Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 sizde haklısınız, ama okuduğum yabancı bir forumda adamın biri plan olarak çıktısını götürmüş, yani ben bu plandan alıcam gidince diye, kabul edilebilir diyorlar, inşallah bugün güzel haberler alırız,

• @imgey eğer miktarın yeterli görülmeyeceğini düşünüyorsanız aracı mülakata yakın satmanızı tavsiye ederim

• @hudaverdi007 bizim ülkemizdede aynı şekilde ,mülakata örnek sağlık planıyla giden arkadaşımız oldu

• @Muhtaradana inşallah işe yaramıştır.. bize sıra yetermi bilmem ama bende öyle plan yapıyorum. 4 kişiyiz 40.000$ hesapta göstermeyi ve ordan sponsor bulmayı amaçlıyorum.

• @hudaverdi007 evet kasım mülakat deneyimlerinde hatta arkadaşımız yazmıştıdı diye hatırlıyorum,mülakat sırasında sağlık sigortası hakkında bilginiz var mı diye sorulmuştu,arkadaşlarımızda evet araştırmamızı yaptık gittiğimizde şu planı yaptırmak istiyoruz demiş,isterseniz çıktısını verebilirim dediğinde yok gerek yok denilmişti,hatta planı da ⬇️aşağıya bırakayım
    Screenshot_20200302-152328_Telegram.jpg

• @Muhtaradana Harika burdan mülakata girecek arkadaşlarımıza örnek olur, eline sağlık.

• @hudaverdi007 aslında burada nasıl örnek plan oluşturacağınıza dair bilgiler var⬇
    Trump, Sağlık Sigortasız Göçmenler İçin Vize Sınırlaması Bildirgesini İmzaladı! https://yesilkartforum.com/forum/post/96207

• @Muhtaradana, içinde söyledi: Düşük gelirlilerin Green Card alımı zorlaşıyor (Public Charge rule)

@hudaverdi007 aslında burada nasıl örnek plan oluşturacağınıza dair bilgiler var⬇
    Trump, Sağlık Sigortasız Göçmenler İçin Vize Sınırlaması Bildirgesini İmzaladı! https://yesilkartforum.com/forum/post/96207

Sartlar gittikce katilasiyor desinize. Durum vahim bir hal alicak anlasilan.

• .............

• @usanyc 40.000 usd yeterli. İş teklifi şart değil. Oradaki planlarınızı soracaklar muhtemelen. Mantıklı şekilde planlarınızı anlatmak için hazırlanın yeter.

• ...................

• @usanyc, içinde söyledi: Düşük gelirlilerin Green Card alımı zorlaşıyor (Public Charge rule)

Arkadaşlar esenlik olsun size...Merak ediyorum ben tek kişiyim bekarım 40.000 dolar banka hesabı ile mülakata girmeyi planlıyorum...sizce iş teklifi ayarlamam gerekir mi?Avukatım 40.000 gösterirsen gerek kalmaz dedi sizlerin fikirlerini almak isterim Esenlikle kalın Teşşekürler....

Evet minunum 15 en az olmali siz 40 gostererek nerdeyse 3 kisilik bir meblag ile sans a birakmadiniz isinizi 🙂 Ne is yapacaksiniz bu arada burda ki isinizi mi surdurmeyi dusunuyorsunuz yoksa farkli planlar var mi ve ayrica hangi eyalet e gideceksiniz simdiden bol sans. 😉

• .............

• @crazycells 10 sene önce 4 ay süreyle işsizlik maaşı almıştım. Sizce mülakat görüşmesinde public charge açısından bir problem yaşar mıyım?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato, içinde söyledi: Düşük gelirlilerin Green Card alımı zorlaşıyor (Public Charge rule)

@crazycells 10 sene önce 4 ay süreyle işsizlik maaşı almıştım. Sizce mülakat görüşmesinde public charge açısından bir problem yaşar mıyım?

Burada bahsedilen ABD'den yardım almış olmak, Türkiye'deki yardımların bir ilgisi yok. Ayrıca işsizlik maaşı devlet yardımı değildir, çalışırken prim ödeyerek yaptırdığınız bir sigortadır sadece.

• @Muhtaradana 2005 yılında ilk göçmen olarak kaldığım dönemde 4 ay kadar işsizlik maaşı almıştım state den. Sonra ds işe girince kesmiştim. Sizce bu mülakatımda bana ciddi bie sorun yaratır mı? Yasayı okudum ama göesüğüm kadarıyla geriye işletilmeyeceğine sair bir hüküm yok.

• @knnrn cevabınız için teşekkürler 10 sene önce nj de göçmen olarak kaldıpım dönemde state den wagex bie katsayı kadar yardım almıştım. Bundan bahsettim esasında. 10 yıl önxeki bir durum girmem muhtemel vize görüşmem için sorun olur mu, bunu sormak istedim?

• Metinde public charge için oct 2019 ve sonrası için başvuranlar demiş.

• @cato başka bir başlık altında cevap verdim, ama konu bu başlıkla alakalı olduğu için tekrar yazıyorum

Son 36 aylık süre içerisinde 12 aydan fazla almış olsaydınız sıkıntı olabilirdi, sizin durumunuza bir sıkıntı ol ayacaktır⬇
    https://yesilkartforum.com/forum/post/80213

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim içim rahatladı. Sağolun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

39

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |