DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş Bende öyle düşünüyorum. Toplam 6 mail atmışım 1 hafta da . Spam olmaz umarım 🙂

• Arkadaşlar selamlar asıl talihli olan eşimin da forumunu göndermiştik. Bu ay evlendik ve beni forumuna ekledik. Ekledikten sonra benim forumumu da doldurduk bugün. Form sonunda submit ederken son sayfada case numberi istiyor bilirsiniz tekrardan. Case numberi yazarken 0000 sıfırı yazmadan yazıyorduk öyle yapmıştık ilk ds formunda eşiminkini bunu yaparken bugün benimkinde bu ayrıntıyı unuttum 0000 lı şekilde yazdık. Asıl talihli değilim sorun olmaz diye düşünüyorum benim formdaki hatalardan ama yine de sizlere bir danışmak istedim fikri olan varsa belirtirse çok memnun olurum 🙏🏻

1. Mailim den sonra başardım sanırım🥳 yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Bir teşekkür de mailimle ilgilenip dosyamı taşıyan KCC çalışanı Bozana' ya😅

Thank you for your inquiry.

Based on the information you have provided, your interview location has been changed from Ankara to Vienna. The new interview location will not appear on your DS-260, but will be used by KCC for scheduling purposes. When we have scheduled your interview, you will be required to log into the Entrant Status Check (ESC) to view your appointment notification. At that time, please verify that your appointment is scheduled for the correct post. If for any reason it is not, you may contact KCC again at

• @VIRTUE hayirli olsun hocam valla o kadar cabaladiniz olmasaydi üzülürdüm. Umarim mülakat da alirsiniz.

• @VIRTUE
    Tebrikler

• @VIRTUE hayırli olsun sonunda başardınız inşaallah mülakat asamasinda sorun yaşamayalım hiç birimiz

• @rezanclz @serserotek @Uzuzi destekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

• Dosyasını Viyana'ya taşıyan arkadaşlar Schengen vizesine Avusturya üzerinden mi yoksa farklı bir ülke üzerinden mi başvuruyorsunuz?

• @lesnarhomie Benim yeşil pasaportum mevcut. sıkıntı olmayacak sanıyorum.

• @VIRTUE Evet öyleyse olmaz muhtemelen. Peki Viyana'ya dosya taşıyan arkadaşların çoğunluğu yeşil pasaporta mı sahip?

• Öncelikle herkese Greencard sürecinde başarılar diliyorum. Bir sorum olacak. Case numberim 18xxx ve dv25 sürecinde Ankaradan mülakat almam mümkün gözükmüyor. Kazakistan, Almaty ABD konsolosluğunun vize işlemleri çok olumlu gözüküyor. Asıl sorum şu benim Kazakistanda Babası Alüminyum fabrikası işleten yakın arkadaşım var. Babası ile konuşup beni cs numberimin sisteme düşeceği tarihlerde orada çalıştıracağına dair bir belge vs. Çalışma izni çıkarsam konsolosluk veya KCC dosyamı taşır mı. Böyle bir şansım varken nasıl hareket etmeliyim? En azından Kazakistanda tanıdığım var yani kalabilirim orda. Yardımcı olabilir misiniz ? Seneye Üniversite son sınıf olacağım.

• @lesnarhomie Şimdiden mi başvuruyorsunuz ? vize kısa süreli o yüzden currrent olduktan veya mülakat tarihi aldıktan sonra başvurmayı düşünüyorum. önceden farklı AB ülkesine kısa süreli gezi düşünüyorum.

• @lesnarhomie Forumdan takip ettiğim kadarıyla Schengen vizesi almadaki zorluklar nedeniyle Viyana'ya dosya taşıyanlar ya vizesi olanlar ya da yeşil pasaportu olanlar oluyor. Henüz vizesi olmayanlar vize istemeyen ülkelerdeki konsolosluklara (Tiflis, Umman, Balkan ülkeleri, Hong Kong, Kuala Lumpur) dosya taşıyorlar.

• Bu ileti silindi!

• @Ertan-Turgun Tiflis Gürcistan oturum istiyor.

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

@VIRTUE böyle devam ederseniz spame yönlendirirler otomatik zaten dünden beri bir çok kez mail attınız çünkü. Bırakın 1-2 gün mail atmayın ardından sade bir mail ile tekrar şansınızı deneyin

Spam olacağını sanmıyorum. Kcc’nin en yoğun olduğu zamanlarda günde 2-3 mail atıyordum, hiçbir sorun yaşamadım. Faydası oldu mu? O da olmadı 😅
    Ama konsolosluklarda durum farklı. Konsolosluklara sık yazınca engelliyorlar.

@VIRTUE eğer yine saçma cevap alırsanız başka bir mail adresinden deneyin bir de.

• ⭐⭐⭐

@yalcin61, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

Öncelikle herkese Greencard sürecinde başarılar diliyorum. Bir sorum olacak. Case numberim 18xxx ve dv25 sürecinde Ankaradan mülakat almam mümkün gözükmüyor. Kazakistan, Almaty ABD konsolosluğunun vize işlemleri çok olumlu gözüküyor. Asıl sorum şu benim Kazakistanda Babası Alüminyum fabrikası işleten yakın arkadaşım var. Babası ile konuşup beni cs numberimin sisteme düşeceği tarihlerde orada çalıştıracağına dair bir belge vs. Çalışma izni çıkarsam konsolosluk veya KCC dosyamı taşır mı. Böyle bir şansım varken nasıl hareket etmeliyim? En azından Kazakistanda tanıdığım var yani kalabilirim orda. Yardımcı olabilir misiniz ? Seneye Üniversite son sınıf olacağım.

Dosyanızı kcc aracılığı ile taşımak için oturum iznine ihtiyacınız yok şu an. Ama konsolosluk mülakatta bunu sorabilir, hazırlanmanızı ona göre yapın.

• Herkese selamlar,
    Dosya numaramız nedeniyle Ankara'ya güvenmediğimizden KCC üzerinden Frankfurt'a taşıma yapmayı düşünüyoruz. Yeşil pasaportumuz olduğundan ülkeye girişte sorun yaşama ihtimalimiz düşük ancak konsolosluk mülakat için oturma izni sorarsa ne yaparız diye düşünmeden de edemiyorum.
    Taşıma yapan arkadaşların bu soruya karşı nasıl bir önlemi var veya Ankara'dan zaten sıra gelmeyecek bari böyle deneyelim en azından mülakatta derdimizi anlatırız diye mi düşünüyorlar 😀

• @marius Elçiliğe mail atın. kesin oturum istiyoruz derse taşımak riskli olabilir. dosya taşıyan bir çok kişi % 100 emin olduğu için taşımadı en azından ben öyleyim.

• @lesnarhomie yeşil pasaportum var benimde o yüzden vizeyle ilgili bilgim yok maalesef

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.3k

| | | |