Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar. Daha ABD'ye yerleşmedim fakat çok arada kaldığım bir konu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Florida eyaletinde uber,lyft, amazon flex gibi işlerde kullanılacak araçlar için hangi aracı önerirsiniz? Çoğunlukla uber ve lyft için kullanılacak.

• Senin bütçeni bilmiyorum o yüzden sana araba öneremem 🙂

• @ayberkayten06, içinde söyledi: 2012 Prius vs Jetta Hybrid

Selamlar. Daha ABD'ye yerleşmedim fakat çok arada kaldığım bir konu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Florida eyaletinde uber,lyft, amazon flex gibi işlerde kullanılacak araçlar için hangi aracı önerirsiniz? Çoğunlukla uber ve lyft için kullanılacak.

Uber ve Lyft icin kullanacaksaniz Toyota ve Honda'ya odaklanmanizi tavsiye ederim. Bu araclarin Amerika'da hem yedek parcalari ucuzdur, hem bakimlari, hemde daha sorunsuz araclardir. Is icin Japon araclarina, ilerde keyif icin Alman araclarina yonelmenizi tavsiye ederim. Az mil yapacaksaniz hangi araci seviyorsaniz o iyidir, cok mil yapacaksaniz Japon arabalari iyidir.

• @Ryback yanıt için teşekkürler. @FreeMen bütçeyle değil, kullanış olarak yorumları merak ediyorum.

• Uber XL yapabileceğiniz bir araç secmenizi tavsiye ederim. Ben hiç yapmadim ancak yapanlardan gördüğüm kadarı ile XL daha karlı diğerlerine gore.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |