Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@takvimcas kısıtlamaya gidemez derken bu sene yaptığı jestten haberin yok. Her sene 50k green kart 5k ise özel durumlu kişiler alıyordu. Fakat bu özel durumlu olanlar o kadar az kişi alıyor ki bu sene ilk defa bu seneye ilave ettiler. 50k değil 55k olarak arttı. Ondan kısıtlama yapar demek anlamsız olur. İkinci bir konu Türkiye de ki gibi tek adam yönetimi yok orada. Meclis ve senato olmak üzere 2 üst kademe var. Ondan Trump ben dedim olacak diye bir durum söz konusu değildir.
    Kaldı ki haberi bile yapılmış bir insandan bahsediyoruz.

• Ruslar da 12 bin, 13 bin, 13,500 ler dün ve bugün mart ayına mülakat tarihi aldılar

• 19500 türkiyeden,16500,16700 rusyadan evrak onay emaili aldı

• Türkiye den bir arkadaşımız 10500 lerdeki case numarası ile dün evraklarını gönderdi, bugün congratulations Records indicate onay emailini aldı

• Merhaba 03 ocak ta mulakatimiz vardi.Bir hafta once saglik muayenesi islemlerini yaptık , Asıl talihli eşim ve iki çocuğumuzla mülakata katıldık, formu takip ederek her belgeden ekstra yanimiza eşim ve benim için almıştık.Mulakatimizi 30 yaş üstü sempatik bir konsolos bayan yaptı.Türkcesi iyiydi cevirmen olmadan kendisi ile Türkçe konustuk .Nereye gidecegimiz tanidigimiz olup olmadigi ne is yaptigimiz ne iş yapacagimiz uzereni 3-4 sorudan sonra vizemizi onayladığını söyledi.Akabinde esim ve cocuklarimin onayli belgeleri geldi benim ise AP surecine kaldigimi öğrendik, Konsolosluktan gelen mail taleplerine göre sureci gecirdik ve bugün onayli pasoport ve belgelerim geldi .Bekleyen herkese bol sanslar diliyorum.Destekleri için formdaki herkese teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@EBK Hayırlı uğurlu olsun Yeni hayatınızda başarılar

• @asilelif tesekkurederim

• ⭐⭐⭐

@EBK, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba 03 ocak ta mulakatimiz vardi.Bir hafta once saglik muayenesi islemlerini yaptık , Asıl talihli eşim ve iki çocuğumuzla mülakata katıldık, formu takip ederek her belgeden ekstra yanimiza eşim ve benim için almıştık.Mulakatimizi 30 yaş üstü sempatik bir konsolos bayan yaptı.Türkcesi iyiydi cevirmen olmadan kendisi ile Türkçe konustuk .Nereye gidecegimiz tanidigimiz olup olmadigi ne is yaptigimiz ne iş yapacagimiz uzereni 3-4 sorudan sonra vizemizi onayladığını söyledi.Akabinde esim ve cocuklarimin onayli belgeleri geldi benim ise AP surecine kaldigimi öğrendik, Konsolosluktan gelen mail taleplerine göre sureci gecirdik ve bugün onayli pasoport ve belgelerim geldi .Bekleyen herkese bol sanslar diliyorum.Destekleri için formdaki herkese teşekkür ederim.

tebrikler hayırlı olsun kardeşim yeni hayatınızda mutluluk ve başarılar....

• @ayvalik10 eee süper o zaman içim rahatladı bende anadolu ajansı haberi okuyunca tedirgin olmuştum.2 sene öncede sanırım bizede vize kasıtlamasını yapmışlardı ama madem sizin dediğiniz gibi şimdi daha rahatız 🙏

• ⭐⭐⭐

@EBK, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba 03 ocak ta mulakatimiz vardi.Bir hafta once saglik muayenesi islemlerini yaptık , Asıl talihli eşim ve iki çocuğumuzla mülakata katıldık, formu takip ederek her belgeden ekstra yanimiza eşim ve benim için almıştık.Mulakatimizi 30 yaş üstü sempatik bir konsolos bayan yaptı.Türkcesi iyiydi cevirmen olmadan kendisi ile Türkçe konustuk .Nereye gidecegimiz tanidigimiz olup olmadigi ne is yaptigimiz ne iş yapacagimiz uzereni 3-4 sorudan sonra vizemizi onayladığını söyledi.Akabinde esim ve cocuklarimin onayli belgeleri geldi benim ise AP surecine kaldigimi öğrendik, Konsolosluktan gelen mail taleplerine göre sureci gecirdik ve bugün onayli pasoport ve belgelerim geldi .Bekleyen herkese bol sanslar diliyorum.Destekleri için formdaki herkese teşekkür ederim.

@EBK hayırlı olsun. Yeni hayatınızda başarılar ve bol şanslar.
    Sakıncası yoksa çocuklar kaç yaşındalar acaba 😁

• @Oktay-İbiş tesekkurederim

• @Hyller tesekkurederim 15 ve 12

• ⭐⭐⭐

@EBK tebrik ederim yeni hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim

• @fetihy tesekkurederim

• Selamlar..Eşim greencard mülakatından önce veya sonrasında turist vizesiyle Amerika’ya seyahat edebilir mi..Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim...

• ⭐⭐⭐

@EBK tebrik ederim yeni hayatınızda başarılar ve bol şanslar dilerim. Sakıncası yoksa miktar olarak ne gösterdiğinizi ve hangi eyalete gideceğinizi öğrenebilirmiyiz

• Merhabalar,
    İşe iade davası green card sürecini etkilermi acaba?

Dosya Numarasi: 2020EU0004xxxx
    DS-260 Gonderimi: 16/05/2019
    KCC Evrak Istegi: 15/10.2019
    KCc Evrak gonderimi: 18/11/2019
    KCC Evrak Onayi:
    Saglik Muayenesi:
    Vize Mulakati:
    Vize Onayi:

• @esbay79 edebilir, bir sıkıntı olmaz, hatta süreç içerisinde iken turist vizesi alıp seyahat edenler bile var

• @bidünya tesekkurederim.Meblag belirtmek bana göre formda kafa karışıklığı yaratıyor kişi sayisi ,ordaki planları meslegi etkili çünkü,forumda telefuz edilen bakiye formül makul diye bilirim.

• @Muhtaradana Hala 13binlere mülakat tarihi gelmedi ama? :S

• @hope34 çok yakındır, belki bugün bile alabilirsiniz, eğer yarında gelmezse bi KCC yi arayın derim

• ⚠⚠⚠⚠⚠️Arkadaşlar şu an çok önemli bir gelişme yaşandı⚠⚠⚠⚠⚠
    Türkiye den 18 bin ve 19 binlerde ki arkadaşlar evrak onaty emaili gelmeyince KCC yi aradılar, KCC den cevap olarak "evraklarınız bizde yok, tekrar gönderin" karşılığı geldi

Şu anda case 21000 nin altında olan ama henüz evrak onayı almamış arkadaşlarımızın bu konuyu dikkate alarak KCC yi arayıp evraklarının durumu hakkında bilgi istemelerini tavsiye ediyoruz

Şu anda belki tesadüf belki değil ruslardan 16binlerde olup tekrar evraklarını gönderip onay emaili alan arkadaşlarınız oldu

Bir uyarıda evrak onay emailini alıp, kendi case numarasındaki talihlilerin mülakat tarihi aldıkları halde uzun süredir kendisi almayan arkadaşlara olacak

Biliyorsunuz dv 2020 de evraklarına onay emaili aldığı halde mülakat tarihi alamayan bir arkadaşımız KCC yi aradığında eksik bir evrak yüzünden mülakat tarihi alamadığı ortaya çıkmıştı
    Dv 2019 da ise evrakları onaylandığı halde bir arkadaşımız KCC yi aramış ve kendisine evraklarının kendilerinde olmadığı söylenmişti

Özetle bu tür kendi durumlarında bir gariplik hisseden arkadaşlar önce forumda bu soruna cevap arasın sonrasında KCC ile iletişime geçsin lütfen

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |