DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @MMT

Vizeniz hayırlıs olsun. Yeni hayatınızda başarılar.

• @Revolter çok teşekkür ederim abi. Ben de sizle tanıştığıma çok memnun oldum, tekrar görüşmek dileğiyle. 🙂

• @yusufalak çok teşekkür ederim Yusuf bey. Ben de sizlere mülakatınızda kolaylıklar dilerim.

• @MMT detayli anlatiminiz icin tesekkurler. Yeni hayatinizda mutluluk, huzur ve bol sans diliyorum ✌🏽

• ⭐⭐⭐

@MMT Gozunuz aydin! Gule gule kullanamaniz dilegiyle. Simdiden iyi yolculuklar dilerim.

• @Biks biraz fazla mı detaylı oldu diye düşünüyordum ben de ama hora geçtiyse sevindim. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım siz de en kısa zamanda dosyanızı taşıyıp vizenize kavuşursunuz.

• @lumos çok teşekkür ederim. Size de paylaştıklarınız için minnettarım.

• @MMT tebrikler, yolunuz açık olsun. Bundan sonraki aşamalarda da bol şans 🍀

• @ATS16 çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için, eksik olmayın. Ben de size mutluluklar diliyorum.

• Herkese selamlar, bugün vizemiz onaylandı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Müsait zamanda tüm süreci en ince detayına kadar paylaşacağız…

• @MMT hayırlı olsun ,yeni yaşamınızda mutluluklar diliyorum

• @hsn-kartal çok teşekkür ediyorum. Darısı başınıza, umarım siz de alırsınız vizenizi.

• @MMT hayırlı olsun hocam. tebrik ederim. yeni hayatınızda başarılar.

• @OzzieOzzy8 teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için. Siz de ulaşırsınız umarım hedefinize.

• @MMT Muhammet seni tanıdığıma çok memnun oldum. Yolun açık, hayallerin gerçek olsun güzel yürekli arkadaşım. Selamlar, sevgiler.

• @mamudo teşekkür ederim abi. Ben de sizlere ailecek sağlıklı mutlu bir yaşam dilerim. Selamlar

• @MMT tebrik ederim,yeni yaşamınızda sizlere başarı ve mutluluklar dilerim.

• Dostlar Merhabalar Biz Viyadan 23 Mayıs perşembe mülakatımız olumlu, geçti, 24 Mayıs cumada vize basılı pasaportlarımızı ve sarı dosyalarımızı aldık. İstanbul’a dönünce Tüm deneyim süreçlerini aktarıcam. Umarım en kısa zamanda herkes vizesi alır.

• @gacal teşekkür ederim dilekleriniz için. Siz de umarım en rahat şekilde atlatırsınız sürecinizi.

• Merhabalar, sizlere sağlık muayenesi deneyimimizden bahsetmek istiyorum.
    Bugün saat 09:40 gibi Ankara Unganlarda sağlık muayenemize girdik. Görevli arkadaşlar çok ilgili ve güler yüzlüydü. Gerekli evrakların hepsini yanımızda getirmiştik fakat bizden sadece pasaportlarla beraber covid aşı belgemizi ve aşı takvimimizi istediler. Sonrasında muayenemizi olduk. Çok kısa sürdü. Prosedür gereği bir çok soru sordular ve iki aşı yapıp bitirdiler. Sonrasında muayene için ödememizi yapıp kan vermeye yönlendirdiler. Kanımızı verdikten sonra orada da ödememizi yaptık ve röntgen alanına geçtik. Tüm işlemlerimiz 1.5 saat sürdü ve pazartesi sonuçlarımızı alabileceğimizi söyleyip işlemlerimiz tamamlandı.

Umarım bekleyen herkesin sonuçları kolaylıkla geçer.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |