Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Mert-Güngör biz 28 mart için randevu almıştık iyice karıştı her şey..

• Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır bu formu takip ediyorum edindiğim çoğu bilgileri bu forum sayesinde elde ettim burada bilgilerini ve tecrübelerini payalaşan kişilere çok teşekkür ederim benimde dün evrak onay email'i geldi bende paylaşmak istedim umarım bu sıkıntılı günleri iyi bir şekilde türkiye olarak atlatırız.

• Gece uçağımız var bir de 🙂 sağlık randevusunu erteleyip tam 15. Gün mülakata girecektik. Yurtdışından geliyoruz. Uçağı da iptal edeceğiz bu durumda .. Gelip aylarca bekleyecek lüksümüz yok..

• @Cemil-Özkaya tebrikler kardeşim hayırlısı olsun

• @lntcko evet böyle bir email alanlar var, ama biraz beklemeliyiz sanırım
    Normalde bu tür önemli gelişmeleri mutlaka instagram hesaplarından ve sitelerinden duyururlardı, şu anda hiç bir story yada not yok

• Arkadaşlar avrupada tüm ülkelerde mi konsolosluklar geçici kapalı herhangi bir duyum var mı?sanırım dursun adlı kullanıcı bir bilgi paylaşmıştı. Almanya hollanda fransada da çok türk var belki bir duyum alanımız olmuştur ?

• @Muhtaradana tesekkur ederim 🙏🙏🙏😇

• Sevgili @Muhtaradana onayınızı aldığınız için çok mutlu oldum, insanlara yardımınız çok büyük oldu. Yeni olaylar çerçevesinde mail alan arkadaşlarıma da çol teşekkür ediyorum. Her şeyin muğlak olduğu günlerde biz talihliler olarak en güncel bilgileri birbirimizle paylaşmamız daha önemli hale geldi. Bu bağlamda foruma her zamankinden daha çok ihtiyacımız olacağı düşüncesindeyim. (Ben herhangi bir mail almadım şu ana kadar.) Konsolosluğun kapalı olacağı tarihler için ise, bilgim doğruysa zatem mülakatlar ayın ilk 10 günü içinde oluyordu. Nisan ayı bu sene için ilk defa mülakatlar ay geneline yayıldı. Mülakatları iptal olan arkadaşların bence mayıa ayı içine veya nisan ayı içine dağıtılacağını düşünüyorum veya tüm mülakatları 10 gün 20 gün 1 ay öteye erteleyebilirler. Bekleyip göreceğiz. Umarım bugünden sonra çok büyük sıkıntılarla karşılaşmayız. İyi günler herkese...

• @İrem-Güzel umutsuzluğa kapılmayın, daha önümüzde çok gün var, bu arada Rusyada da yarın itibaren görüşmeler durduruldu.
    Screenshot_20200317-193547_Telegram.jpg

• @Muhtaradana tam bende bunu yukarıda soruyorken teşekkürler valla sağolun Yanlız sanırım 3 nisan açılış tarihi belirtilmemiş yada ben yanlış anlıyorum

• @Muhtaradana teşekkür ederim. Herşeyin başı sağlık artık bakıcaz görücez.

• @Cemil-Özkaya tebrik ederim, hayırlı olsun

• @takvimcas onlarda mülakatlar ertelendi

• @Muhtaradana evet açılış miyat 3 nisan bizim gibi değil mi yoksa onlarda açılış belirsiz mi acaba

• @ergun evet göçmen vize mülakatlarına öncelik verip nisan ayının içine serpiştirmelerini bekliyoruz, yeterki biz Covid-19 u yayılımını sınırlayabileyelim
    Yalnız mülakat erteleme veya konsolosluğun kapalı olacağı tarih haberi hala teyide muhtaç
    Gelen e-mailde herşey açık açık yazılmış ama başka bir çok farklı bilgi var

• @Muhtaradana Sokaklar vs çok boş inşallah bu önlemler işe yarar ve bu belayı sınırlayıp def ederiz. Bir de telegram grubuna nasıl katılabilirim acaba?

• ⭐⭐

Mülakatı online yapma ihtimalleri de var arkadaşlar. Hemen karamsar olmayalım lütfen.

• @Drywall bende karamsar olmak istemiyorum, aslında böyle düşününcede yazmamam lazım kimseyi etkilememek için haklısınız. Online mülakat içinde bir hazırlık lazım ve parmak izi olayı var. Bilmiyorum ama çok zor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |