Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Semaviyle cok irtibata gectim bu konuda ama ben floridadayim. Gelenim gidenim cok oluyor araba lazim oluyor ama eyaletler arasi pek mumkun degil. Kendime simdiye kadar hep sifir aldim. Ikinci elden hic anlamiyorum. Ilk arabam honda civicti

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goodluck @ kivo burada satış temsilcisi

kıvanç numarası +1 (469) 305-8731

• @ayvalik10 bey, @goodluck bey Florida'dayım diyor eyalet arası araç almam mümkün değil diyor. Yardımcı olma isteğinizi anlıyorum ama her araç isteyene Dallas eyaletinde Honda bayiisinde çalışan Kıvanç beyi öneriyorsunuz,. @kivo Kıvanç beye de bol satışlar bol kazançlar dilerim.

• @sash çok severim o modeli .Alacak durum yok ama piyasasını merak ettim .Kaça satıyorsunuz acaba?

• ⭐⭐

Ben ilk arabami Pennsylvania dan gokhan bey den almistim. Piyasadaki adi joe seker. Martin honda. O zaman orada yasiyordum. Geleli sadece iki ay olmustu. $2500 down payment ve yuzde 4,9 oranla sifir civic vermisti. Floridaya tasindiktan sonrada kendisine ulastim ancak florida da yardimci olamayacagini soylemisti. Ayni sekilde ikinci el icin @semavi ile de görüstük ama degmeyecegine karar verdik

• @Calibraturbo, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

Bir gitsem varımı yogumu arabaya harcayacagım.İlk bir sene tır soforlugu yapıp college parasını cıkarmak istiyorum.Türkiyede bilkentte okudum ortam mortam derler onda birini yaşayamadım sıkıntılı bir yaşamım oldu.Bitane arabam vardı agız tadıyla binemedim parçası yoktu ve benzin param dahi yoktu. O arabadan amerikaya getirmek istiyorum cunku 25 yaşını geçti ve artık import edilebiliyor(Opel Calibra Turbo). Otuz yaşına girdim. Otuzlular amerikada kendilerine second twenties yaşıyorum derler.Kısmet olursa bende o second twentiesi yaşamak istiyorum.Ilk sene nonstop tırcılık yaptıktan sonra collegeye yazılıp autobody okumak istiyorum veya elektrikli araba tamirciligi veya kafamın moduna göre Bachelor automotive engineering okurken silverado-calibra-Cadillac V grubu.Belki 91 92 Supra veya c4 korvette. Uber lift için Cadillac olmazmı? Tüm para benzine mi gider? Pakistanlı çinli gibi japon arabasına binmek istemiyorum toyota echo prius falan ıyy igrenc.Cok sacmaladım. Rahatsız ettiysem silebilirsiniz

Herkesin araba alırken belli kriterleri var.Kuzey eyaletlerinde Subaru büyük nimet tüm arabaları AWD olduğu için.Bazı gençlerde sevdiği için WRX e yöneliyor.Veya truck seven birkaç tanıdığım var ve Ford truck ların verdiği arızalardan sıkılıp Tacoma ya yöneldiler,güvenirlik açısından.Güney eyaletlerinde dümdüz yollar ve kar yok.Adam saatlik minimum ücretle çalışıyor bu yüzden benzinde önemli mesafeler uzak olduğu için .Az yakan birşey almak istiyor .Toyota Prius alıyor.Kuzey eyaletlerinde ben hiç görmedim daha ama güney eyaletleri için mantıksız değil.Bende Coloradoda yaşıyorum ve geçenlerde iki araba arasında kaldım ikiside aynı mileage a sahipti.2011 Audi A4 ve 2007 Hyundai Santa Fe.Parça ve servis fiyatlarını göz önüne aldığım için ayrıca Coloradoda yaşadığım için yüksek olan Santa fe yi tercih ettim.Arabadan çok iyi anlasam muhtemelen Audiyi alırdım.Yani demek istediğim herkesin bir sebebi var araba seçerken pakistanlı veya çinli olmakla ilgili değil olay.

• Seceneklerden elbette birisi sartlar ama sosyal cevreler yeni gelenleri baski altina aliyor... Bana mazdanin iyi olup fordun kotu oldugunu inatla iddia eden arkadaslar vardi... Kasrilastirdigimiz araba ise ortak uretimdi mazda ve fordun 🙂 Yine de ikna edememistim 🙂

Mahalle baskisi had safhada 🙂

• @FreeWoRLD çok çok teşekkür ederim..Bu linkten direkt bsşvuru yapabilirmiyim peki.?

• @ayvalik10 yok sormadım.Açıkcası nasıl bir yol gösterecekler bilemiyorum.Ama onlarada sormakta fayda var tabiki..teşekkür ederim

• @FreeWoRLD ayrıca size özel den ulaşabilirmiyim.Çok teşekkürler..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@omertug semavi ve kıvanç dışında başka araba işi ike ilgilene kimse var mı ismini yazarsan o kişiyi de yazarız sen yapıyorsan gitmeden Türkiyeden senin ismini de söyleriz

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @ayvalik10 Merhaba Fatih bey, önceki mesajda da belirttiğim gibi ve uzun zamandır forum üyesi olarak gördüğüm üzere yardım isteğiniz çok güzel. Benim orada bahsettiğim koca kıtada her otomobil diyene önermeniz üzerine ve tarzınızla ilgilidir.

@kivo Kıvanç bey merhaba, sebepleriniz vardığınız sonuca ulaşmanızda yardımcı olamamış sanırım. Art bir niyetim yoktu zaten ama cevap verirken kullandığınız üslupta asıl art niyeti görebiliyorum. Sizi de Fatih beyi de forum kadar tanıyorum ve yerine göre goy goy da yapıyorum elimden geldiğince yardım da ediyorum.

Son söz olarak; hiç bir şey bilmediğinizi bu mesajla görüyoruz, size bol maddi kazançlar dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

İkinci el istemiyorum diye yazmıştı ondan sıfır araba satan bir tek kıvanç var benim bildiğim kadir sıfır araba almıyor ondan kıvanç söylüyorum keşke başkalarıda gidince hangi işte çalıştıklarını söyleseler de ben yeşilkartforumdan deyip birbirimize yardımcı oluruz

• @ayvalik10 Fatih bey umarım en kısa zamanda forumu bir derneğe ya da ne bileyim bir yardım kuruluşuna çevirebilir ve diğer özendiğimiz Yahudiler, Araplar ya da Hintliler kadar birbirimize destek oluruz, art niyet aramadan, kötü düşünmeden.

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• hala saldırgan tavırlarınıza devam ediyorsunuz Kıvanç bey, bence gerek yok böyle bir tavra... Yaptıklarınızı da yazarak hepsini çöpe atmış oluyorsunuz benim düşünceme göre. Devam etmeye gerek yok, foruma uygun şekilde yazışalım lütfen.

• Yasaklı

@omertug beden sen yazınca wow çok güzel ben sana aynı tondan cevap verince mağdur.insanları maddi kazanç sağlıyor diye itham ederken 5 kez dısun altında ezilme.senin yaptığın yavuz hırsız ev sahibi..

• @semavi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak,türk insanının hücrelerine işlemiş bir kanser türüdür malesef kadir bey. 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@önder-çalışkan Türkiye de hiç bir erkeğin ağzından soru sorunca duyamayacağın kelime hangisidir. BİLMİYORUM FİKRİM YOK her boktan anlarız

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |