Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar. Boston'da yaşıyorum. Temmuz ayında Green Card ile geldim. Bugün muhtemelen tren yolculuğu esnasında pasaportumu düşürdüm.

1. Konu ile ilgili olarak ne yapmam gerekir?
    2. Türk Konsolosluğu'nun vereceği yeni pasaportta Amerikan vizesi olmayacak. (yani green card'dan önce verilen vize) Bu vizenin olmaması daha sonra Amerika'yı giriş yapmak istersem sorun olur mu? Yoksa daha sonraki girişlerinde vizesiz pasaport + Green card ile Amerika'yı giriş yapabilir miyim?
      Teşekkür ederim.
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@hgdemirler, içinde söyledi: Pasaport kaybı

Merhabalar. Boston'da yaşıyorum. Temmuz ayında Green Card ile geldim. Bugün muhtemelen tren yolculuğu esnasında pasaportumu düşürdüm.

1. Konu ile ilgili olarak ne yapmam gerekir?
    2. Türk Konsolosluğu'nun vereceği yeni pasaportta Amerikan vizesi olmayacak. (yani green card'dan önce verilen vize) Bu vizenin olmaması daha sonra Amerika'yı giriş yapmak istersem sorun olur mu? Yoksa daha sonraki girişlerinde vizesiz pasaport + Green card ile Amerika'yı giriş yapabilir miyim?
      Teşekkür ederim.

ABD'ye girmek için green card yeterli, pasaporta ihtiyacınız yok. Pasaport daha çok Türkiye ve diğer ülkelere girmek için gerekiyor. Konsolosluğa gidip yeni bir pasaport başvurusu yapacaksınız.

• Pasaport bulundu, kaybolmamış. Yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐

Sn @knnrn ABD ye pasaportsuz girebiliyor muyuz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt, içinde söyledi: Pasaport kaybı

Havayolu yolculugu icin gerekiyor. Olaganustu durumlar disinda pasaportunuzu gormek isterler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt, içinde söyledi: Pasaport kaybı

Kasayolu ile giriste pasaport gerekmiyor.

• Merhaba arkadaşlar, green cardliyim bir aylığına Türkiye ye gideceğim dönüşüm 7 temmuz pasaportunun süresi Eylül 15 de bitiyor, ABD ye dönüşte Türkiye de check in de bir sorun ölümü?Yeni pasaport için randevu alamıyorum bu yüzden sizlerin bilginize ihtiyacım var cevap verirseniz sevinirim selamlar...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ardaumut, içinde söyledi: Pasaport kaybı

Merhaba arkadaşlar, green cardliyim bir aylığına Türkiye ye gideceğim dönüşüm 7 temmuz pasaportunun süresi Eylül 15 de bitiyor, ABD ye dönüşte Türkiye de check in de bir sorun ölümü?Yeni pasaport için randevu alamıyorum bu yüzden sizlerin bilginize ihtiyacım var cevap verirseniz sevinirim selamlar...

Sorun degil, seyahatiniz sirasinda pasaportunuz gecerli oldugu surece bir problem yasamazsiniz.

• Teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |