Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba, DV2019 süreci için bu aya kadar açıklanan cutoff, basılan vize sayısı gibi konsolosluk üzerinden en son aralık ayı için yayınlanan verilerle ilgili geçen sene ile karşılaştırmalı bir analiz yaptım. Daha net ve güzel çıkarımlar yapmak adına hepimize faydalı olacağını düşünüyorum. https://we.tl/t-Clb6jw6C5I linkten indireblirsiniz.

• @cancakicitr Emeğinize sağlık , indirdim gayet güzel başarılı bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık...

• @cancakicitr ellerine sağlık

• @cancakicitr Can bey Emeğinize Sağlık böyle bir detaylandırma için gerçekten teşekkür ederim.

• @cancakicitr eline sağlık can güzel yazı olmuş ama yazının içinde yazmış olduğun ülkelerdeki ilk 3 ay verilerine göre geri kalan 9 ayı çözmemiz çok zor diyelimki x ülkesi 3bin kazannanı var ve ilk 3 ayda aldığı vize gecen seneye göre az az dediğimde 100-150 veya daha fazla bu geri kalan aylardada sürekli yüksek veya az vize alıcağı anlamına gelmez çünkü o ülkedeki kazananların büyük bir kısmının numarası 6600 den büyük olabilir ve belkide bu ocak ayıyla birlikte yükselicek veya düşücek.. bunların hariçinde current olma ihtimaline katılıyorum böyle bir ihtimal %50 oranında var. bu oran şu anlık geçerli belkide bir kaç ay sonra %10 düşücek veya %60-70 yükselicek.. mayıs - hazirana kadar bence kimse doğru bir tahminde bulunamaz.. Bu greencard süreci benm psikolojimi bozdu gerçekten artık daha az foruma bakıyorm daha az analiz yapmaya çalışıyorum çünkü bu olay herşey demek değil kendinizi çok fazla olayın içine sokmayın.. eğer sıra bize gelirse o zaman sabah akşam araştırıcak vaktimiz olucak bence biraz rahatlayın ve burdaki hayatınıza konsantre olun bunu benim gibi yüksek numaralı kişilere tavsiye ediyorum.. İyi günler herkese.

• @NeverGiveUP yorumunuz için teşekkürler ama ben zaten geleceğe yönelik hangi ülke kaç vize alırdan çok sadece cutoff tahmini yaptım. Diğer analizlerin hepsi bu 3 aylık veriye dayanan yorumlar yani ileriki zamanlarda tabiki de ülkelerin durumlarının ne olacağını bilemeyiz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |