DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• antikor testlerini bebeklerden de istiyorlar mı acaba? 2.5 yaş+1 yaş çocuklarımında antikor testleri olması lazım mı?

• ⭐⭐⭐

@ozkan-akbulut Nerede gireceksiniz mulakata ya da soruyu neredinicin soruyorsunuz bilmiyorum ama kucuk cocuklarin asi karti/belgesi zaten oluyor, teste gerek yok ki, genelde yetiskinlerde belge olmadigi icin test gerekiyor. Tabii bunlar Ankara icin gecerli degil. Onlar her sekilde yapar (!) asiyi.

• Süreç hakkında ilk defa böyle bir durumla karşılaştığını ifade etti. Tekrar mail attık ama dönüş bekliyoruz. Benimle beraber 2 arkadaşım mail atıp onlara dönüş yapılması ama bana cevap verilmesi şu an için anlamsız kalıyor. Nasıl bir adım atmam gerekecek bilmiyorum. Sadece beklememiz gerekiyor. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba merak ediyorum

• @furkansn onceden yoktu ama oturum almak 1-2 ay suruyor.

• @selun Benim vizem şuan yok, ama Ağustos ortasinda olmuş olacak; ama suan vize sorunu olmayan arkadaşlarım da olumlu / olumsuz yanıt alamıyor Viyana konsolosluğundan.

• @ugursway Merhabalar süreç az kalmışken ve mülakat almış dosya mülakat almamış dosyadan daha ilerde diye düşünürsek şu şekilde ilerlenebilir mi bu işlemi CN yüksek ve artık son çare olarak gören birisinin olduğunu varsayarak söylüyorum mesela Türkmenistan a tamam ben geliyorum ve bana haziran ayına mülakat planlar mısın dedik ve bize mülakat maili geldi dosyamız ready daha sonra diğer konsolosluklara bak ben mülakat alan dosyayım fakat bu tarihte senin ülkende olacağım benim dosyamı taşır mısın? Bu kesinliği olmayan yoruma açık bir konu tecrübeli üyeler ve adminlerimiz daha güzel yorumlayacaktır.

• Sayın @lumos size bir şey sormak istiyorum Ceac data ya baktığımda Ankara EU bölgesinde 1 kişiye mülakat vermiş(8000-12000)arasında .Ben mi yanlış anladım acaba bunu merak ettim ve doğru ise de böyle bir şey mümkün mü? Teşekkür ederim yardımlarınız için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@akaynak-3546 muhtemelen dosya taşımız bir case. ilerleyen dönemlerde bunu 25.000 olarak da görebilirsiniz.
    DV2021 yılında, bülten 5000 iken, 27.000'de bir aileye (anne+ baba 7 çocuk) vize basmış bir konsolosluk ankara.
    kısaca konsolosluk istediği dosyaya, istediği zamana mülakat verebilir.

• @gucarslan anladım. umarım o mail biz dahil bekleyen herkese gelir. Teşekkür ederim

• @ATS16 Daha önce fark etmedim. çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

• @Nevzat-0 benım yesıl pasaportum olmadığı ıcın onu bılmıyorum maalesef. Bu bilgileri orada çalışan bir akrabamdan öğrendim.

• @sebnem_ hanım merhaba forumda aradım bulamadım aramalardada çıkmadı. kcc ye dosyanın tasındımı sorgusunu nasıl yapmalıyım bilgi verirseniz sevinirim

• Oturumum mevcut olduğu halde Kuala Lumpur şu an dosya taşıma talebimi kabul etmedi. Süreç nasıl ilerleyecek bilmiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mdogann77 farklı bir mail ile oturum evraklarınzı da ekleyerek tekrar mail atın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ismaiakar "mülakat yerim neresi" yazıp yollayın.
    bu konu çokça cevaplandı

• @musa-k karadağdan çalışma izni almanızın mülakat yeri olarak viyanaya taşımada ne gibi bir faydası oldu. Shengen alırken multi aldınız sanırım ordan viyanaya mı geçtiniz süreç hakkında bilgi verebilir misiniz?

• @gucarslan diğer olumlu döndükleri arkadaşlardan farkım tek olarak evli olmamdı. Şimdi eşimin bilgilerini ekledim ve tekrar gönderdim. Anlam veremiyorum. Atılan mail bu; sizce eşimin bilgilerini ekledim ve dönüş ne olur ?

Dear Applicant,

Thank you for your inquiry. Based on the information provided, we are unable to accept the transfer of your Diversity Visa case to Kuala Lumpur.

Kind regards,

• @Yaşar-Baykal
    Türkmenistan dosyanızı taşımak için sizden ülkeye girdiğinizin kanıtını isteyebilir, ülkeye giriş yapmadan bir şekilde bu engeli aştınız diyelim, bu durumda dosyanızın farklı bir konsoloslukta işlem görmesini talep edebilirsiniz. Ancak bunun için de geçerli sebepleriniz ile beraber ilgili konsolosluğu ikna etmeniz gerecektir. Tüm bunları başardığınızda mümkün olacaktır.

• @mdogann77
    Dosyanızı nasıl taşıdığınızı bizimle paylaşırsanız size elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |