Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hosko arkadaşımız mülakat tarihinden bahsediyor sanırım, Moğolistanda girecek
    Kendisi mesajı görünce cevap verecektir

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Hosko arkadaşımız mülakat tarihinden bahsediyor sanırım, Moğolistanda girecek
    Kendisi mesajı görünce cevap verecektir

iyi bir seyler oluyor mu sevgili @Muhtaradana

• @Gökhan-Kazanç başka bir arkadaşımız bu uçuşlar için konsolosluğu aramış gelen cevabı aktarıyorum
    "Arkadaşlar konsoloslukta çalışan bir görevliden şöyle bir bilgi aldım: vatandaşlar ve green card sahipleri (fiziksel olarak elinde bulunan) faydalanabiliyor. Bizim (vizesini alıp henüz giriş yapmayanların) teknik olarak oturumlarimiz bulunmadığı için bu hizmetten yararlanamiyoruz."

• @mkonca yani, yakında bizim arkadaşlarada yeni mülakat tarihi verilir inşallah

• @Hosko yeni mülakat tarihiniz ne oldu?

• @bolatmali mulakat tarihi evet. 2gun sonra mulakata cagirildim.

• @Muhtaradana 22 nisan oldu efendim

• @mkonca olmadim 22nisanda olacagim.

• @Kartanesi-Sevinç-0 evet mulakat icin aradilar. Yanlis yazmisim kusuruma bakmayin

• @bolatmali 17subatta doktor kontrolunden gectim

• Mogolistan icin normal. Cin ile siniri olmasina ragmen resmi rakamlara gore sadece 33 vaka var ve hic olum yok.

• @Hosko çok güzel o zaman dışışleri bakanlığının tüm konsolosluklarda rutin vize işlemlerine ara vermesi durumunu aşmış olduk

• @Muhtaradana bizim telefon gorusmemiz bu nitelikte oldu.
    _Elcilikten ariyorum. 22nisanda mulakata girmek ister misiniz?
    +Biraz erteleyebilir miyiz? Malum hastalık falan.
    _hayir suan bikac mulakat tarihi veriyoruz sonra eylule kadar islemler kapatilacak. O zaman da dv2020 hakkiniz yanacak. Simdi girdiniz girdiniz. Eger giremicez derseniz mulakat saatini alamayan baska arkadaslar var onlara tarih gonderilecek sizin yerinize.
    +o zaman biz girelim mulakata, sagolun.

• @MySea ben de oyle ihtimal verdim hos pek dusunecek vakit de olmadi. Korona yuzunden tum aile büyüklerimiz gitmemizin yanlis olduğunu düşünüyor. 3yasinda ve 11aylik 2bebegimiz var. Kararsiz kaldim ne yalan soyleyeyim 🤔

• @Hosko, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana bizim telefon gorusmemiz bu nitelikte oldu.
    _hayir suan bikac mulakat tarihi veriyoruz sonra eylule kadar islemler kapatilacak. O zaman da dv2020 hakkiniz yanacak. Simdi girdiniz girdiniz. Eger giremicez derseniz mulakat saatini alamayan baska arkadaslar var onlara tarih gonderilecek sizin yerinize.

Çok çok önemli bir bilgi bu bence ,
    geldin geldin , gelemedin eylül ayına kadar mülakat yok , sonrasında da kapanıyor Ve hakkın yanıyor demişler . Sıkıntılı bir durum... Türkiye için geçerli değildir umarım

• Sanırım visa bülteni bugün yarın açıklanırsa bununla ilgili bir ibare düşerler gibime geliyor zira son açıklanan bültenin D şıkkında gelecekle ilgili bir bilgilendirme vardı.

• @yuciarusa oyle anladim heyecanla yanlis anladigim eksik anladigim seyler olabilir. Eylule kadar olan muhabbet sadece mogolistanla alakalı da olabilir bilemiyorum. Cok belirsizlik var. Ben bi de sehirdisindayim yarin sabah yola cikip cikmamak arasinda kaldim

• @Hosko, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana bizim telefon gorusmemiz bu nitelikte oldu.

birkac mülakat tarihi veriyoruz sonra eylüle kadar islemler kapatılacak derken @Muhtaradana

süreci bu kişilerle bitirecekler mi o zaman?

• @mkonca hiç zannetmiyorum, ortada bir yanlış anlaşılma olabilir, bu ifadeyi sadece o case için de söylemiş olabilir yada o konsolosluk özelinde söylemiş olabilirler
    Eğer böyle bir şey söz konusuysa önümüzdeki bültende bir açıklama yapacaklardır

• Eğer visa bülteni açıklanırsa ve bu bültende herhangi bir case numarası yayınlanırsa ben herhangi bir konsolosluğun kapanacağını çok sanmıyorum çünkü açıklanan case numaraları içinde her ülkeden randomize rast gele ülke konsolosluğundan başvuru olabiliyor sanırım ilk beklenti ve konsantrasyonumuz şimdi açıklanacak visa bülteni içinde rakamsal değer olması umarım herkese hayırlı olur

Benzer Başlıklar

• 6431
  • 5
  • 358
  • 46
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |