Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells artık current olduğumuza göre bundan sonra kalan aylarda case numberdan bağımsız olarak mülakat tarihi verebilirler mi yüksek numaralara da? Ne düşünüyorsunuz?

• @Semihmete çok sağolun

• ⭐⭐⭐

2020 talihli arkadaşlarımızın tamamını tebrik ediyorum. İnşallah güzel günlerinin habercisi olur diye düşünüyorum
    Herkesin gözü aydın diyelim

• Süper. Geçmiş olsun herkeze.hayirlisi olsun.
    Current olduk.

• @mkonca bende senin adına sevindim hayırlısı olsun

• @YılmazY Herşey olabilir , zaten birçok kişi sürece devam etmiyor demişlerdi.

• degerli @takvimcas cok teşekkür ederim.umarim her sey güzel olur.

• @mkonca aynen Allah iyilikler versin hayırlı günde hayırlı olur inşallah

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• Bence mulaka devam edip sonra girişlere izin verirler gibi geliyor

• @nfs741 Aynen bende aynı fikirdeyim.

• Şimdi ne yapmak lazım acaba

• Hepinize tebrikler arkadaşlar.👏🏻

• @nfs741 Dua etmek lazım. Herşey güzel olsun sürecimiz sorunsuz tamamlansın diye.Canı gönülden İsteyen herkes bu göçmenlik vizesine sahip olup arzu ettiği hayata sağlıklı ve mutlu bir şekilde kavuşabilsin diye.Dua etmekten başka birşey yapamayız.

• Tebrik ederim sizleri.. sizin adınıza çok sevindim. Bu demek oluyor ki hepinizin işlemlerini yetiştirecekler.. umarım biz de 5 mayısdaki çekilişimizden güzel haberler alırız.. hepinize hayırlı olsun tekrardan.. ☺

• Inşallah diyorum gerekli yeri arayıp eksik evrak varmı onu sorduracagım arkadaşa ve mülakat tarihi almaya çalışa cagim

• Bana düşenleri yaptıkdan sonra zamana bırakacağım

• bu haber herkeste serum etkisi yarattı. kazanan arkadaşların hepsinin current olması çok iyi bir haber. tüm arkadaşlara hayırlı olsun

• .......................

• Bekleyen herkese hayırlı olsun. Sürece devam etmeyecek binlerce insan olacaktır özellikle nispeten daha gelişmiş ülkelerden bu yıl. 55000 vize herkese rahat rahat yeter diye düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

• 22
  • 12170
  • 56
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |