DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emir-1 tamam da aşı olmadan muayeneye gidersek kabul edeckler mi? Geçmiş yorumlarda bi arkadaş aşım olmadığı için kabul etmediler demişti. Covid aşısını olup tekrardan gidip muayenesini olmuştu.

• @Emir-1 ben de benzer örnekler gördüm visajourney de covid aşısı olmadan aşı belgesi ve sağlık raporu alanlar var. Ben unganlara cdc nin son güncellemesi ve kendi sitelerindeki k vizesi için covid aşısı zorunlu değildir yazısı ile ilgili bilgi almak için mail attım ancak dönüş alamadım. Bir kaç kişi sorarsak belki bir bilgi alabiliriz.

• @tncymz mülakattan önce sağlık muayenesi zorunlu. Memurlara raporu kapalı zarf şeklinde vereceksiniz.Orada gerekli aşıları yapıyorlar.Zorunlu mu değil mi orada konuşmanız daha sağlıklı olur .

• @tncymz covid aşıları zorunluymuş ben 2. Dozumu olacağım . Muayeneye yakın bir zamanda da 3. Dozu olacağım.

• @tncymz Ben gecen hafta orda olan birisi olark soyluyorum.. kesinlikle asi zorunlu.. 2 asim oldugu halde uzerinden 1 yil gectigi icin beni direkt geri yolladilar hemen bir devlet hastanesi bulup 3. doz hatirlatma covid asimi oldum. bu kural yeni gelmis.kesinlikle vize gorusmesine eliniz bos gidersiniz hemen yarin ilk asiyi olun 1 ay sonra 2. dozu olun ...

• Merhaba Konsolosluktan email geldikten sonra gereken evrakları konsolosluğa mı gönderiyoruz yoksa randevuya gittiğimizde yanımızda mı götürüyoruz? Bir bilgisi olan var mı ?

• @Emir-1 2. dozun ûstünden 1 sene geçmedigi sürece 3. dozu olmak zorunda degilsin. Tabi kendi insiyatifinle olmak istemiyorsan

• @caglaaksu yalnız ben daha önce bu aşıyı hiç olmadım. 1 doz yetmiyor sanırım. Toplamda 2 tane covid aşısı mı yaptırmam gerekiyor?

• @secilöz bütün evrakları mülakata giderken kendinizle götüreceksiniz…

• Kibrista yasamis ve polis sertifikasi almis olanlar , ben de gittim aldim geldim ama kesinlikle ingilizcesini vermediler. Kibristan bunu alip da turkce olarak goturen ve kabul ettiren var mi lutfen cok acil?

• Herkese Merhabalar,

Forumumuzda her kes çok yardımcı oldu şimdiye kadar. Herkese çok teşekkür ederim.

Bugün elçilik randevum vardı. Başvurumuzun onaylandığını belirttiler. Pasaportumu PTT şubesinden alabileceğimi söylediler. Şimdi bir şey yapmam gerekiyor mu diye sorduğumda yok gidebilirsin dediler ben de çıktım. Ama ne zaman çıkacağı ile ilgili bilgi verilmedi. Tahminen ne zaman çıkar pasaportum PTT'den ya da elçilikten bilgilendirme yapılacak mı çıktığına dair?

• bu sabah mülakatım vardı, çok iyi geçti ama içeride 3 saat kaldım tek bir gişe çalışıyordu, sorunsuz atlattık çok şükür, bekleyen herkes için de sıkıntısız geçer umarım 🙏🏻 I134 formuna imza atmayı unutmayın mutlaka, birisi sırf bu yüzden alamadı..

• @edanurhk hayırlı olsun sizin adınıza sevindim. I-134 formu sadece sponsor olan kişi imzalıyor değil mi? Birde covid aşısı hakkında sormak istiyorum acaba bir doz yetiyor mu?

• @edanurhk hayirli olsun. I-134 belgesini ıslak imzalimi istiyorlar acaba?

• Merhabalar. 17 Ekim tarihinde I-129F formunu, nisanlimla fotograflarimizi, Amerika’ya girdikten 90 gun sonra evlenecegimize dair islak imzali dilekcelerimizi ve diger tum belgelerimizi Lewisville, Texas’a gonderdik. 26 Ekim tarihinde basvuru ucretini cektiklerine dair mail geldi. Ancak daha sonra hicbir mail ya da haber alamadik. Acaba bu durum normal midir? NOA-1 icin yanitin gelmesi genellikle kisa suruyor diye okudum forumda, ancak bize 2 aydir hicbir mail ya da SMS gelmiyor. Bu durum normal midir? Sizce ortalama ne kadar surede bir yanit aliriz?

• @dalailama elbette

• @tncymz evet benim nişanlımdı sponsorum o imzaladı, videolar var youtubeda mutlaka izleyin, en az iki doz diye biliyorum üzerinden 6 geçtiyse hatırlatma aşısı istiyorlar, hafta içi saat 5-7 arası telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz doktordan

• @ilginsuetirpanci bismillah yeni başvurdunuz 🙂 yaklaşık 8-10 ay en az bekleyeceksiniz. İlerde süre kısalıp uzayabilir ama şu an böyle.

• @edanurhk son olarak bir şey daha sormak istiyorum. Benim nişanlım sponsorum oluyor geliri yeterli. Benimde kendime ait banka dökümanları ve araba ev vs göstermeme gerek varmı?

• @edanurhk tebrik ederim mali destek belgesi olarak kac adet kanit sundunuz ve hangi belgeleri aldilar acaba?

Benzer Başlıklar

• 57
  • 116
  • 1479
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

53

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |