Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@EBK tebrikler yeni hayatınızda başarılar

• @yapay-zeka tesekkurederim

• @EBK Tebrikler ve bol sanslar!

• @EBK Tebrik ederim, hayırlı olsun.

• @Muhtaradana Bilgilrndirme için teşekkür ediyorum acaba iletişim için mail mi kullanalım arama mı yapalım tavsiyeniz ne olur?Hangi numarayı aramamız gerekir

• Merhabalar, ben [email protected] adresine gönderdiğim mail içeriği. Belki sizlere yardımcı olur. Herkese kolay gelsin..

Dear Sir/Madam,

We have submitted our documents and got an auto-reply. However we have not received the confirmation email regarding the review of our documents.

From various communities we have heard that due to IT errors, some documents have not been received thus confirmation emails have not been sent.

In order to avoid confusion and double submission, we wanted to kindly reach out to you to confirm if our documents have been received or if there is a need for re-submission. You can find our case number and additional details below, as well as the first email sent.

Looking forward to hear from you.

Kind regards,

Principal Applicant Surname And Name:
    Case Number : 2020EU00017XXX (Still Active)

Date of Birth: AY/GUN/YIL
    Preference Category: DV DIVERSITY
    Foreign State Chargeability: TURKEY

• Arkadaşlar merhaba, evrak onay mailimi bugün aldım. Numaram 19xxx. Başkalarının sürecine katkısı olabileceğini düşündüğüm için yazıyorum. Mail bekleyen arkadaşlara en kısa zamanda maillerini almalarını temenni ediyorum. Umarım herkesin sürefi sorunsuz bi şekilde devam eder.

• @esbay79 telefonla iletişime geçin
    +16065267500

• ⭐⭐⭐

@ergun, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar merhaba, evrak onay mailimi bugün aldım. Numaram 19xxx. Başkalarının sürecine katkısı olabileceğini düşündüğüm için yazıyorum. Mail bekleyen arkadaşlara en kısa zamanda maillerini almalarını temenni ediyorum. Umarım herkesin sürefi sorunsuz bi şekilde devam eder.

Gözünüz aydın tebrik ederim

• @fetihy teşekkür ederim umarım isteyen herkese vurur bu şans

• @Özgür-Dinç çok teşekkür ediyorum 😊

• ⭐⭐⭐

@EBK teşekkürler cevabınız için. Tekrardan hayırlı olsun bol şanslar.

• ⭐⭐⭐

@ergun, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@fetihy teşekkür ederim umarım isteyen herkese vurur bu şans

Amin inşallah hayırlısıyla 🙏

• @MySea tesekkurederim

• @Ayvaz-Azizov tesekkurederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@esbay79, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Selamlar..Eşim greencard mülakatından önce veya sonrasında turist vizesiyle Amerika’ya seyahat edebilir mi..Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim...

Esiniz Green Card almiyor mu? Eger gocmen vize alacaksa, o saatten sonra turist vizesini kesinlikle kullanmamali.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@senayw, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar,
    İşe iade davası green card sürecini etkilermi acaba?

Dosya Numarasi: 2020EU0004xxxx
    DS-260 Gonderimi: 16/05/2019
    KCC Evrak Istegi: 15/10.2019
    KCc Evrak gonderimi: 18/11/2019
    KCC Evrak Onayi:
    Saglik Muayenesi:
    Vize Mulakati:
    Vize Onayi:

etkilemez.

• @crazycells selamlar..eşimde green card alacak inş..asıl talihli benim..Eşimin önceden alınmış turist vizesi var..Onunla mülakat öncesi usa ya gidebilir mi

• @esbay79 onay maili gelmediğinde ben mail atmıştım 2 3 gün içinde tebrikler maili gelmişti. Bu sabah Mülakat için mail gelmedi acaba teknik bir sorun mu var diye sordum? yoksa biraz daha mı beklemeliyim? sizden güncel bilgi rica ediyorum diye mail attım. artık bugün yarın beklerim üzerine arayacağım. Ama ilk yazılı olması daha iyi sanki. karar sizin tabi.

• Arkadaşlar merhaba, sponsorluk işlemleri için formda, tercüman ve 3. Bir kişi hazırlıyorsa onun bilgilerini istiyor. Bunlar doldurulmak zorunda mı? Doldurulmasak sorun çıkar mı mülakatta buraları boş bırakmışsınız diye? Şimdiden teşekkürler...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |