Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• düşük CN beklentisi olan arkadaşlar hangi donelerle bu rakamları açıklıyorsunuz ?

• @superdem22 ben cok dusuk beklemiyorum aslinda kac olacaginida tahmin edemiyorum bi fikrim yok ama onceki aylara bakarsak yine dusuk gelecegini tahmin etmek zor degil gibi

• Yani genel gidis insanlari hakli olarak bu dusunceye yoneltti

• @superdem22 senin tahminin ne ? Hesaplama yapan sensin ben burdaki yazilanlara gore fikir yurutuyorum

• Önceki senelere ya da bu seneye bakıldığında fiscal year içindeki artışlar ( ne kadar arttığı çok ya da az ) bir anlam ifade etmiyor. Yani Vize bülteni final cutoff'a kadar faydalı bir bilgi kaynağı değil.

• Bekleyip gorecegiz o zaman. Yinede senin hic tahminin yok mu

• @metert 2015 ve 2018 Issued / real id correlasyon datası paylaşmıştım. kafama yattı. EU'ya 19500 gibi bir vize verilirse 28K civarında final cutoff görürüz. Bu biraz altı ya da üstü de olabilir. Tabloya bakınca ocak ayından itibaren hem 2015 hem de 2018'de ( Issued / Real ID) değişim ivmesi Haziran'a kadar nedereyse aynı. Haziranda şuan bu oran 1,13 ancak geriden gelenlerle beraber 2015 correlasyonuna uyum sağlayabilir. Neyse az kaldı zaten bekleyip görelim derim.

alt metni

• @superdem22 bu tabloya göre 24800lere çıkması % 1 milyon garanti gibi

• inşallah ucundan kaçırmam bi 100 daha artsa güzel olur

• 2015 te 43 binde bitmişti sanırım. o sene avrupaya ve totalde verilen vize sayısı neydi

• tahminim 24900

• @yekta umarım sıra gelir sana yekta.

• Eğer data science diye birşey varsa ben 24-25K gibi bir cutoff'da biteceğine inanmıyorum.

• Arkadaslar asiri yuksek bir seyin aciklanmayacagini surdan anlayabiliriz bu sene kazananlar hep dusuk cn li en yuksek cn 30k filandi sanirim . Eger bu sene 35 lerde aciklarlarsa gcen senelerden cokta farki olmaz olurdu ve pekte bir sey degismezdi yani ayni sekilde bu sene gibi yuksek cn olabilirdi 2019 kazananlari .ama dusuk olduguna gore demekki asiri yuksek aciklamayacaklar

• Kasmayın arkadaşlar KCC biz EUculara bu ay bir KIYAK çekecek. Lütfen canınızı sıkmayın. Ya arkadaşlar daha önce yazmıştım bu GC çocuklar için istiyorum. Ama olmazsa bu dünyanın sonu değil. Başka yerleri current yapıp EU 25K bırakacaklarını düşünmüyorum. En az 30K olur. Burda millet diyor niye hep düşük açıkladılar. Bence diğer bölgelere öncelik verdiler fakat o bölgeler bu açıkları kapatamadılar. Ve bu son ay bizlere verecekler. Öyle tahmin ediyorum 25 yıllık bir eğitimci olarak.

• Insallah hocam . Umarim yaniliriz

• @muzmin_a Bence de böyle olumlu olmak lazım zaten kalmış 5-10 gün üzmeyin kendinizi

• bültene 10 gün kala yine umutlanmalar başladı 🙂 umutlanmak istiyorum ama şimdiye kadarki artırımlar belli, yapacak bişey yok

• 1 hafta kaldi son hayaller son umutlar.yine bi cacik olmayacakmis gibi geliyor haftaya burdaki konusmalari hayal ediyorum .

• aynen 10 gün içinde herşey belli oluyor. Sonrasında komplo teorileri üretip, görüşmeler Ekime sarkabilir ya da son bülten CN güncellenebilir gibi konulara çok riayet etmeyelim. Çünkü yasa, fiscal year, kota vs belli ..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |