Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells cok teşekkür ederim bu değerli bilgi için.

• @crazycells merhaba,
    Cok tesekkur ederim 🙏

• @ata_ksk dv yi kazandiginiz tarihte ABD de degil iseniz, B2 turist vizesi ile sureci orada baslatamazsiniz bilginize. Denerseniz %99 basvurunuz reddedilir ve mevcut vizeniz iptal edilecegi gibi 10 yila varabilen giris yasagi da alabilirsiniz.
    Ayrica o Kanada dan ABD ye gecis hali hazirda vizeniz olsa bile zor olabiliyor, ne icin girdiginizi ve ne zaman kendi ulkenise doneceginiz hakkinda cevaplar yetmiyor adeta kanit istiyorlar.
    Gerci benim tecrubem niagara bolgesinde karayolu ile NewYork CBP hakkinda, belki havalimani daha esnektir.

• @artwin bir tatil rotası yaratabilirim kendime ama bahsettiğiniz gibi Amerika'daki süreç sorun olan. pasaportumda schengen Yunan vizesi vs olduğu için daha öncede vize alırken zorlanmamistim.

• Merhaba
    22 hazirandan bu gune kadar gecen surede forumda KCC'den Evrak Onay maili alan arkadaslar var mıdır?

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• merhaba numaralar current oldu fakat mülakat falan nasıl olacak corona var bilgisi olan var mı

• @fposul, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

merhaba numaralar current oldu fakat mülakat falan nasıl olacak corona var bilgisi olan var mı

Bildigim kadariyla mulakatsiz vize verilecek. Konsolosluga magduriyetinizi bildiren bir dilekce yazarsaniz size yardimci olabilirler.

• @mstf bu bilgiyi nereden elde ettiniz acaba?

• @xpowerglide konuları okumadan gelen böyle bir soru ile dalga geçiyor 🙂

• @fposul Merhaba malesef corona yüzünden yıl sonuna kadar konsolosluklar işlem yapmayacak. Bildiğiniz üzere 30 eylül e kadar mülakata girmemiz gerekiyordu ama bu durumda giremeyeceğiz. Bu konuda Amerikada avukatlar dava açmakta ve birtakım çalışmalar yürütmekte. Şu an elimizden gelen birşey yok . Beklemekteyiz ama durum çok umutlu değil.
    Bu konunun beyaz sarayda gündeme gelmesi için bir kampanya linki var. Bu kampanyayı imzaladıktan sonra gelen maili onaylamanız gerekiyor. Aileniz ve çevrenizdeki herkese duyurup imzalatırsanız seviniriz 100bin imzaya ulaşması lazım şu an 10 binlerde. selamlar

• Telegram grubunuza alabilir misiniz?Özeldem mesaj attım ama alan olmadı

• Bu gün gçömenlik bürosu avukatı Av.Volkan Anık'In bir videosunu izledim. 2020 talihlisi olup görüşmesini yapamayan 3 müvekkiline görüşme daviteyise geldiğini söylüyor temmuzun 10 - 25 i arası gibi dedi sanırım videoda, forumda tekrar çağrılan arkdaşlar var mı gerçekten?

• bu vıdeo'da 3 müvekkili için 10 - 17 temmuz tarıhlerı ıcın vıze gorusme tarıhı verıldıgıını soyluyor.Konsolosluk kapalı aslında.
    Yalan bır haber mı acaba dıye tereddutle yaklasıyorum ama ınsallah dogrudur.

• Avukatı tanımıyorum ama gelin görüşelim vs. umarım keriz silkeleme operasyonu değildir , kimsenin günahını almış olmayalım. Umarım doğru haberdir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

konsolosluk bazi kategorilerde mulakat veriyor ama sonra iptal ediyor arkadaslar; bahsedilen durum bununla ilgili olabilir...

https://yesilkartforum.com/forum/post/152704

• selam arkadaşlar kredi borcunu kapatmadan amerikaya giriş yapabiliyormuyuz ? bu konu hakkında bilgisi oılan var mı aceba? yani Ben şimdi kredi borcum var daha 14 ayı var onu ödemeden amerikaya giriş yapsam bir sıkıntı olur mu green cardla ?

• ⭐⭐

@Yunus-Emre-Karabıçak, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

selam arkadaşlar kredi borcunu kapatmadan amerikaya giriş yapabiliyormuyuz ? bu konu hakkında bilgisi oılan var mı aceba? yani Ben şimdi kredi borcum var daha 14 ayı var onu ödemeden amerikaya giriş yapsam bir sıkıntı olur mu green cardla ?

Kredi borcu yurtdışı çıkışa bir engel değil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yunus-Emre-Karabıçak, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

selam arkadaşlar kredi borcunu kapatmadan amerikaya giriş yapabiliyormuyuz ? bu konu hakkında bilgisi oılan var mı aceba? yani Ben şimdi kredi borcum var daha 14 ayı var onu ödemeden amerikaya giriş yapsam bir sıkıntı olur mu green cardla ?

sorularinizi ilgili baslikta sormalisiniz. Bu baslik altinda sadece DV mulakatini ilgilendiren sorular sorulmali.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |