Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells hocam ilerleyen yıllarda Loto sistemi farklı bir boyut alacak gibi mi görünüyor?

Bunu, kongredeki Demokrat ve Cumhuriyetci vekillerin anlasip anlasamamasi belirleyecek. Bugune kadar degismemesinin nedeni kongrenin gocmenlik kanunlarini degistirecek cogunluga ulasamamalari.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dilara1424 hayirli olsun, bundan sonraki surecte bol sanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cemal-Kalın, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba arkadaşlar belki çok saçma bir soru olacak ama sormaz isem de içimde kalır... 🙂 Önce den vizesi onaylanan talihlilerin ulaşım parasını Amerika mı karşılıyordu???

Hayir 🙂 en azindan 2009'dan bu yana boyle bir durum yok. Oncesinde de olma ihtimali cok dusuk.

• ⭐⭐⭐

@crazycells teşekkür ederim hocam sağolun
    İnşallah çoğunluk sağlanmaz diye umuyorum 🥺

• @rana teşekkür ederim.

• @crazycells çok teşekkür ederiz🙏🏻

• @dilara1424 Her şey gönlünüzce olsun inşallah 😊

• @rana İnşallah günün birinde bizim de deneyimlerimizi yazma imkanımız olur. Yeni hayatınızda tüm güzellikler sizlerin olsun.

• ⭐⭐⭐

@stras inşallah hocam inşallah. Cenab’ı hak Cümlemize gönlünün muradını versin.
    Şu sözü söylemeyi çok isterim “ Hayaldi gerçek oldu “

• ⭐⭐⭐

@rana hanım iyilikler ve güzellikler sizlerle olsun. cenabı hak yar ve yardımcınız olsun yolunuz açık olsun.

• Bu alanda bir başlık bulamadığım için yazıyorum. Biliyorsunuz greencard alındığında otomatik olarak US de vergi mükellefi oluyorsunuz. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Örneğim işe girene kadar geçen sürede ne yapılıyor?

• ⭐⭐

• @Stickezz selamlar aynı problem bende de var doğuştan gelen kalp rahatsızlığım nedeni ile vizede sorun olur mu diye düşünmekteydim hep, vizeyi alabildiğine çok sevindim. Giriş yaptıktan sonra herhangi bir problem ile karşılaşırsan eğer bizi aydınlatır mısın. Ayrıca mülakatta sağlık probleminden dolayı senden ekstra bedel göstermeni istediler mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yigitboncuk mülakat deneyimlerin sondan 2. olan kişide aynı durumda olan vardı vize aldı. Sadece vizesine not düşülmüş orada da kontrol edilmesi için eğer bulamazsan bana yaz sana kim olduğunu bulayım

• @yigitboncuk merhaba benim endişem sağlık kontrolü sırasındaydı aslında, doktor bir şey der mi gibilerinden ama hiçbir şey demedi ve gayet sorunsuz geçti sadece yıllık kontrolğm sonrası gerçekleşen raporu istemişti. Mülakat sırasında konusu bile geçmedi ne banka hesabı konusunda ne de sağlıkla ilgili olan bir konuda. Sorunsuz bir şekilde bitti süreç. İlerleyen zaman olanları da paylaşırım mutlaka 🙂

Ben de öncesinde rahatsızlığı olup da alan bir deneyim okumadım geçmiş yıllarda vs. o yüzden önemli bence yer alması forumda gelecek dönemlere yardımcı, bilgilendirici olmak amacıyla.

• @Stickezz Bilgilendirme için çok teşekkür ederim bu konu ile alakalı bütün soru işaretlerim kalktı sayende.

• Selamlar, onay maili geldi ancak mülakat için mail gelmedi. En son hangi Case number mülakat tarihi maili aldı? KCC yazmalı mıyım? Vise Bülteninde 14.000'lere kadar yazıyordu?? şimdiden teşekkürler.

• @hope34 bizim bildiğimiz 12300 en son şubat ayına mülakat tarihi aldı
    Ama bu arkadaş evraklarına 8 Kasım günü onay emailini aldı,Dv 2020 de bugüne kadar işleyen süreçte case numaranızın aktif olduğunu öğrendiğiniz bültenin yayınlanma tarinden bir önceki ayın son gününe kadar evrak onay emaili almışsanız, o bülten takvimi içerisinde bir mülakat tarihi alabiliyorsunuz, sizin için bu tarih şubat ayıydı, ama bir sebepten evraklarınıza geç onay aldığınız için mart ayına mülakat tarihi alacaksınız
    Bu ay sonu gibi mülakat tarihinin habercisi olan durumunuzda bir güncelleme olduğuna dair e-mail sizede gelir, mart ayında mülakata girersiniz inşallah

• @Muhtaradana 11 Aralıkta onay gelmişti demek ki zamanı var biraz.. Umarım sorun çıkmaz. Mülakat tarihi maili gelir. Çok teşekkür ederim.

• merhabalar
    2020 talihlisiyiz bizde numaramız 10XXX'lerde kccden evraklarımız için onay maili 16.10.2019 da gelmişti ama bekliyoruz halen bir mülakat tarihi gelmedi. hergün mailleri kontrol ediyorum 😞 acaba bir yerlerde bir hatamı ettik 😞 beklemeye devam mı etmeliyim sizce?

Benzer Başlıklar

• 6431
  • 316
  • 46
  • 6498
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |