Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Vizesi onaylanan bütün arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun ınşallah bizim gibi bekleyen arkadaşlar da burdan guzel haber vermek nasip olur

• Merhaba herkese, sıramım gelmesine daha çok var ama sağlık muayenesi ile ilgili önemli bir sorum olacak. Geçen hafta hayatımda ilk defa psikiyatristte gittim ve bana DEHB tanısı koydu. Düşük dozda Concerta isimli kırmızı reçeteli bir ilaç verildi. Böyle bir rahatsızlığımın olması elenmeme sebep olabilir mi? Şimdiden Unganlara danışmalı mıyım?

• @Muhtaradana çok teşekkürler, inşallah en yakın zamanda darısı başınıza 🙂

• Vizesi onaylanan tüm arkadaşlarımızı tebrik ederim,yeni hayatlarında bol şans,darısı bizler gibi çok isteyenlere :))

• ⭐⭐⭐

Vizesi onaylanan tüm detayları sabırla yazıp bize ileten tüm arkadaşlarımıza teşekkürker. Yolunuz açık şansınız bol olsun. 🙏 Darısı başımıza.

• @optimistic merhaba,teşekkür ederiz. Hesaplarımızda toplam 190 bin TL vardı.

• ⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ İspanyolca İngilizceden daha fazla lazım bu memlekette. Ufaktan ufaktan çalışmaya başladık.

• ⭐⭐

@redsat2000 abi ingilizce sorunu nasıl aşılır gelirsek iletişim noktasında tıkanırmıyız (ispanyolca eğitimi senden)

• ⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@redsat2000 abi ingilizce sorunu nasıl aşılır gelirsek iletişim noktasında tıkanırmıyız (ispanyolca eğitimi senden)

İngilizce için belli bir seviyeyi Türkiye de halletmek iyi olur. Eğer vakit yoksa o zaman kütüphane ,community school yada kilisenin dil okullarından yardım almalısınız. Benim yaptığım gibi sosyal içerikli ve halkla iç içe olan işlerde calismalisiniz. Bu konuda bayağı yardımcı oluyor. Normalin aksine Ters köşe yerde oturmalisiniz. Zenci Mahallesi'nde oturuyorum. Zenci İngilizcem bayağı gelişti. Kiliseye her pazar gitmelisiniz. Onlarla kaynaşmak ve aydiyet duygunuz gelişiyor.Ayrica kilise sayesinde verilen vaazlarda Amerikan yaşamı hakkında bayağı bir şey öğreniyorsunuz.

Kültür şoku ve dil kısa sürede ortadan kalkıyor .İspanyolca için ben de cuvalladim. Yavaş yavaş anlamaya yeni başladım. Bu konuda vücut dili kullanıyorum.

• ⭐⭐

@redsat2000 gelirsem abi zaten school vs. dil konusunda eğitim alacam yoksa zor gibi görünüyor

• ⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@redsat2000 gelirsem abi zaten school vs. dil konusunda eğitim alacam yoksa zor gibi görünüyor

Okul bu iş bir çözüm ancak konuşma kısmı biraz senin elinde olan birşey.Onun oturması senin isteginle ilgili. Vücudunun konuşurken mekanik yapıdan çıkması ve ana dilin gibi refleks vermesi lazım. Ben yıllar önce drama İngilizcesi eğitimi almıştım. O tip eğitimler senin tiyatral olarak gelişimini sağlıyor. Ayrıca burada Türkçe sd kartini beyninden cikarman ve İngilizce dusunmen gerekiyor. Bu yapı seni mekanik İngilizceden kurtarıyor. Özellikle iş başvuru mulakatlarinda çok önemli.

• @Sedaades ve @Stickezz Vize onaylarınız için sizleri tek tek tebrik eder ve mutlu yaşamanızı temenni ederim, Darısı bizim başımıza! beklemesi bile yorucu 🙂

• @redsat2000, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Sedaades @Stickezz Felicidades Espero que cumplas todos tus sueños en nuestra nueva ley

Espero que todos los ganadores puedan obtener una visa:) umarim geçmişte aldığım dersleri orada kullanabileceğim:)

• ⭐⭐

@redsat2000 abd ispanyolca biliyorsan kralsın

• ⭐⭐

@Stickezz tebrikler sizin adınıza sevindim yeni hayatınızda başarılar

• ⭐⭐

@Sedaades tebrikler yeni hayatınızda başarılar

• @yapay-zeka, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@redsat2000 abd ispanyolca biliyorsan kralsın

ABD'de en cok ise yarayan dil 🙂

• @civan1453 Hey maşallah herbiriniznde vizesi onaylanıyor tebrik ederim sonraki hayatınızda öncelikle hayırlı ve başarılı bi hayat temenni ederim kendim kazanmis gibi oldum walla :))

• @Stickezz Okurken duygulanıyor insan, ben kazanmış kadar mutlu oluyorum. Bu arada üniversite öğrencisi olupta mülakat deneyimini okuduğum ilk insansın. Durumlarımız aynı aslında, aklımda bir kaç soru işareti vardı içim rahatladı sağolasın 🙂 Son olarak üniversiteyi bitirip de mi gitmeyi düşünüyorsunuz?

• ⭐⭐⭐⭐

@yapay-zeka o kadar İspanyolca bende nerede karınca adımı ile ilerliyoruz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |