Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mkilyar zaten nick yabancı değil , tanıdık geldi :)))

• ⭐⭐⭐

@mkilyar ah ah ahh üzüntüyü tahmin bile edemiyorum.. can çolpanlarada 2. Ye çıkmıştı 2018 de çıkmış çift sayıı, bu sene çift 2020 yine çıkar inşallah🙏🏼

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mkilyar ah ah ahh üzüntüyü tahmin bile edemiyorum.. can çolpanlarada 2. Ye çıkmıştı 2018 de çıkmış çift sayıı, bu sene çift 2020 yine çıkar inşallah🙏🏼

İnşallah. Son rakamlar açıklandığında kapadokyada gün batımını izliyordum. Güneşin batışıyla hayallerimin batışını izlemiş gibiydim. Değişikti. Çıkmasa daha iyiydi.

• @mkilyar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bugün günlerden New Mexico. 🎸

Ilıman iklimi ve düşük yaşam giderleriyle dikkat çeken eyaletin en ünlü ve kalabalık şehri Albuquerque. 🙂

Aylık 700 dolar gibi makul bir fiyata ev kiralayabileceğiniz bir şehir olan Albuquerque'nin nüfusu yaklaşık yarım milyon kadar.

Yaşadığım eyalet birçok etnik kökeni içinde barındırsın diyorsanız New Mexico size göre. 🕺🏼

alt text

Breaking Bad 🙂

Vay arkadaş ilk ben yazayım diyordum 😂 favori dizim

• @tanti, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mkilyar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bugün günlerden New Mexico. 🎸

Ilıman iklimi ve düşük yaşam giderleriyle dikkat çeken eyaletin en ünlü ve kalabalık şehri Albuquerque. 🙂

Aylık 700 dolar gibi makul bir fiyata ev kiralayabileceğiniz bir şehir olan Albuquerque'nin nüfusu yaklaşık yarım milyon kadar.

Yaşadığım eyalet birçok etnik kökeni içinde barındırsın diyorsanız New Mexico size göre. 🕺🏼

alt text

Breaking Bad 🙂

Vay arkadaş ilk ben yazayım diyordum 😂 favori dizim

Bende yeni başladım 🙂 2. sezon dün bitti

• @omondoles kısaca şöyle açıklayabilirim , gc çıksa dahi bundan haberi olmayan , olsa da gereklililerini yerine getiremeyen , yada özel sebepleri sebebiyle çıksa dahi almak için başvurmayan bir dolu insan oluyor , dolayısı ile , kcc de bunları gözönüne alarak 55.000 den daha fazla kişiye gc talihlisi yapıyor ve herkese bir sıra numarası atıyor.
    O sene Trump heryerde gc yasaklayacağım diye basbas bağırınca , inanılmaz bir talep oldu , çıkan herkes bu fırsatı değerlendirmek istedi , dolayısı ile sıra numarası bizim gibi yüksek kimselere sıra gelmedi.

• @lotusice, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@omondoles kısaca şöyle açıklayabilirim , gc çıksa dahi bundan haberi olmayan , olsa da gereklililerini yerine getiremeyen , yada özel sebepleri sebebiyle çıksa dahi almak için başvurmayan bir dolu insan oluyor , dolayısı ile , kcc de bunları gözönüne alarak 55.000 den daha fazla kişiye gc talihlisi yapıyor ve herkese bir sıra numarası atıyor.
    O sene Trump heryerde gc yasaklayacağım diye basbas bağırınca , inanılmaz bir talep oldu , çıkan herkes bu fırsatı değerlendirmek istedi , dolayısı ile sıra numarası bizim gibi yüksek kimselere sıra gelmedi.

Acaba kaç vize basıldı o sene? 55bin tamamlandı mı? Bilgin var mı senin?

• @mkilyar ''çıkmasa daha iyiydi '' lafını çok iyi anlıyorum. 1 yıl önce bıraktığım sigaraya başlamıştım o dönem..

• @ayvalik10 sakin şampiyon.

• @mkilyar yanıltmak istememekle birlikte sanki 55.000 tamamlanmamıştı. 53 lerde birşeydi sanırım, ama yine de emin değilim..

• ⭐⭐

@lotusice aileleri ile olunca 25 binde bitmesi normal 2 kişi vize alsa her başvuru

• @haymatlos_ aynen bu tamamen çok bilinmeyenli denklem gibi , o sene gc çıkan sayısı , kaçının bekar yada aile olduğu , aile birey sayısı , o sene çıkıpta giymeye karar veren aile sayısı yada tam tersi karar vermeyen aile sayısı ..
    Örneğin , o sene 5 kişilik 2 aileye gc çıkmış olsun , ve bu iki aile de almak istemesin , kendisinden sonra gelen belki 10 bekar kişinin hayatını değiştiricek onlara şans gelerek ..

• ⭐⭐

@lotusice 2017 için o istatistik var kazanan aileleri ile kazanan vize basılan gibi

• @lotusice, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mkilyar yanıltmak istememekle birlikte sanki 55.000 tamamlanmamıştı. 53 lerde birşeydi sanırım, ama yine de emin değilim..

DV2019 -Hazirandı sanırım- Current olunca evrene şahane mesajlar gönderdiğimi iyi hatırlıyorum. Bu senede current olmuş ama sanırım talihsiz bir yıl yine. Herşey normale döner umarım kazananlar için.

• @haymatlos_ şöyle birşey var tabi , o öyle hesaplanmıyor , yani sadece avrupadan 25.000 no açıklanmıyor ve numaralar arasında boşluklar oluyor . her kıtanın kotası var , avrupa , afrika , asya gibi , toplam 55.000 vize verilebiliyor.
    Sitede bunu çok iyi bilen arkadaşların yazdıkları güzel yazılar vardı yanlış hatırlamıyorsam , oralardan okursan daha iyi anlayacaksındır.

• ⭐⭐

@lotusice nasıl olduğunu biliyorum da işte her yıl türkiyeden kazanan sayısı zaten değişken mesela standart yok

• 6 ay süren Mayıs’ı sonunda bitirdik. 🍾

• ⭐⭐

@tanti mayıs bitmemişti sonunda bitti kıstlamalar bayram derken :))

• @tanti, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

6 ay süren Mayıs’ı sonunda bitirdik. 🍾

Evet, çok şükür. 1 sene sürecek Haziranın ilk haftasına girdik 🙂

• Ben bugünü ve 6 sını saymıyorum benim için 4 kaldı 😂 asker usulü

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

38

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |