Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells Ozaman''OTHER TRAVEL DOCUMENT''mi işaretlemeliyim böyle bir durumda yoksa eski bilgilerimi girmeliyim yada pasaportu uzattıktan sonraki bilgilerimi girmeliyim?crazycells bu konuda ne söyler? merak ederim.

• This post is deleted!

• @bakk25 Ozaman''OTHER TRAVEL DOCUMENT''mi işaretlemeliyim böyle bir durumda yoksa eski bilgilerimi girmeliyim yada pasaportu uzattıktan sonraki bilgilerimi girmeliyim?

• @vulture Ozaman''OTHER TRAVEL DOCUMENT''mi işaretlemeliyim böyle bir durumda yoksa eski bilgilerimi girmeliyim yada pasaportu uzattıktan sonraki bilgilerimi girmeliyim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@GÖKHAN-DUMAN daha kazanmamışsın nedir bu telaş bu kadar DS260 dolduruyorsun ne dolduruyorsun ne yaptığını açıklar mısın. 6 hazirandan sonra pasaport için mi diyorsun hiçbir şey anlaşılmıyor.

• @ayvalik10 Ben ön hazırlık yapmaya çalışıyorum.Çünkü sonrasında pek vaktim olmayabilir ve bu süreç benim için çok uzar.Şuan DS 260 doldurmuyorum ama aklıma takılan bir sürü soru var en azından müsait zamanlarımda sorularıma cevab arıyorum.Öyle yada böyle bu sorularla yüzleşeceğim.Tabi kazanırsam:)

• ⭐⭐⭐⭐

An itibariyle Facebook ta Tr Usa embassy de Konsolos canlı yayında soruları cevaplıyor. Sorunları olanlar için fırsat

• ⭐⭐⭐⭐

Şansımı denedim ancak web sitesine yönlendiriyor.

• @redsat2000 izleme şansım olmadı bize yarar bir bilgi verildimi? Konsolosluğun ne zaman açılması gibi

• Bayramdan sonra Haziran başında açılır diye Ümit ediyorduk ama !!!???

• @İrem-Güzel etkinligin aciklamasinda This event is cohosted by U.S. Embassy Ankara and Hacettepe University's Department of American Culture and Literature. yaziyordu zaten, DV donemiyle ilgili bir sey konusulmadi yaklasik bi 20 dakika izledim, genel olarak habercilik-gazatecilik, facebook twitter etkisi, irkcilik ve Trump hakkinda konusuldu uzun bir sure.

Hatta @redsat2000 beyefendinin sorusuna da bu konu konusan kisinin uzmanlik alaninda degil diye cevap verildi 🙂

• ..............

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@GÖKHAN-DUMAN öz hazırlık yapmana gerek yok burada vize basımı hariç her bilgi mevcuttur. Green kart paketini indirdin mi eğer indirmediysen @crazycells en altında ufacık yazılar var oradan indirirsen türkçe açıklamalı DS260 var zaten bizim hepimizin DS260 hazır sadece kopya yapıştır yapıcaz ondan burada madde madde sorarsan sana çok daha kolay yardımcı oluruz

• ⭐⭐⭐⭐

@GÖKHAN-DUMAN, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@vulture Ozaman''OTHER TRAVEL DOCUMENT''mi işaretlemeliyim böyle bir durumda yoksa eski bilgilerimi girmeliyim yada pasaportu uzattıktan sonraki bilgilerimi girmeliyim?

ön hazırlık yapmaya çalışıyorsun da hocam niye spam yapıyorsun sürekli aynı soruyu sorarak ? son 2 sayfanın yarıdan fazlası senin aynı sorun. şükürler olsun gözümüz var görebiliyoruz yazdıklarını.

• Q: When will the U.S. Embassies/Consulates return to normal operations?

A: We do not yet have an estimate for resuming normal operations at U.S. Embassies and Consulates. Continue to monitor the U.S. Embassy or Consulate website for updates.

Kimsenin birşeyden haberi yok😊

• ⭐⭐

@zeyn @redsat2000 soru sorduğunu sizden duydum 🙂 forum üyeleri her yerde

• @usanyc, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Av. Ayhan Öğmen biraz önce canlı yayında 1 haziran dan itibaren Türkiye normale dönecek US Konsolosluğunun Haziran ayı içiresinde açılabileceğini söyledi ve ekledi Us Konsolosluğunun web sitesini takip edin net açılma tarihini ordan öğrenebileceksiniz...

vay be nasıl bilgiler bunlar böyle.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ben 6 aylık bir pasaport almıştım green carda başvurabilmek için tahmin edeceğiniz gibi süresi doldu şimdi ben burda nasıl bir yol izlemeliyim.''OTHER TRAVEL DOCUMENT''mi işaretlemeliyim yoksa yeni bir pasaport mu çıkartmalıyım,yeni bilgilerimi geçmeliyim yada aynı pasaportu uzatabilirmiyim?aynı bilgilerle,eğer sorum size saçma geldiyse özür dilerim ama gerçekten bu konuda bilgi sahibi değilim.Şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için.Bu arada 2021 adayıyım sadece bir hafta kala sorularıma cevab arıyorum.

Secildikten sonra sorularinizi sorarsiniz.

Su an DS-260 ile ilgili sorulariniz icin imzamdaki paketi inceleyebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Ozaman''OTHER TRAVEL DOCUMENT''mi işaretlemeliyim böyle bir durumda yoksa eski bilgilerimi girmeliyim yada pasaportu uzattıktan sonraki bilgilerimi girmeliyim?crazycells bu konuda ne söyler? merak ederim.

pasaportu uzatip bilgilerinizi girersiniz; ama su anda farazi sorular sormayin lutfen. Eger secilirseniz bu islemleri yapmak icin aylarca zamaniniz olacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnold-layne, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@usanyc, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Av. Ayhan Öğmen biraz önce canlı yayında 1 haziran dan itibaren Türkiye normale dönecek US Konsolosluğunun Haziran ayı içiresinde açılabileceğini söyledi ve ekledi Us Konsolosluğunun web sitesini takip edin net açılma tarihini ordan öğrenebileceksiniz...

vay be nasıl bilgiler bunlar böyle.

🙂 alay etmeyelim arkadaslar... gerci bu ortamdan faydalanip tiklanmak ve izlenmek icin boyle bilgiler vermisse biraz ayip etmis; ama biz yine de alay etmeyelim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

40.9k
Users

4.4k
Topics

426.0k

| | | |