Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 Aynen öyle, umarım heyecanları geçince forumu ve ahalisini hatırlarlar 🙂

• Merhabalar greencard talihlisi benim ama bankadaki paramız eşimin üzerinde mülakatta herhangi bir sorun yaşar miyiz yada ortak hesaba geçirebilirsek geçirelim mi hesabı? Yardımlarınız için teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@fatma-aykut, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar greencard talihlisi benim ama bankadaki paramız eşimin üzerinde mülakatta herhangi bir sorun yaşar miyiz yada ortak hesaba geçirebilirsek geçirelim mi hesabı? Yardımlarınız için teşekkürler

Sorun olmaz, Bol şans 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@turcouz, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@ayvalik10 Aynen öyle, umarım heyecanları geçince forumu ve ahalisini hatırlarlar 🙂

Doğru kelime bu işte. Heyecan. Düşünsene, kaynar suyla dolu bir kazana girdin çıktın. Şu an ilk düşüncen bu stresi atlatmak mı olur foruma bilgi vermek mi. Herkes, bir başkası kadar soğuk kanlı olamayabilir. Geç bilgi veren arkadaşların eleştirilip tenkit edilmesi, hiç durumla alakam yokken beni bile rahatsız ediyor. Dün de Gülden hanıma aynısı yapıldı. Biraz sabır. Ben de merak ediyorum. Siz talihli olduğunuz ve bir iki ay içinde aynı görüşmeye gireceğiniz için siz daha fazla merak ediyorsunuz. Ama bazı yorumlar çok kırıcı. Üzüm yemek isterken bağcıyı döver bir tutumda. O kadar sivrilmeye gerek yok. Yazmayacak olan bu tenkitten sonra da yazmaz. Yazacak olan heyecanı dinince elbet yazacaktır.

• @fatma-aykut Merhaba,

Benim eşimin üzerineydi hesap sorun yaşamadık.

• @BrnCrn Merhaba,

Eşime sadece mesleğini sordular. Diğer tüm soruları bana sordular.

• @salih2825 Merhaba, umarım güzel sonuçlanır.

• @amanintouchable evet nerede yaşamak istediğinizi soruyorlar, Ds-260 formunda yazdığınız eyaleti yada ilk etapta gitmek istediğimiz bir eyaleti söyleyebilirsiniz

• İyi dileklerini esirgemeyen tüm arkadaşlar çok teşekkürler, ayrıca sorularımıza bıkmadan usanmadan cevap veren başta @Muhtaradana olmak üzere tüm arkadaşlarımıza da teşekkürü borç bilirim. Hem bu süreçte hemde gelecekte yerleştikten sonra mümkün olduğu kadar süreçte devam eden arkadaşlara yardım etmeye çalışacağız.

Selamlar,

• @gülden Numaranız 9 binlerde ve daha yenimi mülakata girdiniz 🤷♂️ Geride kalan bizlere Allah yardım etsin.

• @ibrahimasar Anlayışınız için teşekkürler, dün o kadar stres dolu bir gündü ki anlatamam. 1 yılın tüm stresi 1 gün içinde omuzlarımıza bindi. Bittiğinde tam da dediğiniz gibi biraz şaşkınlık ve heyecanla beklentilerin altında bir post atmışım. Arkadaşlarda kendi bakış açıları ile hayal kırıklığı yaşamış olabilir onları da anlayabiliyorum, onlarda çok gergin yeni çıkan yasa da tuz biber oldu. Biran önce bilgi almak ve rahatlamak istediler diye düşünüyorum. Sağlık olsun umarım tüm bekleyen arkadaşlarımızın hayalleri gerçek olur.

Selamlar,

• @Semihmete Merhaba, KCC eksik evrak sebebiyle öyle oldu. yoksa Şubat ayında girecektik.

• @ayvalik10 yakında deneyimlerini aktaracaklarına eminim

• @fatma-aykut herhangi bir sorun yaşamazsınız. benimde eşim talihli benim hesabımdaydı paramız hiç bir sorun çıkmadan mulakatı geçtik. Darısı tüm mulakat bekleyenlerin başına inşallah.

• @bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@mexido, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Aklima soyle birsey geldi madem mulakatta eyalet e gore de para miktari degiskenlik gosterilebiliyor o zaman hayat sartlarinin dusuk oldugu bir eyalet secip buraya gidecegiz diyip daha sonra vize onayi aldiktan sonra baska eyalete gecsek herhangi bir sorun ile karsilasirmiyiz eger karsilasirsak ilk belirttigimiz eyalet e giris yapip ordan diger eyalete gecis yapsak nasil olur? 🙂

İstediğiniz eyaletten ilk girişinizi sağlayabilirsiniz

O halde mulakata girecek arkadaslar bos yere citayi yukselmeden gelir seviyesi dusuk bir eyalet ismi soyleyerek karsi tarafin beklentisini asagi cekmis olabilir boylelikle 🙂

• Bu ileti silindi!

• @imgey Benim ablam Plano'da yaşıyor tercih sebebim tahmin edersiniz ondan dolayı ilk etapta ama genel olarak katılıyorum Teksas adaptasyon açısından oldukça iyi bir tercih. Ben açıkçası o şartlarda sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Umarım herşey gönlünüzce olur.

• ⭐⭐

@mexido Bu şekilde bir hareket tarzını hileli buluyorum. Dürüst olmalıyız. Konsolosluğa yalan söylememeliyiz. Her zaman doğru ve dürüst olmalıyız.

• @salih2825 Plano bizim de tercihlerimiz arasında. Kısmetse mülakatta onay alırsak bir karara varacağız tabi. İyi dilekleriniz ve cevabınız için teşekkür ederim.

• Durumlara bakılırsa bır kac ay once soyledıgım sey doğru cıkıyor ingilizce konusunuda artık takıcaklar sanırsam dün mülakata gıren arkdasların hepsıyle mulakatları ıngılızce yapmıslar hadı bakalım hayırlısı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |