DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ÖNDER-LAPÇİN sizde diğer talihli arkadaşlarımız gibi sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen

• ⭐⭐⭐

@ckirge lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız

• ⭐⭐⭐

@turkishairlines forumdan faydalanırken forumun gerekliliklerinide yerine getirelim lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız

• arkadaşlar sıran 8400 de sizce bu sene ankaradan vize alma ihtimalim var mı? Sanırım dosya taşımak içinde biraz geç kaldım bu seneki loto yandı gibi geliyor bana sizlerin bu konuda yorumu nedir?

• @jtcarlos teşekkür ederim 🙏

• @Esra-Siren, 25 Haziran Salı günü mail atmıştım aynı gün Malezya'dan yanıt aldım ancak neden gereklilikleri sağlamadığımı sorduğumda bir açıklama yapmadılar.

• @Biks bekledigim uzere HK olumsuz donus yapti arkadaslar. KL’ dan gelecek olan cevabi sizlerle paylasacagim.

• Başka bir başlıkta bir talihli “Bu KCC kafayı yedirtir.“ yazmıştı. Asıl kafayı yedirten Maskat konsolosluğu galiba… Yakın zamanda mailine cevap alabilen oldu mu acaba?

• Merhaba dosyamın tekrar açılması ve eşimin eklenmesi için onay geldi çok şükür.
    Randevu kendi adıma var eşim için de ayrıca almam gerekli mi acaba yoksa benim ana kazananın randevusunun olması yeterli mi bilgisi olan var mıdır?
    Teşekküler

• @Mervc eşiniz için de ayrı randevu alacak siniz sağlık için.

• @cebrailoz teşekkürler fakat mülakat için eşim içinde randevu almam gerekli mi bilgisi olan var mı acaba teşekkürler

• @Biks merhabalar; umarım biran evvel sevindirici haberi alırsınız. aklımıza bir şey takıldı HK dan Malezya ya geçerken transit vize istiyor mu aktarmalı uçuşlarda? sadece havaalanına uğrayıp damga bastımak için pasaporta

• @akaynak-3546 Hem HK, hem de Malezya için, Türk vatandaşı olarak vizeden muafız (sanırım 6ay içinde 90 gün boyunca). Geçişlerde her hangi bir vizeye gerek kalmıyor.

• @Fatih-Kaymak teşekkür ederim cevabınız için aklımıza takıldı da eşim de gitmeyi planlıyor acaba dedik aktarma yapınca(aktarma yapılan ülke böyle bir şey ister mi?)

• @akaynak-3546 varış ülkelerinin Türk vatandaşlarından vize istemediğinden emin olmanız yeterli. Bundan emin olduktan sonra bir sorun yaşamayacaksınızdır.

• @Fatih-Kaymak teşekkürler cvp için

• @Fatih-Kaymak @akaynak-3546 Fatih arkadasimin da belirttigi gibi bu iki ulke Turkiye vatandaslarina 180 gun icinde 90 gun vize muafiyeti veriyor. Hong Kong’ a aktarmali bildigim iki sefer var, Katar ve Cin aktarmali. Katar(Doha) 24 saate kadar transit vize kabul ediyor ama Cin’ i net bilmiyorum. Ben Doha aktarmali geldim, Hong Kong’ tan da Malezya’ ya direkt ucus var.

• merhabalar, aklıma takılan iki soru var, eğer başka başlıkta olması gerekiyorsa oraya taşıyabilirim.

1. giriş tarihinden itibaren ortalama kaç günde green-card belirttiğim adrese ulaşır?
      (12 haziran da NY JFK den giriş yaptım, adres olarak Virginiada bir adres belirtmiştim.)

2. bu süreci takip edebileceğim bir site var mı?
      (green-card ücretini ödediğim no ile kontrol uscis üzerinden baktığımda genel bir bilgilendirme çıkıyor)
      (bu arada, SSN numaram 26 haziranda belirttiğim adrese geldi.)

• Selam, forumdaki postları geriye dönük taradım, ama sorumun cevabını göremedim.
    Aramızda Tayland'a gidip fiziken buradayım, dosyamı taşır mısınız diye mail gönderen oldu mu? Olduysa olumlu olumsuz cevap alabildi mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.3k

| | | |