Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yusufihsan çok teşekkürler bu güzel bilgi paylaşımı için. Bende bugün yarın artık arayım, mail atayım bir sorayım diyordum 🙂

• MErhabalar. bir sorum olacaktı. son 6 aya dönük hesap dökümü alacağız altın hesap dükümünü de almalıyız değil mi? yoksa sadece usd hesap dökümü mü olmak zorunda. ve mülakata katılıp vize alanlara sormak istiyorum 2 yetişkin 3 yalındaki bir çocuk dahil olmak üzere min. 15 bin usd yeterli midir? yoksa 25.000 usd olmalı mıdır? şimdiden teşekkürler.

• @hope34 Araştırmalarına göre gideceğin eyalet te 15 bin sana göre yetiyorsa konsolosluğa görede yeter 😊 Konsolosluk sadece bizi düşünüyor oraya yetersiz para ile gidip rezil olmayalım diye!!!🤷♂️ Bence para olayına böyle bakmak lazım. Yoksa kimi 15 bin lik Yaşar kimi 200 binlik 🤷♂🤷♂

• @fetihy çok teşekkür ederim, ben de size yeni çekilişte bol şans diliyorum

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@yusufihsan güzel haber, aramışken 14-21 bin arasında mart ayına mülakat tarihi verecekmisiniz deseydiniz Yusuf bey 😊

umutlarımız o yönde inşallah muhammet bey 🙂

• @Semihmete haklısınız tabiki. öğrenmek istediğim min. ne kadar hesapta gösterildiği idi. yoksa ne kadar çok usd o kadar belirsizliğin yok olması demek. gittiğimde 3 ay yetecek usd başka 1 yıl çalışmasamda beni idare edecek usd'nin sıcaklığı başka tabiki 🙂

• @hope34 Bu para miktarı olayı, gideceğimiz eyalete göre değerlendiriliyor diyor forumun büyük çoğunluğu😊 Ne kadar çok gösterirsek o kadar iyi olur diyorlar 🤷♂

• @hope34, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

MErhabalar. bir sorum olacaktı. son 6 aya dönük hesap dökümü alacağız altın hesap dükümünü de almalıyız değil mi? yoksa sadece usd hesap dökümü mü olmak zorunda. ve mülakata katılıp vize alanlara sormak istiyorum 2 yetişkin 3 yalındaki bir çocuk dahil olmak üzere min. 15 bin usd yeterli midir? yoksa 25.000 usd olmalı mıdır? şimdiden teşekkürler.
    bütün hesaplarınızın dökümünü alın tabi, altın, borsa vs. ne varsa. mümkünse, konsolosun kafa karışıklığı yaşamaması için tüm varlıklarınızı asıl talihlinin hesabında dolar olarak göstermenizi tavsiye ederim. yine eğer mümkünse 3 kişi için bu miktarın 30bin dolar civarında olması tavsiyemdir, iş ve referans mektubunuz yoksa ap'ye kalıp sürecinizin uzama riskini almamanız adına.

• ⭐⭐⭐

@yusufihsan, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@fetihy çok teşekkür ederim, ben de size yeni çekilişte bol şans diliyorum

Çok teşekkür ederim efendim iyi dilekleriniz için 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hope34, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Semihmete haklısınız tabiki. öğrenmek istediğim min. ne kadar hesapta gösterildiği idi. yoksa ne kadar çok usd o kadar belirsizliğin yok olması demek. gittiğimde 3 ay yetecek usd başka 1 yıl çalışmasamda beni idare edecek usd'nin sıcaklığı başka tabiki 🙂

Texas'a gideceğiz derseniz 15 bin yeter. Ama San Francisco'ya veya New York'a gidiyoruz derseniz 25 bin görmek isterler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hope34 Dolara çevrilebilecek her şeyi beyan edin. Altın veya TL hesabı, tapu, araba ruhsatı, bireysel emeklilik birikimleri..

• @Ayvaz-Azizov bu hafta gelir

• merhaba arkadaslar ben bır sey danısmak ıstıyorum benım esımın hesabında 20 k var bırıkım yapıyıoruz ama loto surecıne sadece ben basvurdum kazanmak durumunda onun hesabını gostermemız bır sorun teskıl edermı ? bende veya onda olması ? bu arada teksasa gıdecegız akrabalarımız var mıktar yeterlı olur mu kı, 100 bn tl kredı cekme ımkanım mevcut bu sene bazı mıktarları yeterırsız gormusler 1 yasında k bebegımız var.
    saglık bakanlıgına baglı 112 acıl saglık hızmetlerınde gorev yapıyorum 5 yıldır esım ev hanımı

• @bakk25 Hesap konusunda asıl talihlinin hesabında göstermek bence en sağlıklısı ve tek hesapta tüm parayı göstermek şüphe uyandırmıyor. Tamamen okuduğum deneyimlerden çıkardıklarım bu yazdıklarım. Gösterilecek meblağ konusunda ise tamamen konsolosun kararı 9k$ ile vize alan oldu daha fazla gösterip AP durumuna kalan da, 2020 mülakat deneyimlerini takipte kalın epey faydası olacaktır.
    Ek olarak akrabalarınız size sponsor olurlarsa işiniz çok çok kolaylaşır.

• @Manwe6265 Inşallah

• Konsolosluk tarafından Boston, MA pahalı bir eyalet olarak mı düşünülür sizce? Yoksa orta seviye yaşam masrafları olan bir yer olarak mı?

• Selamlar...Ben Bosna da yaşıyorum..21.000 ler current olduğuna göre benim sağlık raporu almam gerekir mi ?18 binler de olmama rağmen evrak onayı henüz gelmedi aramam gerekiyor mu?Çok teşekkür ediyorum şimdiden..Herkese bol şanslar

• Merhaba! @crazycells
    Hesabımda 7,516 dolarım var. Mülakatta bir adres vereceğim. İki adres buldum. Texasin adresini mi vereyim, Arizonanin mi adresini vereyim ?? Hangi eyalet daha ucuz ??

• Merhabalar, green card 2020yi kazandım. Evrak maili, ds260ı gönderdim ancak yeni öğrendim ki annem kendi adını mahkeme kararıyla değiştirmek için başvurmuş yüksek ihtimalle değiştirecek. Bu durumda green card süreci nasıl etkilenir? Ne yapmam gerekiyor?

• @ozgem tek misiniz? Bazen kaç para olduğunu önemsemiyorlar duruma göre

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |