Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• mülakat için, tapu ve diploma tercümelerinin yenilenmesi gerekiyor mu? tercümelerin üzerinde tarih yazılmamış, bendekilerde

• MERHABA ARKADASLAR,
    (NEWYOK) EYALETI 3 KISILIK BI AILE ICIN MULAKATTA 40 K$ GOSTERMEYI PLANLIYORUM NASIL YORUMLARINIZ???YETERLIMI BIRAZ DAHA YUKSELTSEMMI????
    BU ARADA EV VE ARABA TAPUSUDA GOSTERICEM

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@civan1453 meslekte varsa iş bulabileceğin ozaman sana kırmızı halı sererler

• @ayvalik10 tesekkurler kardesim meslek turizm: restaurant ve otelcilik 8yildir yoneticiym ingilizcem ileri duzeyde ve akici, newyork secme sebebimde bu yuzden zaten...

• @civan1453 görüşmeyide ingilizce yaparsanız pasaporta vizeyi basarlar hemen oracıkta teslim alırsınız size şimdiden h.o 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@civan1453 vizeyi sana konsololuk kendisi verir arkadan da adet yerini bulsun bir maşrapa su döker

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@somebody, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells bu bilgiyi mülakat yönergeleri diye bir dosyada gördüm fakat belge şu anda web de çıkmıyor. Eski bir yönerge olabilir. Şu andaki current mülakatla ilgili belgelerde (ne ceace ne de konsolosluk) böyle bir ibare yok. EB ve DV için ortak talimatlar var. Böyle bi r şey olsa konsolosluk (veya NVC) bana bilgi vermez miydi diye de düşündüm, yani 40 kere yazıyorlar heryere..bütün linkleri kontrol ettim. Konsolosluğa sorsam mı sizce?

bu bilgi eski yonteme ait, sormaniza gerek yok. Guncel yonlendirmeleri takip etmelisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@somebody, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

mülakat için, tapu ve diploma tercümelerinin yenilenmesi gerekiyor mu? tercümelerin üzerinde tarih yazılmamış, bendekilerde

o durumda gerek yok.

• merhaba, forumda yeniyim hep merak ettigim bir sey var.
    banka hesabimda gereken parayi gosterebiliyorsam ama amerikada tanidigim yoksa ve ( lisans-isletme mezunuyum ) orada yapabilecegim gecerli bir meslegim ( muhendis-ascilik vb ) yoksa greencard ciksa bile bu vize mulakatinda nasil bir dezavantaj olur. bunu nasil aşarım. oraya gidip delivery-uber-lift yapacam demek ne kadar dogru. vize alamamama neden olurmu?

• @crazycells Merhaba, yeminli tercüman benim doğum tarihimi 1988 yazmış bunu yeni farkettim, ben 1998 doğumluyum mailden evraklari cektim gonderdim 3 gün geçti sizce endişe edilebilecek bir şey mi bu? O Yemini tercüman denilen şahıs yüzünden şimdi elenmesemde.

• @crazycells Tekrardan yaptırıp yine göndere bilirmiyim dogum belgesini?

• @ss74, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

merhaba, forumda yeniyim hep merak ettigim bir sey var.
    banka hesabimda gereken parayi gosterebiliyorsam ama amerikada tanidigim yoksa ve ( lisans-isletme mezunuyum ) orada yapabilecegim gecerli bir meslegim ( muhendis-ascilik vb ) yoksa greencard ciksa bile bu vize mulakatinda nasil bir dezavantaj olur. bunu nasil aşarım. oraya gidip delivery-uber-lift yapacam demek ne kadar dogru. vize alamamama neden olurmu?

Bankada yeterli miktari gosterebiliyorsaniz ve soruldugu taktirde kaynagini da aciklayabiliyorsaniz (ki pek sorulmuyor) sorun olmayacaktir. Mesleginiz orada gecerli olmasa bile planlarinizla ilgili bir iki cumle soyleyebilmelisiniz. Uber disinda yapabileceginiz isleri dusunup onlari anlatabilirsiniz. Ds260 formunda yapacaginiz is dali bolumunde ne sectinizse onunla ilgili bir seyler soyleyin.

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @turcouz, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Kentucky Consular Center

tesekkur edeirm

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ss74, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

merhaba, forumda yeniyim hep merak ettigim bir sey var.

bu dediginiz genelde gecici olarak yapilan islerden. Konsolos sorarsa bu soruya tam olarak yapmak istediginiz is olarak cevap almak isteyecektir.

Maddi olarak kendinize yetebileceginizi gosterdiginiz surece sorun olmamasi lazim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ayvaz-Azizov, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells Tekrardan yaptırıp yine göndere bilirmiyim dogum belgesini?

tekrar gonderebilirsiniz. Sizden kaynaklanmayan bir hata, o nedenle sorun cikmayacagini dusunuyorum.

• @crazycells Cevap için teşekkür ederim, evet tekrar yapıp gönderdim zaten açıklama yazarak.

• Merhaba.
    Diplomayı tercüme ettirmeye gerek yok değil mi ?

• Merhaba arkadaşlar.An itibari ile aldığım elektronik postayla randevu tarihimiz belli olmuştur 🙂 Yeniden ve mutlu biteceğini temenni ettiğimiz son bekleyişe geciyoruz 🙂

• @selcuk8138 hadi hayırlısı olsun:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |