DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dv 2025 kazananıyım EU 8 bin küsür sıra numaram var sizce mülakat sırası gelir mi ? 8xxx nasıl bir sıra

• @Gs1905 benim 50xx ve hala bekliyorum yap kıyasını

• ⭐⭐⭐

@newbie97 Ben 13. senemde kazandım, aslında daha önce başladım ama arada boşluk olduğu için onları sayamıyorum.

Yıllar içinde sadece eğitim derecem değişti, diğer her şey ayiniydi, ve gerçekten çok yüksek bir CN ile çıktı malum imzamdan belli. Sonuç olarak bunlarla ilgisi yok, bir de her sene yeni fotoğrafla başvurdum ama bunun da o kadar etkili olduğunu düşünmüyorum. Yani sanıyorum cevabınız bu sorularda değil.

• merhabalar dv25 de green card kazandım sıralamam 19xxx ankaradan mulakat gelirmi ilk sorum bu birdemülakat süreci yada işleyişi nasıl oluyor ve geçen sene en soın hangi sıralamalar alınmış bilgisi olan biri bana yardımcı olursa seviniri,m dosya taşıma gibi bir seçeneğim yok hatta param yok dosya taşımak ve o ülkeye girmek için bilgisi olan biri bana yardımcı olursa sevinirim teşşekkür ederim

• Benim case de 14XXX 10 bin üstü zor diyorlar bakalım belli olmaz

• Geriye dönük siteden excel formlarına baktım ben biraz aslında DV2022'den sonra sorunlar başlamaya başlamış. Son iki başvuruda sorunlar var bu sene ne olur bilemiyoruz eğer bu senede böyle olursa benim gibi +11K üzeri olanlar artık sonrakilere çekilişlere kaldık gibi ama umudumuzu yitirmemek lazım.

• Arkadaslar cehaletimi maruz gorun case numarasi 5000 veya 13000 dediginiz zaman ornegin toplamda 55000 kisi kazandi bu sene ve bu numaraya gore mi 5000. sirada veya atiyorum 13000 sirada olunuyor randevu icin ? Mantigini aciklayabilecek biri varsa sevinirim tesekkurler.

• @AE123 DV programı kapsamında her yıl maksimum 55000 vize verilir. 55000 case değil. Ancak kazanan sayıları bazı bölgelerde 100 binlere kadar çıkabiliyor. Yani her sene vize alabilecek kişi sayısından daha fazla kişi çekilişi kazandığını görüyor. Bundan dolayı vize bültenleri açıklanıyor. Vize bültenleri ile ilgili bilgi almak için Sayılarla DV2025 başlığını takip edebilirsiniz. Sizlerin case numberı ise vize bülteninde ne kadar öncelikli olacağını bundan dolayı da ne kadar erken vize alabileceğinizi gösteriyor. Örnek vermek gerekirse dosya numarası 100'lerde olan bir kişi genelde Ağustos ayında açıklanan vize bülteni ile cut off oluyor ve Ekim ayında mülakatına girebiliyor. Fakat unutmayın. Sıra numarası 5000 olan bir kişinin önünde 4999 case olmuş olmuyor. Sistem bazen sıraları atlıyor. Mesela örnek vermek gerekirse bu sene 2025EU165322 numaralı bir casede hiç kimse olmayabilir. Önünüzde kaç case olduğunu ise 1 Ocak 2025 tarihinde açıklanan ceac verileri ile görebileceksiniz. Yanlışım varsa adminler veya bilgili arkadaşlar düzeltsin lütfen. Bol şanslar.

• @Hope-Breaker Verdiğin bilgi için teşekkür ederiz, peki şuan DV2024 takvimi aktif sanırım DV2025 takvimi takribi ne zaman başlar? Çünkü takvime göre DV2024'den çok çok kişi geride Ankara.

• @evrentnrkl Merhabalar, aslında DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığının ilk iletisinde görsel olarak bulunuyor sorunuzun cevabı.

• @evrentnrkl acele etmeyin daha bir ekim gelsin ,süreç başlasın bunları o zaman düşünürsünüz, dosya taşıma nedir ,nasıl yapılır hepsini öğrenerek ona göre aksiyon alırsınız

• @Muhammed-Priv birincisi geçen sene dediğiniz bu sene oluyor ve süreç daha bitmedi, ikincisi para yoksa aşk da olmuyor, dosya taşıması, hesapda para göstermesi hepsi Benjamin Franklin e bakıyor

• @evrentnrkl birde sonraki çekilislere kaldık demişsiniz önce şunu anlamak lazım çekilişte size çıkma olasılığı ne?,11k case numberla bir şekilde vize alma olasılığınız ne? Sanırım anlatabildim

• Arkadaşlar ds260 formunu doldurmak için Amerika'da gösterebileceğim bir adrese ihtiyacım var. Geçtiğimiz senelerde green card kazanıp, aynı zorlukları yaşayan arkadaşlar var biliyorum. Adresini benimle paylaşma konusunda yardımcı olacak birisi var mı acaba? Airbnb, adres kiralama gibi olayları denemek istemiyorum çünkü riskli olduğunu düşünüyorum.

• @lesnarhomie Merhabalar, öncelikle lütfen Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin , paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Böylelikle süreciniz ile alakalı daha verimli cevaplar alabilirsiniz. Sonrasında DV2025 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Ayrıca süreciniz ile alakalı sorularınızı DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığında sorunuz. Sorunuz ile alakalı olarak ise yine en son paylaşmış olduğum başlığın ilk 4 iletisini okumanızı tavsiye ederim.

• EU ile başlayan Case numaraları için EU Green Card kotası son yıllarda ortalama ne kadar olarak uygulandı? 4000-5000 arası case numarası olan bir aile Ankara dan mülakat alabilir mi?

• @minnesota alırsın, alana kadar da lanet edersin tüm sürece

• Dosya numaram EU20XXX şeklinde iyi mi kötü mü? Birde adres istiyor bu adresi şimdilik boş geçip mülakata yakın mı değiştirmemi önerirsiniz? Elimde herhangi bir adres yok..

• @fsdfsfd şimdilik boş gecseniz olur diye düşünüyorum, ilk sorunuza gelecek olursak evet 20k gerçekten kötü bir number

• @hsn-kartal 2025EU00020XXX şeklinde benimki mesela iyi bir dosya numarası olması için nasıl olmalıydı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |