Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @huseyın-d Trumpın seçilmemesi için bir neden yok şu an. Rakibi tam bir sığır😂

• @Masda, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@huseyın-d Trumpın seçilmemesi için bir neden yok şu an. Rakibi tam bir sığır😂

Rakibinin sigir olduguna kesinlikle katilmiyorum ama normalde trump'un karsisina aday olarak Haymana sigiri gibi bir hayvan dahi ciksa secimi sigirin kazanabilmesi lazim.. Onun hakkinda soylenecek cok sey var ama burasi yeri degil.

• @hardrock hahaha bu iyiydi )))

• Rakibe Sleepy Joe diye lakap takmış, sürekli uyuklarkenki halini gösteren videolarını tv’de yayınlatıyor Başgan, Biden’ın işi zor

• Arkadaşlar avukat bey ile bir mailleşmeme istinaden kendisi kabili hitap alıp bilgi dönmüş haftaya mandamus davası hakkında video çekeceğini belirtmiş belki bir şey çıkar ümidi ile post ediyorum selamlar

• Bugün gazetelerde usa da 45 milyon kişinin işini kaybettiği yazıyor düşünün size senelerce oy atmış kimlik numarası olan 45 milyon işsiz bunların aileleri sosyal ekonomik hayatını saymıyorum bile.......
    Şimdi siz seçime ramak kalan X siyasetçisiniz özde senelerce vergi ödemiş net vatandaşınız insanları mı korursunuz yoksa yeni göçmen alıp en az 5 sene sonra kime oy atacağı belli olmayan kişilerimi bu iş dv 2020 ve dv 2021 nasıl etkileceyek göreceğiz bu arada usa da halen her iş için IT technology aklınıza gelen bilimum sektörlerde ucuz hemde çok ucuz işçi fiyatlanması ve miktarı varken herkes çok ümitlenmesin lakin seçim seçim sonrası pandemi aşı çıkış tarihi aşının toplumsal dirence oturması bu işlerin halen biraz zaman alacak gibi gözüküyor.Bu arada tabi herşey güllük gülüstanlıkken bile KCC nin dv 2020 de ekim/mart ayında toplam 14 bin case bile doğru dürüst bakamama gerçeğini yaşayan bizler var bu iş süper lotoya bile 2 tl yatırılırken ücretsiz oynanan bir oyun buna bu gözle bakıp hayatınızın düzenini sağlığınızı bozmadan yaşamanız dileğiyle......money talks,business walks.

Edit : Bu arada birileri kaybediyorsa birileri kazanır eğer bu zamana kadar birikim yapabilmişseniz hazır dolarınız var bu sizide vuran ekonomiyi iyi yönetebilirseniz bu 45 milyonun ileride size çok uygun fiyata gayrimenkul-iş- hayat teklifleri olabilir

• @takvimcas 45 milyonun me kadarı gerçek issiz benim tanıdığım bir kaç kişi var isteseler çalışırlar ama bedavadan maaş almak aha kolay. Ben trump’un yerinde olsam ucuz iş gücünü getirir çalıştırırım yan gel yatcılarada para ödemeye devam eder seçim öncesi çakarım bir situmulus daha oy toplaım bu bana daha mantıklı geliyor içerde oy verecek adam zaten çalışmak değil yan gelip yatarak para kazanmak istiyordur 😂

• @gkhanfeez evet haklsınız ama şu an temmuz ayı seçim için enstrüman toplanırken 45 milyonluk yayınlanan data içinde ne kadar voluntery employee olduğu kişiden kişiye değişebilir ama değişmeyen tek şey application form datası size göre ve banada göre ucuz iş gücü almak mantıklı ama Trump a göre sanırım usa da çokda ucuza işçi bulma sıkıntısı yok gibi birde herkes ucuza işgücü ile gelecek diyede bir durum yok lottery kazanmış sadece benim 1 senede tanıştığım 100K-200K İle oraya gelecek 5-6 aile var sanırım artık hayırlısı

• @huseyın-d Pandemi aromalı Trump amca üzerimizden geçti doğrudur.
    Ama güzel hayallerle 1 yıl geçirdim şimdi yalan yok (ay başını iple çekmenin ötesi güzel hayalmiş sert anladık)
    Neyse var bi hayır diyelim ne diyelim.

Case Number: 2020EU32XXX

• Az önce Britsimons’un konuyla ilgili youtube videosuna denk geldim, birkaç kurum ve şahıs, gerçek DV kazanan kişileri de yanına alarak, dava açmaya hazırlanıyor ve sanki olumlu olabilirmiş gibi sinyal verdi ama altını çizerek söylediki Eylül son tarihi ve maalesef dava olumlu bile sonuçlansa DV2020 talihlileri için çok zaman kalmamış olacak dedi. Bu arada Ucsis ofislerinin yeniden açılarak, öncelikli olarak yeni green card başvurularından ziyade, vatandaşlık başvurularına zaman harcayacağını söyledi

• @caglarcan vize mulakatını USCIS mi yoksa KCC mi ayarlıyor ?

• @Masda KCC ayarlıyor bildiğim, DS260 kendilerine ulaşınca, herşey uygunsa mülakat tarihlerini konsolosluğa iletiyor. Ucsis adını Abd’ye girene kadar pek duymayacaksınız, orası vatandaşlık göçmenlik bürosu

• @caglarcan o zaman bizim süreç pek etkilenmeyecek gibi. KCC canavar gibi çalışıyor ))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Masda, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@caglarcan vize mulakatını USCIS mi yoksa KCC mi ayarlıyor ?

ABD'de basvuru yapanlari USCIS, ABD disinda basvuru yapanlari KCC...

• trump süper toplanıyoruz diyor; sonra işsizlik 45 milyon olarak açıklanıyor üzerine fed başkanı olumsuz tablo çiziyor...mahkemler umarım durdurur ancak böyle bile olsa 45 gün kadar süre kalacak bu sürede de en fazla 30 binlere kadar gelir sıra. kişisel kanaatim 2020 bitti. yalnız trump kasımda seçim falan kazanamaz.

• @crazycells Teşekkür ederim 🙂👍

• @serdestheval21 hikayenizi [email protected] adresine ilettiniz mi? Iletmediyseniz suan bir avukat ile gorusuluyor. Drsrekleyici hikayeler isteniyor.

• @takvimcas ayrica black lives matter diyip neredeyse bir aydir protesto ediyolar. Issiz kaldik diye protestoya cikan var mi ben bir isyana denk gelmedim az bir rakan degil 45 milyon.

• Durumu ap de olan veya vizesi expire olan arkadaslar var mi aramizda. Var ise hikayenizi telegram grubumuzdan paylasir misiniz? Dv 2020 talihlilerinden Tolga bey bir avukat ile gorusme halinde ve bize destek verecegini soyledi. Saglam hikayelere ihtiyacimiz var.

• travel.gov twitter hesabina yazabilirsiniz. hashtag leri unutmayalım, belki bir ses çıkar. şimdilik dv2020 icin deadline uzatilmadi diye cevap yazıyorlar. #dv2020 #dvlotttery2020 #notfair #beyond30sep

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |