Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ByDoski yok daha değil canınızı sıkmayın imzalasa bile mahkeme var döner bir şey olmayacak inşallah

• @takvimcas Bence bu aralar imzalamayacak herhangi yeni bir EO. Birçok göçmen olan ve olmayan insan ile kurumlar arasında ciddi sorunlar oluşturur ve devam eden birçok işlem var.o yüzden önce böyle bir hazırlık yapıldığı ile ilgili haber sızdırıldı herkes hazırlığını yapsın diye seçime yakın Ekim ayı içinde yeni bir EO piyasaya sürerler diye tahmin ediyorum.

• bende secime yakın daha kapsamli bir EO geleceğini düşünüyorum

• @Semihmete aynen haklısınız o da olabilir öyle yada böyle bu işin sonu ferah inşallah ben böyle hissediyorum bu iş açılacak amaaaa bir açılırsa bir açılırsa torunlara anlatacak küçükte olsa bir sabır taşı hikayesi çıkacak yok public charge nolcak yok visa bulletin current bekle 200 dosya ilerlesin yok salgın olsun yok EO olsun arada current olsun ama evrak onay gönderilmesin şimdi EO kapsamı ne olsun yok konsolosluklar açılacak mı ömür törpüsü yahu bence DV2020 lives matter diye bir sayfa açalım her sene orada anma zafer vs ne olacaksa onu kutlayalım ne greencard arkadaş gelmeyen kalmadı başımıza yahu neyse hadi inşallah iyiliğe hayra olsun

• @takvimcas guzel yazmissiniz 😂

• Asıl kısıt konsoloslukların kapalı olması, EO şu an önemli değil bence. Konsolosluklar açılmadıktan sonra Vize yasağı kalksa ne olur kalkmasa ne olur. 2. Dalga olur da tekrar seyahat kısıtlaması veya sokağa çıkma yasağı gibi uygulamalar gelirse konsolosluğun açılma zamanı uzayabilir.

• @Adama-Coulibaly teşekkür ederim ömrünüze bereket bugüne kadar moral dolu haberleriniz içinde teşekkürler

• @takvimcas tuesday tagi ile beraber attim tweet i 🙂

• @cnpist işlevsel zekanız için teşekkürler benim DV 2020 Tweet aklıma gelmemişti ama ramak kaldı afiş pankart siyah çelenk ne varsa yapacam artık

• @sandse Dünyanın hiçbir yerinde sokağa Çıkma yasağının tekrar geleceğini düşünmüyorum.Ülkelerin ekonomileri bitmiş durumda bundan sonra kimse bunu tekrar göze alamaz.Aksi halde insanlar virüs yüzünden değil açlık ve kıtlık yüzünden büyük riske girer.Bundan sonra yeni normal yaşam ve daha sıkı tedbirler ile her kurum işine devam edecektir.

• @mkonca, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

bir gocmenin abd ye katkisi müthiş olacaktir hele ki bu süreçte. 100 bin dolar civarı yaninda götürecek insanlar tanıyorum. sadece diversity 55 bin vize. 50.000$ ortalama ile ABD ye gitseler 2.750.000.000$ yapıyor. Bu 55 bin kişinin ABD'de yarattığı katma değeri saymıyorum... Trump madem cok iyi bir tüccar, ekonomiyi iyi biliyor, bunlari goz onunde bulunduracaktir. Konsolosluklar zaten kapaliydi. Bence EO uzamayacak. Trump tamamiyle seçmenin gazını almak için zaten konsolosluklarin kapali olduğu bu süreçte EO çıkararak şov yapti. Seçime kadar ekonominin ilerlemesini istiyorsa göçmenlere muhtaç!

trump göçmen karşıtı olan ama otellerinde kaçak göçmen çalıştıran, göreve gelir gelmez müslüman ülke girişlerini yasaklayan fakat ilk resmi yurtdışı ziyaretini de suudi arabistan'a yapan birisi. siyaset denen şey de biraz bu maalesef. yazdıklarınız doğru ve kendisi de bunun son derece farkındadır ancak fakat angut kitlesini konsolide etmek için zenofobi kartını fırsat buldukça oynayacaktır. umarım ocakta defolur gider de dünya bir dört yıl daha kendisini ve angutluklarını çekmek zorunda kalmaz.

• @arnold-layne cehennemin dibine kadar yolu var.

• Bu ileti silindi!

• Merhaba, F1 cılar için video yayınlamışlar, randevuların ne zaman başlayacağını kendilerinin de bilmediğini söylemişler.

• bugün ekşisözlükte birisi temmuz ayı randevularının da iptal edildiğini yazmış türkiye için.

• @DustyBlue aynı yazıyı instagram yorumunada yazmışlar ( Bugün F1 visa için attıkları post)

• @Semihmete valla ben bugün eli değmişken bizim EO imzalar diyordum eee imzalamamış galiba haklı çıktınız sonuçta bizim EO yasa detayları bize kadar geldi hazır olan bir şeyi bekletiyor mu ne ? Konsolosluklarda önemli tabi 😊

• @takvimcas yazı nedir

• @takvimcas Adamın ülkesi yanıyor , karısı bile doğum gününe gitmemiş😊Bu aralar göçmenlerle uğraşacak kadar boş vakti yok.Bu karışıklıktan sıyrılıp çıkarız inşallah.Tepet geçecek teğet😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |