istediginizi forumda okuyor ve goruyorum. sizide cok cok iyi anliyorum. bu hafta cok uzuntulu hayattan hic bir zevk alamadiginizi GC cok istediginizi biliyorum. bide beni dusunun ben orada bulundum, calistim. 4 ay olsada bir hayat yasadim orda ve bide beni dusunun ne kadar cok oraya gitmek istedigimi. siz en azindan sanslisiniz gidip gormeyeneniz var ve neler yasaya bileceginizi tahmin etmedikleriniz. ama ben 9 yildir isyanlardayim 😃 bide oraya gidip de su an gidemeyenlerin durumunu dusunup motive olun derim 😃

• @gözde iyi geceler arkadaşım. cmt 8 çok erken diil mi yaaaa ben uyucam amaaa

• @tanti iyi geceler iyi seyirler.

• @gc_dream DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

valla arkadaslar , amerikada hic yasanamis, orayi gormemis insanlar olarak bile ne kadar cok orada yasamak istediginizi, imkanlarindan faydalanmak istediginizi forumda okuyor ve goruyorum. sizide cok cok iyi anliyorum. bu hafta cok uzuntulu hayattan hic bir zevk alamadiginizi GC cok istediginizi biliyorum. bide beni dusunun ben orada bulundum, calistim. 4 ay olsada bir hayat yasadim orda ve bide beni dusunun ne kadar cok oraya gitmek istedigimi. siz en azindan sanslisiniz gidip gormeyeneniz var ve neler yasaya bileceginizi tahmin etmedikleriniz. ama ben 9 yildir isyanlardayim 😃 bide oraya gidip de su an gidemeyenlerin durumunu dusunup motive olun derim 😃

kaçarı yok olacak olacak 🙂

• @tanti DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

@gc_dream DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

valla arkadaslar , amerikada hic yasanamis, orayi gormemis insanlar olarak bile ne kadar cok orada yasamak istediginizi, imkanlarindan faydalanmak istediginizi forumda okuyor ve goruyorum. sizide cok cok iyi anliyorum. bu hafta cok uzuntulu hayattan hic bir zevk alamadiginizi GC cok istediginizi biliyorum. bide beni dusunun ben orada bulundum, calistim. 4 ay olsada bir hayat yasadim orda ve bide beni dusunun ne kadar cok oraya gitmek istedigimi. siz en azindan sanslisiniz gidip gormeyeneniz var ve neler yasaya bileceginizi tahmin etmedikleriniz. ama ben 9 yildir isyanlardayim 😃 bide oraya gidip de su an gidemeyenlerin durumunu dusunup motive olun derim 😃

kaçarı yok olacak olacak 🙂

cok zor pek umudum yok artik ama 40 yasina kadar 10 yil daha denemeye devam edecegim.

• Yasaklı

Haziranin 7de mulakatim var 2018 kazananinlardanim sonrasi gidip gorecegiz umarim isteyen herkes bu duyguyu yasar

• @evren DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

Haziranin 7de mulakatim var 2018 kazananinlardanim sonrasi gidip gorecegiz umarim isteyen herkes bu duyguyu yasar

4 gün sonra da benim var hocam.Yakından takip edicem durumunuzu.Hakkımızda hayırlısı.

• Hangi vizeyle gidip çalışmıştınız hocam?

@gc_dream DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

Benzer Başlıklar

• 86
  • 8
  • 492
  • 355
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |