Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hudaverdi007
    normalde evrakların Ankara'da mülakata gireceğiniz için türkçe olmasında bir sıkıntı yok,ama mahkeme kayıtları ve adli sicille ilgili belgelerin yeminli tercümanla ingilizceye çevriltilmesini istiyorlar,siz hiç riske girmeden yurtdışı polis kaydını ingilizceye çevirttirin bence

• @gülden tebrik ederim,vizeniz hayırlı olsun,size mutluluk getirsin

• Vize onayları sevindirici herkesi tebrik ederim. Su mart bülteni de biz bekleyenleri sevinirsin. Lütfen!

• Merhaba Arkadaşlar, deneyimlerinizi eksik yazdığınız sürece diğer deneyim yaşayacak arkadaşlar için olumlu bir yol haritası çizmesine yardımcı olmuyorsunuz!!! İşiniz, hangi eyalete gideceğiniz, sponsor, mektup, iş teklifi, bütçeniz, kaç kişi olduğunuz bu basit sorulara yanıt veremeyecekseniz buraya bir bilgi paylaşmayın. İnsanlarım kafasını bulandırıyorsunuz. Teşekkürler

• @ibrahimasar

3 kişiyiz, texas'a gideceğiz. 40000$ gösterdik. Sponsor yada iş teklifimiz yoktu.

• @gülden hayırlı olson

• @Özgür-Dinç Sordugunuz soruya 15 dk da cevap beklemişsiniz. Cevapladım Özgür Bey.

• ⭐⭐

@gülden Kutlarım. Her sey gönlünüzce olsun. Umarım diğer adaylarda mülakattan olumlu netice ile çıkarlar. Ve umarım Konsoloslugun bakış açısı bu şekilde devam eder.

• @gülden Tebrik ederim. Yeni hayatınız size mutluluklar getirsin.

• @gülden Ben sizden hemen cevap beklemedim. Genel olarak eksik anlatım olan sürece müdahale etmek istedim. Bundan sonra deneyimlerini paylasacak arkadasların eksik anlatmaması konusunda. Teşekkürler, geri dönüşünüz için.

• @gülden Hayırlı olsun. Gerçekten adınıza çok sevindim. Bundan sonra ki sürecinizde de başarılar diliyorum.

• @gülden Tebrik ederim. Sizden gelecek haber bizim için son derece önemliydi çünkü bizim durumumuz da sizinkiyle birebir örtüşüyor. Biz de 3 kişilik bir aileyiz ve Teksas'a gitmeyi düşünüyoruz. Aşağı yukarı belirttiğiniz rakamlarla mülakata girmeyi planliyoruz. Sizin adınıza çok sevindim. Bizim için de umut oldu süreciniz. Yeni hayatınızda mutluluklar.

• @imgey Umarım sizin görüşmenizde sorunsuz tamamlanır. Dualarımız mülakat bekleyen arkadaşlarımızla.

• @gülden çok teşekkürler

• @Özgür-Dinç Heyecanla ön bilgi verip bekleyen arkadaşları rahatlatmak istemiştim. Şimdi rahat rahat sorulara cevap verebilirim.
    3 Kişiyiz.
    40000$ + tapu gösterdik.
    Texas Austin düşünüyoruz.
    Sağlık sigortası ile ilgili bir şey sorulmadı.
    Mali gelir ile ilgili bir şey sorulmadı.
    Mesleğimiz bilgisayar mühendisi.
    Herhangi bir form imzalatılmadı.

Varsa başka soru cevaplamaya çalışayım.

• ⭐⭐

@gülden İdeal bir profiliniz var. Konsoloslugun hayır deme şansı kalmamış. Öncelikle bilgisayar mühendisi olmanız dolayısıyla bir sıfır önde başlamışsınız. Gösterdiğiniz rakam TX Austin için aslında az ama tapu ilave edince olayı şansa bırakmadan bitirmişsiniz. Aslında mesleğiniz dolayısıyla gösterdiğiniz parayı ideal bulabilirlerdi ama tapu sağlam olmuş. Bence artık tapuya da mali bir gösterge belgesi muamelesi yapmislar. Yinede Konsoloslugun stratejisini tam olarak anlayabilmek için daha fazla mülakat deneyimine ihtiyacımız var.

• @Drywall Merhaba, katılıyorum. Gidilecek eyalete, gösterilen paraya, kişilerin mesleklerine, görüşmeyi yapan görevliye, yeni yasaya göre çok değişken sonuçlar olabilir. HEr durumda hazırlıklı olmakta fayda var.

• @gülden Tebrikler ve bol sanslar!

• @gülden Öncelikle tebrikler, darısı bekleyen tüm arkadaşların başına.İnşallah Amerika'ya yerleşme süreciniz de vize görüşmeniz kadar rahat geçer.
    Soruları sadece size mi yönelttiler yoksa eşinizden de ayrıca aynı soruların cevabını istediler mi ?

• ⭐⭐⭐

@gülden çok merak ettiğimiz Mart mülakatlarının güzel haberi. Yolunuz açık olsun. Ne mutlu size. 🎉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |