Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Merhaba arkadaslar,

Bir suredir disim ağrıdığı için dis doktoruna gitmek istiyorum ancak sigortasız gitmem durumunda az çok nasıl faturalarla karşılaşabileceğimi tahmin ediyorum. Bunun için gitmeden dis sigortası yaptırayım dedim. Yarın sigorta şirketini arayıp anlaşma yaparsam aynı gün faydalanabilir miyim? Süreç nasıl isler? 35$/ay bir plan buldum Cigna isimli bir sigorta şirketinden ancak emin olamadım. Sizin görüşlerinizi almak istedim. Sizce ne yapmalıyım?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Edelweiss https://yesilkartforum.com/forum/topic/3052/ornek-dis-ve-goz-muayenesi-sigorta-kapsami-ve-faturalar

Çoğu poliçe için bekleme süresi var genelde, şartları ve kapsamı iyi okumak lazım. Düşük primli sigortaların kapsamı ve üst limitleri çok az oluyor. Ben tüm aile için aylık 180 dolar ödüyorum, kişi başı 3000 dolar limitli ve bekleme süresi yok.

• Nacizane gecen gun izledigim videoya gore, policenin gecerli olmasi icin 3-6-9 ay gibi sureler mevcutmus. Dis temizligi ve genel bakim senelik dahil oluyormus. Lakin anlatan kisi, oncelikle bolgenizdeki disciler ile konusun diyordu. Dis sigortalarini kapsamlari cok genis degil, bu nedenle disciler kendi programlarini yapiyorlar seklinde soyluyordu.

linki burada, bir inceleyin arzu edersiniz.

Benzer Başlıklar

• 31
  • 1
  • 5
  • 26
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |