Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Visa bullettin 14 - 17 arası falan acıklanmıyor muydu genelde? Bence bu ay bir şey açıklanmayacak.

• @Muhtaradana böyle birşey olması çok mantıksız. Tekrar randevüyü telefonda nasıl veriyorlar her konsolosluk Farklımı işliyor. Konsolosluk kapanacakmış madem bu kişinin ne özelliği varmış? Çok bilgi kirliliği ile doldu iyice kafamız. Ne olucaksa olsun sıkıldı herkes. Bir visa bulletin bile çıkarmamaları altında inşallah olumlu birşey düşünüyordur diye ummak istiyorum. Mesela yasada bir değişiklik yapıp süremizi uzatma gibi. Bu sene nisan da biten tax iadelerini temmuza kadar yasayı değiştirip uzatıldığını söyledi orda yaşayan arkadaşım. Olumlu düşünmeye çalışıyorum ama o kadar negatif bilgi dolanıyor ki insanın iyice içi şişiyor. Hepimiz inşallah en kısa sürede güzel haberler alırız. İyi akşamlar.

• @İrem-Güzel evet her konsolosluk farklı çalışabilir, telefonla yada e-mail ile haber verebilirler, bunu mülakat deneyimlerindede görebiliyoruz bir ülkede sahte evliliğe başkasında eğitim durumu diğerinde ise maddi yeterliliğe dikkat ediyorlar

Bülten de bugün yarın açıklanacaktır

Şu anda çokda üzülmeye gerek yok, biz elimizden gelen herşeyi yaptık, yapıyoruz
    Şu aşamada sadece sabr edip, bekleyeceğiz
    Yeterki biz bu salgının yakında sönümleneceğine inanmaya devam edelim, eğer İstanbul'da iseniz forum buluşmalarının birinde o current pastasını keseceğiz😀moralleri yüksek tutalım

• @Muhtaradana inşallah istanbuldayım evet:)

• Sayın @Muhtaradana USCIS visa bultenini yayınlaması için 3 mayısa kadar kapalı oldukları için visa bültenini yayınlamıyor olabilirler mi acaba yoksa kapalı olsalarda online gönderebiliyorlarmıydı?

• @takvimcas hayır bununla alakalı olduğunu düşünmüyorum

• @takvimcas Mantıklı 👍🏾

• Sayın @Hosko öncelikle hakkınızda hayırlı olsun ben sizi şimdiden tebrik ederim.Eğer konsolosluk mülakatınıza gittiğinizde yoğun iş trafiğinizden zaman kalırsa bizler içinde her ne kadar ülkeler arası farklılık olsada bir an önce deneyimlerinizi paylaşırmısınız?Eminim değerli deneyiminiz genel DV 2020 konjektürü için hele bu zamanda bize ışık olacaktır.kulağımız sizde.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@takvimcas, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Sayın @Muhtaradana USCIS visa bultenini yayınlaması için 3 mayısa kadar kapalı oldukları için visa bültenini yayınlamıyor olabilirler mi acaba yoksa kapalı olsalarda online gönderebiliyorlarmıydı?

USCIS sadece fiziksel gorusmelere kapali.

• @Muhtaradana evet önce mulakata katılacak misiniz dediler. Tamam diyip kapattiktan 1saat sonra mulakat icin email geldi. Yani hem maille hem de telefonda bildirim gelmiş oldu boylece.

• Trump az önce ülkeye göçmenliği geçici süreliğine durduracağını açıkladı. House and Senate ne der bilmiyorum ama bekleyip, görelim bu sürecimizi nasıl etkileyecek.

• reis çıldırdı;

In light of the attack from the Invisible Enemy, as well as the need to protect the jobs of our GREAT American Citizens, I will be signing an Executive Order to temporarily suspend immigration into the United States!

• Bu son gelişme şaka olmalı 🤦♀️ Bu bi kabus 😅Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik olanlara bakınız... Sürecimiz belirsiz süreliğine iptal ...

• Nasıl şanslı insanlarız ya

• 2020 talihlileri olarak her türlü zorlu koşula alistiriliyor gibiyiz şimdiden. Ümitsiz olmayalım dedikçe önümüze başka bir engel çıkıyor her defasında. Umarım green card hakkimiz saklı kalmak kosuluyla uygulanır bu karar. Söyleyecek başka söz bulamıyorum maalesef.

• Belki 2021 talihlileriyle beraber alirlar mulakatlara bizi de? Yani sonbaharda falan?

Ayrica bir sey sormak istiyorum ben 2020 de kazanmis olsam da belki sira gelmez vs diye 2021 icin de basvurmustum. Bu bi problem olmaz degil mi? (Coronadan bagimsiz soruyorum)

• merhaba, bu başlıkta son sayfalara baktım ancak göremedim. 20 Nisan yani dün normal şartlarda Ankara' da vize görüşmemiz vardı. Malum şartlardan gidemedik. Şimdi AIS den yeni randevu tarihi için başvuru mu yapmalıyım yoksa zaten elçilik kapalı olduğu için kendileri randevuyu yenileyecekler midir? (Trump' ın son twiti hiç yokmuş gibi düşünmek ve herşeyin ilerleyeceğine inanmak istiyorum 🙂 )

• ⭐⭐⭐

@marvin, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Belki 2021 talihlileriyle beraber alirlar mulakatlara bizi de? Yani sonbaharda falan?

Ayrica bir sey sormak istiyorum ben 2020 de kazanmis olsam da belki sira gelmez vs diye 2021 icin de basvurmustum. Bu bi problem olmaz degil mi? (Coronadan bagimsiz soruyorum)

Herhangi bir sorun olmaz
    Dv-2020 talihleri için 30 Eylül 2020 son tarih vize basılabilmesi için

• sansa bakar misin... bu nedir ya. bu nedir!

• ben artık saldım. belli ki hayırlısı değilmiş. size bol şans dilerim arkadaşlar!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |