Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@mara, içinde söyledi: Dallas,Plano

Merhaba, bocek problemi var evet. Eger bahceniz varsa bahcede oturmak cogu zaman bocek, sivrisinek dolayisiyla hayal olabilir.

Iklim karasal iklim; sabah 10 Celcius derece iken oglen 30’u gorebiliyor. Mevsim gecislerinde gece gunduz sicaklik farki 20-25 derecelere kadar ulasabiliyor. Mesela Cuma gununu 13-32 gosteriyor suanda. Arabada ekstra bir hirka, polar, sal bulundurmak her zaman gereklidir.

bi tane youtuber da görmüştüm bahçeye tavuk horoz koymuşlardı hem yumurtasından faydalanıyordu hemde bahçedeki böceklerden epeyce kurtarıyordu 🙂 eyalet hatırlamıyorum ama yalan olmasın 🙂

• @tolgasatir guzel fikir 🙂 Ne koyarsan koy baya bocek problemi var. Bocekler Turkiye’deki gibi kucuk degiller. Gercekten insana korku verecek kadar buyuk olabiliyorlar. Mevsim gecislerinde daha cok piyasaya cikiyorlar.

• @tolgasatir @semavi Kadir beydi onu yapan, Houston da yaşıyor, ben de çok mantıklı bulmuştum.

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek oooo Dallas sayfalarında mı görecektik sizleri 😂😉 neyse hadi bakalım iyi öğrenin oraları. 😎🙃 belki bize de lazım olur.

• @denizci10, içinde söyledi: Dallas,Plano

@dytmelek oooo Dallas sayfalarında mı görecektik sizleri 😂😉 neyse hadi bakalım iyi öğrenin oraları. 😎🙃 belki bize de lazım olur.

aahahaha Ca başlıklarından seveceğimiz yanları, Tx başlıklarından da rahatsız olacaklarımızı seçip atıyorum eşime 😂 Bir umut belki listede sıralama değişir 😅 Hayat bu nerelere gideriz belli olmaz, son anda değişebilir herşey, daha geçen aylarda Florida diyorduk bak şimdi dağıldık hep farklı yönlere ☺

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek yaa değil mi... kesinlikle öyle oldu. boş ver sağlıklı günlerimiz olsun yine buluşuruz elbette...

• ⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: Dallas,Plano

@tolgasatir @semavi Kadir beydi onu yapan, Houston da yaşıyor, ben de çok mantıklı bulmuştum.

o kadar çok video izliyorum ki 😃 @semavi abiye de saygılar olsun bu bahaneyle 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir kendisiyle tanışma ve çayını içme fırsatı buldum gerçekten de çok samimi birisi. ben de tekrar selamlarımı gönderiyorum. Eşyaları toplamaya başladık yavaştan biz de. Kendisini sarı bez savı vardır. Eski videolarında. Evden sarı bezi bile getirin gelirken der. Geçen eşyaları toplarken kulaklarını çınlattım. Tekrar tekrar selam olsun kendisine...

• @denizci10 ben de dün mutfakta temizlik yaparken geçen ayki videosunu dinledim orada yine bahsetti sarı bezden 😂 ama çok mantıklı, ilk zamanlar buradan götürdüğümüz paraları harcayacağımız için valize sığacak herşeyi götürmek gerekiyor bence de👍🏻

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek kesinlikle öyle.

• saribez tarikatinin muhterem uyeleri 🙂 Gonul dostlarim 🙂

Arkadaslar dolar dayanmis 20ye... cok ciddi bir butceniz yoksa dolapta garip ecis bucus duran yarim limonu bile strecleyip atin bavula 🙂

Cok cimri yada sinekten yag cikaran birisi asla degilim, bir cok kisi taniyor artik... ama gercekten bir cok kisiyi zorluyor bu maddiyat olaylari... Yerleseceginiz yerin durumuna iklimine vs gore bir onceki gece orada birakip ertesi hafta burada satin almaniz garanti olan getirebildiginiz her seyi getirin derim...

• @semavi herşeyi satıp, bağışlayıp bir gömlek bir pantolon ve sırt çantasıyla gitme hayali kuran ben gibi arkadaşlar bu iletiyi görünce üzüldü 😊

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi en başlarda ben bu sarıbez olayına karşıydım. Yeni hayat yeni eşya diyordum. ama oraya gidip fiyatları görünce fikrimi değiştirdim. eşyaları şimdi ayırıyoruz ona göre hazırlanıyoruz.

• @Muhtaradana, içinde söyledi: Dallas,Plano

@semavi herşeyi satıp, bağışlayıp bir gömlek bir pantolon ve sırt çantasıyla gitme hayali kuran ben gibi arkadaşlar bu iletiyi görünce üzüldü 😊

Bekar birisi icin gayet keyifli bir plan...

4 kisilik bir aile icin ise ayni seyi soyleyemiyorum maalesef 🙂

2009da geldim ve dondum... Tekrar geldigimde sadece ustumle gelirim demistim... ABD cok ucuzdu, TL degerliydi ya da...

2017de ise 2 cocuk daha dahil olmustu nufusa .... Yani nufus 2 kat, dolar ise en az 2 kat artmisti...

Velhasil...

Bekarlara gicik oluyorum 🙂 Isiniz kolay 😃

@denizci10 Sakin bekarlarin gazina gelme 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi yok abi oraya geldiğimde bunu gayet iyi anladım. gaza gelmeye gerek yok.

• ⭐⭐

@denizci10 nasıl bir hazırlık acaba. Fikir vermesi açısından. Neleri satıyoruz neleri amerikaya götürüyoruz?

• ⭐⭐⭐⭐

@selamibasaran hocam o işe turkcell bakıyor 😂 😂 şaka bir yana eşim kendisi hazırlıyor. ben sadece kendi kıyafetlerimi götürüyorum sadece. gerisi eşimin kontrolünde. Tupperware lerini koyacak, kahve fincan seti, kahve cezvesi, rakı bardağı, çatal bıçak, porselen çaydanlık, çelik çaydanlık, mutfak havlusu, masa örtüsü, nihale, kesme tahtası, şimdilik koyduklarımız. daha ne koyacağız bilmiyorum. zamanla kutuya yerleştiriyoruz işte. liste yapacağız o zaman tam listeyi veririm.

• ⭐⭐

@denizci10 😂 rusyadan dönerken 7-8 valizle dönmüş en az 3-5 valizlik eşya dağıtmıştım. Bende ordan gelirken neler neler getirdim.
    Amerikaya kesin yerleşecek olsam ilk 1 ayımda çok lazım olacakları götürürdüm.
    Kahve fincanı ,çay bardağı,çaydanlık ve rakı bardağı mantıklı. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 abi maşallah yine harikalar yaratmışsın 👌

Benzer Başlıklar

• 15
  • 1
  • 125
  • 76
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |