Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @MySea 1 aydır %3 lük alanda ölü taklidi yapıyor:) ama volatiliteye çok az kaldı bence

• @feuerx Umarim zamani gelmistir! Bekliyoruz uzun zamandir...

• Rusya-Ukrayna savaşı başladığından beri kripto piyasası olduğu yerde sayıyor. Bu kriz çözülmeden eskisi gibi büyük hareketler beklemiyorum. Tabiki bu benim şahsi görüşüm, ytd :))

• 2013 yılında arkadaşım bitcoin almaktan bahsediyordu bana, keşke onu dinleseydim...hay ben bu kafamı 🤣

• btc görünümü çok zayıf arkadaşlar. bunun yanında yüksek cdd verileri geliyor. nşa da btc nin 40 k üstü olması gerekirdi diye düşünüyorum. abd borsaları tarihi zirvelerine çok yakın seyrediyorken btc nin buralarda takılması hiç hoş değil 🙂 dolayısıyla boğa geldi diyebilmek için henüz erken bence. yükselişler olsa bile kalıcı olmayabilir. ama seneye durum farklı🙏

• $35k uzerine kendisini atsa, gerisi gelir gibi sanki ama simdilik baskilaniyor.

• 2024 sonları ve 2025 başlarında riske duyarlı yatırımların genelinde bir boğa bekleniyor. Bunda FED’in piyasayı daha rahatlatıcı kararlar alacak olması etkili olacak. Faizlerin ve enflasyonun git gide düşmesinin beklenmesi gibi şeyler. Bu da doğrudan kripto sekterönü etkileyecek.

Eğer bu varsayımlar gerçekleşirse ve DV-2025 şanslılarından biri olursam Amerika serüvenim harika başlayabilir 🙂

Lütfen her zaman kendi araştırmanızı yapın.

• Bugunlerde BTC $51k civarlarinda. Az kaldi $70k varmasina 🤩

• @MySea kademeli olarak caktırmadan nihayet 50k üzerine atabildi kendini. Umarım saçma sapan haberlerle bozmazlar piyasayı. Benim en büyük endişem elon muskin twitteri satın almış olması geçen boğayı berbat etti manipülasyonlariyla. Milleti hiç bir halta yaramayan boş kedi köpek coinlerine yonlendirip cebini doldurdu. Çok iyi projeler arada kaynadı.

• @ecom Bu defa artik ok yaydan cikti bence. Isin icinde artik yogunluklu olarak AI teknolojisi var ve onumuzdeki doneme kesinlikle damga vuracaklar. Ulkeler bile artik bu yonde regulasyonlar yapmak zorundalar. Yani kisilerin spekulasyonlari ve manipulasyonlar artik insanlari eskisi gibi cok dogrudan etkilemiyor. Teknolojiyi her alanda kullanim gun gectikce artiyor. Crypto piyasasi artik devasa bir market haline geldi ve oldukca teknolojik ve global.

• Bugun BTC $57k gordu.

• 47k - 48k bandına bir düşüş ve sonrasında 69k'ya çıkış bekliyorum. Bu sene 150k beklentim var ve 3.çeyrek bitmeden gerçekleşme ihtimali yüksek benim nezdimde. Tabi spot alım yapanlara saygım var ama futures işlemlerle kazanç sağlayan biri olarak spotçulara HODL etmeye devam diyorum. Özellikle bu sene kesinlikle elinizdeki malı kaptırmayın sakın. Altcoinlerde de OSMO, KAS, INJ gibi coinlere yatırım yapacakları kesinlikle destekliyorum.

• 57699$ BTC için kritik destek. Eğer burayı hacimli yukarı atarsa 63072$ , burayı da yukarı atarsa 69198$ bandına gidecektir. Eğer 57599$ kırılmazsa 53077$ desteği ve onun altında da 48671$ desteği var. Herkese hayırlı ve bol kazançlar...

• 59068$ ... direnç destek vs demeden hacimli kırdı.. bullish devam ediyor...

• @damian5 Hedef $150k 😛

• Böyle devam ederse 150k hayal değil... ama bir noktada nefes almak için ve piyasa daha çok oyuncu girmesi için geri çekilme bekliyorum. O da minimum 47-48k. Daha altını bekleyen hayal görür..

• 20:10 itibari ile 62.913 ... vay vay vay

• Hedef $150k!

• Dalga mı geçiyorsunuz, ciddi ciddi cevap mı yazıyorsunuz anlayamadığım için sormak istedim? Yanlış anlamayın lütfen.

• ⭐⭐

AGA BU NEDIR

Benzer Başlıklar

• 185
  • 20
  • 13
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.2k

| | | |