DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Benim de pasaportum değiştiği için aynı durumu yaşıyorum. Elçiliğe mail atmamız gerekiyor diye biliyorum sn. @rarewonder

• @Zeynep-İlkbal-Yazıcı Pasaport bilgilerini girmemiştim ben 260 formunda yazmadım. Hangi adrese mail atıcaksınız bir de ne yazıcaksınız acaba paylaşırsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

• Herkese merhaba
    14 Agustos 2024 randevumuz geldi. Tüm kazanan arakadaslarin randevuyu alamsı dilegi ile.

• @melikemim Dosya taşımadınız mı ?

• Yok cn 56xx

• Yine kaldımı yoksa

• Hong Kong'a dosya taşımak için gitmeyi düşünen var mı? Bayramda ya da bayramdan sonra gidip şansımı denemek istiyorum, gidip dosyayı taşıdıktan sonra Türkiye'ye geri dönüp mülakat tarihinde tekrar gitmeyi düşünüyorum. Eğer başkaları da varsa haberleşip birlikte gidebiliriz

• @onurmert ben gitmeyi düşünüyorum

• Yine toplu bir mülakat dağılımı olmadı galiba. Mülakat alan arkadaşları tebrik ederim hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

• Merhaba arkadaşlar. Bugün Viyana da Green Card mülakatım vardı. saat 13:00 te. benimle birlikte pınar ve şükran isimli arkadaşlarda girdi. bir de çift vardı onların isimlerini bilmiyorum ama hepimizin Green Card vizesi onaylandı çok şükür. Ramazan isimli arkadaşımızda 2 gün önce mülakata girdi ve bugün pasaportunu teslim aldı buradan vize onaylı şekilde. bizim pasaportlarda pazartesi verileceği söylendi. şimdilik bunları paylaşmak istedim. dosya taşımada detaylı olarak yazacagım birkaç gün içinde . umarım bekleyen herkes vizesine kavuşur.

• @onurmert bende düşünmeye başladım

• Selamlar,

Esim Ukrayna vatandasi oldugu icin "Evsiz Ulkeler" FAM kodu ile birlikte case'i Polonya ya da Almanya'ya tasiyabiliyor. Ancak benim schengen'im yok ve randevu almaya kalktigimda bu yaz icin hic uygun tarih gostermiyor.

Ikimiz icin de vize gerektirmeyen ulkelere mail atiyoruz tasinmasi icin, su anlik olumlu donen olmadi. En kotu seneryoda sansimizi kaybetmemek icin esim Almanya ya da Polonya'da bensiz olarak mulakat'a girse, daha sonrasinda Ankara'da bana interview sirasi yine gelmez muhtemelen ancak bu sureci 1-3 yil ayri kalmadan yonetmemizin bir yolu var mi? Mesela esime vize basilir ise sadece benim cok kolayca turist vizesi alip esim ile birlikte oturmam gibi, ya da herhangi baska bir ulkede benim icin mulakat duzenlemeleri gibi?

• @onurmert Ben de düşünüyorum.

• @melikemim bu siralama ile size bunu düşündurenler utansın. Tabi hiç bi işi doğru düzgün yapmayan yada yapmak isteyen bi kurum onu bile beceremez. Yolunuz açık olsun ...

• Bugün 18 de dağitım mailleri gelmiş.

• 2022 de forum doldurdum 2023 kazandığımı gördüm 2024 bitiyor hiç bir gelişme yok insanlarla dalga geçmeyin tamamen Türkiye’yi Green Card DV loteryden çıkarsınlar umutlandırıp sonra umutları yıkmak cok kötü yazıklar olsun

• @Ercan-Şen gözünüz aydın olsun inşallah sorunsuz geçer süreciniz.

• Arkadaşlar merhaba bugün mülakat maili aldım. Öncelikle bekleyen herkesin mülakat maili alması dileğiyle. Son bir yılda kovid aşısı olmadım. Sağlık muayenesi olurken orada aşı olmam mı daha doğru olur yoksa oraya gitmeden önce bir sağlık ocağında ya da hastanede kovid aşısı olmam mı daha doğru? Bunu sormamın sebebi aşının sisteme geçme süresinde bir aksaklık veya bir sorun olursa (sağlık muayenesinde kabul edilmeme gibi) sağlık muayenesi ertelenmesin istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

• @Erdem-3
    E devletten.hicbir asiniz kayit altinda degilse saglik muayenesinde soylersiniz.

• @rarewonder
    Biryere mail atmaniza gerek yok en guncel pasaportunuzla mulakata gitmeniz yeterli

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.4k

| | | |