Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: Türkiye'de Pfizer/BioNTech aşısı olmak

@cnpist, içinde söyledi: Türkiye'de Pfizer/BioNTech aşısı olmak

ikinci dozda sure 4 haftaya dustu.

Evet, ancak henüz sistemlerde 4 hafta değil. 16 Haziranda oldum. En erken 30 Temmuzda aşı olabilirsiniz diyor hala. Belki bir kaç gün içinde düzelir.
    Oralarda 2 aşı arasında ne kadar süre oluyor? Biontech için soruyorum.

Az önce baktığımda sistemde de 4 hafta olarak güncellenmiş. 14 Temmuz itibariyle 2. dozu olabileceğim.

• @hadi-BE ben istanbuldayim, dun gec ben de 31 temmuz ikinci doz tarihimi 15 temmuz olarak degistirdim. ailenizde iki doz asi olanlar icin booster aratabilirsiniz. 3 ay once ikinci doz olanlara booster acilmis.

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE ben istanbuldayim, dun gec ben de 31 temmuz ikinci doz tarihimi 15 temmuz olarak degistirdim. ailenizde iki doz asi olanlar icin booster aratabilirsiniz. 3 ay once ikinci doz olanlara booster acilmis.

Bizde henüz 2. dozu olan yok ama teyzem 3. dozu olcakmış bugün 😊

• @hadi-BE gencligimiz var bizim 🙂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE gencligimiz var bizim 🙂

Aslında zor ikna edilmiş büyüklerimiz var diyelim. 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ikinci dozda sure 4 haftaya dustu.

evet, hizla yayilan delta plus varyantindan dolayi sureyi dusurmusler.

• Biontech aşısı covid -19 a karşı koruması en çok güçlü aşı, herkesn kesinlikle olması gereken bi aşı, aşıya duyarlı olmalıyız hala aşıyı reddedenler var, bu şekilde bu hastalığı yenemeyiz , ölenlerin neredeyse tamamı aşı olmayanlar herkesi bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pnrpnr, içinde söyledi: Türkiye'de Pfizer/BioNTech aşısı olmak

Biontech aşısı covid -19 a karşı koruması en çok güçlü aşı, herkesn kesinlikle olması gereken bi aşı, aşıya duyarlı olmalıyız hala aşıyı reddedenler var, bu şekilde bu hastalığı yenemeyiz , ölenlerin neredeyse tamamı aşı olmayanlar herkesi bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum.

evet, bu konuda son haftalarda cok ciddi veriler olustu.. pandemiyi kontrol altina almaya yakin olan ulkeler, asilanmis ulkeler...

GC basvurularindan dolayi henuz firsat bulamadim, ama ilk firsatta bilgileri derleyip foruma aktaracagim.

• ⭐⭐

biz ailece asi olduk, hatunum fpizer asisini iki defa oldu,bir sakincasi yok,bir muddet daha nereye gitsek asi oldunuzmu diye soracaklar.asi belgelerini kopyaladim birer tane kopya arabama koydum,soran olursa iste burda diyecegim.......covit- corona tesirini kaybedecek, bitecek belki tam olarak bitmeyecek,doktorlar her yil gelin korona asisi olun diyecekler zannediyorum....

burda melbourne sehrinde 9 ay lockdown kapanma vardi dun sona erdi, millet sokaklara dokulup adeta bayram yaptilar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sir-altan, içinde söyledi: Türkiye'de Pfizer/BioNTech aşısı olmak

burda melbourne sehrinde 9 ay lockdown kapanma vardi dun sona erdi, millet sokaklara dokulup adeta bayram yaptilar

orada yaz mevsimine giriyorsunuz sanirim sayin @sir-altan ? zaten insanlari evde tutmak cok zor olurdu...
    kuzeyde ise havalar sogumaya basladi... biz kisa hazirlaniyoruz... kisin asilanmamis kisilerde hastaligin gorulme sikligi artacagindan asilanma oranlarinin da yukselececegini dusunuyorum...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |