Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @desarjj tebrikler hayırlı olsun herkese 🙂 sizden 15 dk önce giriyorum

• @Manwe6265 çok acele etmenize gerek yok mülakata aıs kaydı yaparak gitmeniz yeterli bu hafta içi herhangi bir gün yapabilirsiniz
    AIS kaydı yaparken şu ileti size yardımcı olacaktır⬇
    DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/82700

• Aıs kaydı için sayın @bolatmali nin hazırladığı pdf den de yararlanabilirsiniz ➡Ais ptt kaydı nasıl yapılır .pdf

• 30.01.2010 22:32'de "Required Entry Status Check for DV Submission" kazandığımız sayfayı kontrol edin mesaji aldım. 2mart saat 08:00 de randevum var herkese bol sans simdiden 🙂

• @Burak-Erdoğan tebrik ederim Burak bey vizeniz hayırlı olsun mülakat tarihiniz hayırlı olsun
    Sanırım re-submit yapıp evrak talep emaili almıştınız,iyi ki evraklarınızı o zaman gönderip onay almışsınız, case numarası sizin casenizden çok düşük olup mülakat tarihi alamayan talihliler var

Burada yine evrakların işlenmesinin önemi ortaya çıkıyor, verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim

Mülakatınız inşallah çok güzel ve kolay geçer

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Burak-Erdoğan tebrik ederim Burak bey vizeniz hayırlı olsun
    Sanırım re-submit yapıp evrak talep emaili almıştınız,iyi ki evraklarınızı o zaman gönderip onay almışsınız, case numarası sizin casenizden çok düşük olup mülakat tarih i alamayan talihliler var

Burada yine evrakların işlenmesinin önemi ortaya çıkıyor, verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim

Mülakatınız inşallah çok güzel ve kolay geçer

daha vizeyi almadım abi dur 😃 teşekkür ederim iyi dileklerin için, 23 Eylül'de evrak onay maili almıştım.Evet, kcc evrak onay maillerinin sisteme işlemesine göre mülakat veriyor anlaşılan.
    iyi forumlar

• @Burak-Erdoğan öyle erkenden evrakları gönderirsen bizde erkenden tebrik ederiz😀😀😀
    Şaka bi yana vize için tebrik ettiğimi farketmemişim bile(Allah söyletti galiba)
    33 gün önceden de tebrik etmek bana nasipmiş

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Burak-Erdoğan öyle erkenden evrakları gönderirsen bizde erkenden tebrik ederiz😀😀😀
    Şaka bi yana vize için tebrik ettiğimi farketmemişim bile(Allah söyletti galiba)
    33 gün önceden de tebrik etmek bana nasipmiş

inşallah abi ilk sana yazıcam sözüm olsun 😃

• @Adama-Coulibaly Tebrik ederim. Hayırlısı olur, sonuna kadar şansınız açık olmasını temenni ederim.

• @hope34 Tebrik ederim. Sürecin olumlu olarak sonuçlanmasını canı gönülden dilerim.

• @Ayvaz-Azizov Tebrim ederim. Nihayet olumlu haber yağmaya başladı.

• @desarjj Hayırlı olsun. Tüm aşamaları sorunsuz aşmanızı dilerim.

• @stras Teşekkür ederim

• Bu ileti silindi!

• @Muhtaradana evrakları erken gönderdik fakat onay mailı almadık. Konuyu biliyorum bunun üzerine en az 150 defa mesaj atıldı. 🙂 Korkum su. Evrakları erken gönderdik ama current olan numaraların hep takip eden aylara (ilan edilen bültende mülakata girmesi planlanana göre) sarktığını görüyoruz. Bunun için evrakları tekrar göndermek mail kirliliği mi yaratır? Bilemedim.

• merhaba,
    Geçtiğimiz hafta bu başlıktaki uyarıya istinaden evrak onayının gelmediğini belirterek KCC ye mail atmıştım. Aynı gün önce onay maili geldi. Hemen sonrasında da mailime cevap olarak bir eksik görünmediği ile ilgili bir mail geldi. randevu mailini beklemekteyiz.

• @kelaynach tebrik ederim, hayırlı olsun

• @cato case numaranız 33 bin olduğunu görüyorum, şu an için bir şey yapmanıza gerek yok
    Ama evraklarınızın KCC ye ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek için

@Özgür-Dinç beyin bizimle paylaştığı şekilde⬇
    https://yesilkartforum.com/forum/post/115356

Dear Sir/Madam,

We have submitted our documents and got an auto-reply. However we have not received the confirmation email regarding the review of our documents.

From various communities we have heard that due to IT errors, some documents have not been received thus confirmation emails have not been sent.

In order to avoid confusion and double submission, we wanted to kindly reach out to you to confirm if our documents have been received or if there is a need for re-submission. You can find our case number and additional details below, as well as the first email sent.

Looking forward to hear from you.

Kind regards,

Principal Applicant Surname And Name:
    Case Number : 2020EU00020XXX (Still Active)

Date of Birth: AY/GUN/YIL
    Preference Category: DV DIVERSITY
    Foreign State Chargeability: TURKEY

[email protected] adresine konu kısmına case numaranızı yazarak bu şekilde bir metin ile evraklarınızın durumunu sorabilirsiniz

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim.

• Merhaba su an mart icin tarih veriliyor sanirim. Bir sonraki bulten nisan icin mi olacaktir ? Yoksa su an subat icin mi dagitiliyor ? Tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

53

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |