Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana teşekkür ederim,seninde hayırlı olsun 🙂

• ⭐⭐

@esranboylu Sağlık raporu kısmı için mecbur kontrole gidilmesi gerekecek gibi görünüyor. Online kan tahlili vb. yapılamayacağına göre gidilir bence.

• ⭐⭐

@Ramazan neden?

• @takvimcas evet, bir süre yok
    Ama dv mülakatları için istisna yapılabilir, dv mülakatları için bir süre sıkıntısı var

• Butun vize mulakatları(Turistik-yatırımcı-immirgant vs) geçici olarak durdurulmuş.Mumkun olan en kısa zamanda yeniden başlayacak. Ne yazık ki bunun için şuan kesin bir tarih veremiyoruz.Ödenen danışmanlık ücretleri 1 yıl geçerli olacak.Eğer acil USA ya gitmeniz gerekiyorsa lütfen ... adresinden dilekçenizi yazın.

• @jessejames bunu size danışmanlık firması gönderdi sanırım

• @Muhtaradana yok Rusya konsolosluguna gelen yazı sizin paylaştığınız. Ozet tercümesi.

• @jessejames anladım

• @Muhtaradana evet resmi sitelerinde ucu açık belirsiz fakat sayın @intcko gelen resmi maili yapıştırmış orada 03 nisana kadar kapalı diye bildirmişler artık bende ambole oldum

• @Semihmete ünlemli konuşmaya gerek yok. Konsolosluk tarihinde "yarın gelin mülakatınız var" dendiği görülmüş mü? Süreç gerektiren işler bunlar. Şu an 3 Nisana kadar her şey askıya alındı, sonra nasıl bir yol izlenecek belli değil siz doğru orantı hesabı yapıyorsunuz.

• Bu nasıl gün ben anlamadım nisan başı olan mülakatlar mart son haftaya alındı ardından 18 mart-03 nisan konsolosluk kapandı diye mailler geldi sonra resmi siteden 18 Mart kapanacak ama açılacak diye 03 nisan yazılmadı.Benim aklım karıştı ben bugünlük sistemden çıkıyorum tek güzel şey @Muhtaradana gibi onay mesajları oldu neyse herkese iyi akşamlar bye

• @takvimcas nisan başında olan mülakatlar mart sonuna ne zaman alındı? Mail ile mi bilgilendirildiniz? Bize bu konuda da mail gelmedi.. şaka gibi..

• ⭐⭐

@Drywall Yüzyüze ve Online mülakat birbirinden farklıdır yüzyüze mülakatın bir amacı var zaten online mümkün olsa öyle yaparlardı çünkü daha kolay ve zahmetsiz...
    Bu mülakatta en önemli şey parmak izi ve senin kim olduğunu canlı kanlı görmek istemeleri gönderdiğin fotoğraf ile uyumun

• @rodin 274.sayfayı okursanız 2 kişinin konu ile ilgili bildirimi var yardımcı olabilir

• @Muhtaradana Tebrik ederim Muhammet Bey, çok sevindim sizin adınıza, günlerdir sizden bu haberi duymayı bekliyorduk 🙂 Forum ailesi olarak kalan süreci de hep beraber başarıyla tamamlayacağız inşallah.

• ⭐⭐

@Ramazan Teknoloji cok ilerledi.

• ⭐⭐

@Drywall herşey teknoloji değil arkadaşlar neden bu kadar zor anlamak?

• ⭐⭐

@crazycells bize online mülakatın neden olmayacağını açıklarmısınız?

• ⭐⭐

@Ramazan Biz herşey teknoloji demiyoruz ki zaten. Bahsettiğim online mülakata neden bu kadar aşırı dirençle karşı çıkılıyor anlayamadım. Olabilirliği %99 olan bir yöntem ve bütün teknolojik alt yapı buna musade ediyor. Yukarıda açıkladım. Parmak izi de alınabilir, canlı görüntülü görüşmede yapılabilir. Sanki konsoloslukta etinize çimdik mı atıyorlar kontrol etmek için? Bazen muhalefet etmek bir takıntı halini alabiliyor. Yeterki muhalefet edeyim. Online mülakat mı? Hayır olmaz! Mülakatlar ertelenebilir? Hayır ertelenemez! Uçuşlar iptal edilebilir? Hayır! Hayır! Hayır!
    Tamam hadi online olmayacak mülakatlar. Yapmıyorum. Vazgeçtim. Konsolosluğunda açmıyorum. Mülakatta yapmıyorum. Kara kara düşünün..

• ⭐⭐

@Drywall Dostum çok gerginsin biraz rahatla herşeye muhalefet değilim sadece sorduğunuz soruya cevap verdim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |